Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

3 hours ago, kruko said:

Juče dobijem mail "hvala vam što koristite dropbox! 50gb koje ste dobili kupovinom telefona pre dve godine je poz, imate dva meseca, a onda vas vraćamo na staro". Ubacim u podsetnik da prebacim sve na onedrive jer tamo imam najviše mesta, jutros dobijam mail "hvala vam što koristite onedrive! Više nemate 25gb već 5gb, imate dva meseca..."

WTF, bogovi interneta oprostite ako sam zgrešio!

sličan problem :) mislim  da možeš da prebaciš na Amazon Cloud Drive, nešto je to valjda sada free al' nisam siguran. Uvek imaš i Google Drive ...

2 hours ago, Shekk said:

ladan nes bez cukra, slinavi početak novih radnih pobeda!

Ja sam se juče nešto istripovao pa napravio mleko od pirinča lol, pa smutio sa kafom i nije loše. Dodatni trip je to što inače ne pijem mleko a posebno ne u kafi :))

Link to comment
Share on other sites

Jebeni kurir... Do najsitnijih detalja opisali kako je onaj monstrum silovao i ubio dete, sa sve naslovom "Citajte u Kuriru!", i postavili i na naslovnu stampanog izdanja.

Cak je i sugavi Blic imao normalan stav - "Iz postovanja prema porodici zrtve, necemo iznositi detalje o ubistvu."

Jebao ih tiraz da ih jebo.

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Lucky said:

sličan problem :) mislim  da možeš da prebaciš na Amazon Cloud Drive, nešto je to valjda sada free al' nisam siguran. Uvek imaš i Google Drive ...

Ja sam se juče nešto istripovao pa napravio mleko od pirinča lol, pa smutio sa kafom i nije loše. Dodatni trip je to što inače ne pijem mleko a posebno ne u kafi :))

a jel gadno kad se pije samo to mleko? znam npr da se ono sojino ne da popiti koliko je gadno

probala i ja kafu i mleko posle dugo vremena. mleko i ne toliiiko dugo, god, god i po, ali kafu s kofeinom nisam pila nekih 6-7-8 godina. i joooj sto je dobro :)))

Link to comment
Share on other sites

zavisi šta je kome gadno - ja sam probao to sojino mleko i meni nije bilo loše.

Ovo od pirinča je ok, ali mislim da bi većini bilo lošeg ukusa kad je "klot". Ali na primer uz malo arome vanile ili tako nešto totalno menja ukus. 

Zapravo mislim da od tih alternativnih "mleka" ono od badema može najbolje da prođe što se tiče ukusa.

Link to comment
Share on other sites

yeah. ne podnosim kofein :(

 

5 minutes ago, Lucky said:

zavisi šta je kome gadno - ja sam probao to sojino mleko i meni nije bilo loše.

Ovo od pirinča je ok, ali mislim da bi većini bilo lošeg ukusa kad je "klot". Ali na primer uz malo arome vanile ili tako nešto totalno menja ukus. 

Zapravo mislim da od tih alternativnih "mleka" ono od badema može najbolje da prođe što se tiče ukusa.

meni je sojino bilo bas gadno, cak i to sa aromom. e vidis mogla bih da probam to od badema, zvuci obecavajuce

Edited by mncu
Link to comment
Share on other sites

Ja i pijem čaj! Al' deda od kojeg kupujem otišao na godišnji i sad kriziram. Nestao mi matičnjak! :))

A inače sam pre dva-tri dana otvorio Jihlavku, neki espreso češki koji sam kupio pre par meseci u pragu i mogu reći - izuzetno dobra kafa, dosta sam se iznenadio.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mncu said:

i caj ima kofein :(

 

@dakica pakica 

http://www.caffeineinformer.com/caffeine-allergy-top-20-symptoms

prvi link koji sam nasla, nisam bas detaljno citala. nemam sve ove simptome ali imam vise od pola

nema svaki, odakle ti ta ideja? ima kofeina u čaju od biljke čaj (većina ovih "fensi" + zeleni, crni...) ali nema ako kuvaš nanu, kamilicu, lipu, matičnjak, rtanjski ... 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, sttevann said:

Jebeni kurir... Do najsitnijih detalja opisali kako je onaj monstrum silovao i ubio dete, sa sve naslovom "Citajte u Kuriru!", i postavili i na naslovnu stampanog izdanja.

Cak je i sugavi Blic imao normalan stav - "Iz postovanja prema porodici zrtve, necemo iznositi detalje o ubistvu."

