Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

@Zola : fala care. Samo da se ne pogresim, kolko vidim SULTAN je neka podloga. Ovo sto si mi ti poslao je sta?

Ovaj moj krevet dolazi sa flexi letvicama (daj bože da puknu, odma kačim na fb).
Uglavnom, idem cim sletim u ikeu (tj u subotu ujutro) pa ću pitati oko kompatibilnosti, i što je još važnije oko isporuke na gajbu i kako ide, pošto mi sa sajta nije skroz jasno dal donose na gajbu ili ispred zgrade, a ni google translate nije baš accurate (francuski znam kao del boj, iz sitroen kataloga, pa se nadam da neko od osoblja u ikei zna engleski)

@Zwerko : plan je da do 1 januara opremim gajbu tamo pa ću javiti kakav je krevet.

@Ivan_ : ako se ne polome, podneću tužbu protiv tebe

Sultan je sve "to", podloga i dusek zajedno. 31cm debljine. Onaj "naddusek" nije klasican dusek, on je 5-6 cm debljine. Ne znam kako bih ti objasnio :/ 

 

Isporuku vrse u dve varijante (bar u Sverige), jedna je isporuka na adresu, znaci bukvalno ispred ulaza ti ostave, druga je isporuka na gajbu gde ti unesu ali ni jedna nije uracunata u cenu kreveta ili cega vec. Razlika u ceni je bila oko 70-80 eur cini mi se ali proveri.  

Cimam te kad nadjem stan da mi daš sve ove pro tipove [:D]
 

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ЛИК ПРЕШО БИЦИКЛОМ 13 ИЉАДА КИЛОМЕТАРА ДА БИ ОДНЕО ПИСМО У КОМЕ МОЛИ ЈАПАНСКЕ КОМПАНИЈЕ ДА ПОМОГНУ КОШАРКАШКОМ КЛУБУ ПАРТИЗАН... ЈАПАНЦИ РЕКЛИ ДА СУ ЧУЛИ САМО ЗА РЕД СТАР, ПИКСИЈА И НОРИАКИ КАТАИЈА И ДА ЈЕ МОГО ПОСЛАТИ И МЕЈЛ У КОМЕ БИ МУ ЉУБАЗНО ОБЈАСНИЛИ ДА ИХ БОЛИ КУРАЦ ЗА КК ПАРТИЗАН.

 

 

 

:DDDDD

 

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

poz braco moja rodjena!! dolazim 30tog decembra. igra se basket. nemke spremi steznike. ce da vidimo jel shuki naucio levi ulaz. pozovite  bartuca da vodi statistiku. poyyyy <3

 

brat iz ignanstva.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Formi drug, ujak i brat od strica...

 

Nego, deco, sa kog sajta narucujete robu iz inostranstva?

I, ne Kjuti, nisam zainteresovan za juznoamericke biljne produkte, nego jakna, patike i slicno...

Hvala :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Malopre prošao od autoputa prema novom mostu Pjupinovom, kad na raskrsnici beli đip, izrešetan... i to izrešetnaa vrata vozača po gornjoj ivici kod krova.. kao da je blindiran, pa e neko pokušao da tu "prođe".

 

http://www.kurir.rs/crna-hronika/vatreni-okrsaj-u-zemunu-muskarac-ranjen-u-pucnjavi-izresetan-dzip-clanak-1999199

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

Brate Zola, šta se ovo zbiva kod vas u ŠvedCkoj???

 

Kao prva u Evropi uvela je novčanice u službenu upotrebu, Švedska je sada na putu da postane prva država sveta, koja će iz upotrebe izbaciti novac.

Odluka švedskih banaka da zabrane plaćanje gotovinom kao i ukidanje bankomata u ruralnim predelima izazvalo je ogorčenje građana.

Banke prijavljuju i policiji građene koji ne poštuju njihova pravila i koriste se velikim količinama gotovine.

šit je tekst, ništa mi nije jasno. WTF nema plaćanja gotovinom. ono, imate 15 dana da položite vašu gotovinu na račune inače ćozdra...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...