Jebao ih tiraz da ih jebo.

ne znam sto te to cudi. odavno smo takva zemlja, gde se prodaju samo gadosti i skandali. inace, pogledaj ponovo, i blic ima detalje. 

na nekom rodjendanu sam upoznala devojku koja radi crnu hroniku za kurir. koji sljam, ne mozes da verujes. 

Edited by mncu
Link to comment
Share on other sites

Ne cudi me, znam ja to, i ocekivalo se tako nesto.

Ali me uvek iznervira, i pozelim im svima sporu smrt, posebno onim urednicima koji trljaju ruke odobravajuci ovakve tekstove/naslove.

 

Edit: majku im njihovu, izgleda promenili vest, ili ja nisam naisao na ovu. Onu koju sam citao, pisalo je da iz postovanja prema porodici nece da navode detalje. Valjda videli da se vise citaju ovi koji su navodili, pa su tim postovanjem obrisali dupe i bacili ga.

 

Evo je ipak:

http://www.blic.rs/vesti/hronika/svirepost-kakva-se-ne-pamti-policajci-zaplakali-kad-su-videli-telo-ubijene-devojcice/b005t58

 

Quote

„Blic“ iz pijeteta prema porodici žrtve neće objaviti stravične detalje monstruoznog ubistva.

Bolje da su napisali - U ovoj vesti nece objaviti stravicne detalje, ali evo vam link do ove u kojima cemo da opisemo sve lepo.

Edited by sttevann

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, mncu said:

 

na nekom rodjendanu sam upoznala devojku koja radi crnu hroniku za kurir. koji sljam, ne mozes da verujes. 

И ја знам једну (можда је иста), јебе се и са пандурима и кримосима, све их зна.

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, kruko said:

Juče dobijem mail "hvala vam što koristite dropbox! 50gb koje ste dobili kupovinom telefona pre dve godine je poz, imate dva meseca, a onda vas vraćamo na staro". Ubacim u podsetnik da prebacim sve na onedrive jer tamo imam najviše mesta, jutros dobijam mail "hvala vam što koristite onedrive! Više nemate 25gb već 5gb, imate dva meseca..."

WTF, bogovi interneta oprostite ako sam zgrešio!

mega.nz

:)

  • Upvote (+1) 1

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, gruja said:

mega.nz

:)

Nisam video da su izbacili klijent za win konačno, tnx.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Elvis J. Kurtovic said:

И ја знам једну (можда је иста), јебе се и са пандурима и кримосима, све их зна.

pa ako je to ta, onda panduri i krimosi imaju jako niske standarde :D

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, sttevann said:

Ali me uvek iznervira, i pozelim im svima sporu smrt, posebno onim urednicima koji trljaju ruke odobravajuci ovakve tekstove/naslove.

 

Nažalost i to smo pokupili od Zapadnih tabloida, samo što naravno i to mora da kod nas bude još crnje i gore čak nego što je i tamo, a i tamo je dosta loše. Klik ili kupljenje novine prodaju reklame, od reklama se zarađuje simple as that. Plus generalno su ljudi kao bića fascinirani morbidnim iako to ne žele da priznaju pa se na tome najlakše uzimaju poeni. I ja to razumem iz perspektive nekoga ko od toga živi i zarađuje, njemu je profit po svaku cenu, ali ne razumem iz perspektive regulatornih tela koje bi trebalo tu problematiku da kontrolišu ali ih baš zabole sve dok urednici pišu šta treba kad im se naloži da treba. Pritom ta dva realno ne moraju biti suprotstavljena, samo treba neko da kaže "e aj prikoči malo, ne morate baš toliko to da eksploatišete". Uostalom samo treba baciti pogled na naslovne strane:

naslovne.jpg

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Regulatorna tela za medije ili ne postoje (npr za online) ili imaju "savetodavni karakter" (Savet za štampu) ili su čista politička mašinerija (REM), što je još jedna od finijih zaostavština bivšeg režima, fantastične medijske strategije i novog zakivanja situacije zahvaljujući prvoborcima iz ANEM-a koji su u Vučićevoj vladi ČD

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, tortky said:

Daj sredi referrale za $5 da ti nakrkckaju do 18GB -_-

da li je uznemiravajuce to sto ja ne razumem sta si napisao :D

(tj pokusavam da prevedem : vitja kaze da mozes za 5 dolara da platis botove kao lazne reference pa nakrcas free space - jesam u pravu)

 

evo za ST ANGERA!

http://bulevar.b92.net/pop-kultura.php?yyyy=2016&mm=07&dd=11&nav_id=1153905

St aje pokemon go? vidim da je megapopularno? Kolko sam ukapirao, stavis negde pokemona u RL, i onda ih drugi jure preko aplikcije po ulici?

(bilo je to u south park igrici, skupljas pokemone po mapi  - jel na tu foru?)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...