Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

nismo se razumeli, ti kazes da je skupo kao djavo automatski i lepo i kvalitetno, ja ti linkovah nesto sto je skupo kao djavo, ali ne i lepo (iako je to subjektivno jelte). Djepeto je nekako izgleda uspeo da putuje kroz vreme u XVII vek i iz neke benediktinske skriptarnice iznese one komode

nije mi mozak pobrljavio, ne zelim da dam 1360€ za TV komodu od 140cm od oraha, vise jurim neki svitspot od 15-25k, ali ta od 25k bolje da je prelepa i kvalitetna i miluje ruke dok brisem prasinu!

Edited by evgeniy
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, evgeniy said:

nismo se razumeli, ti kazes da je skupo kao djavo automatski i lepo i kvalitetno, ja ti linkovah nesto sto je skupo kao djavo, ali ne i lepo (iako je to subjektivno jelte). Djepeto je nekako izgleda uspeo da putuje kroz vreme u XVII vek i iz neke benediktinske skriptarnice iznese one komode

nije mi mozak pobrljavio, ne zelim da dam 1360€ za TV komodu od 140cm od oraha, vise jurim neki svitspot od 15-25k, ali ta od 25k bolje da je prelepa i kvalitetna i miluje ruke dok brisem prasinu!

nema normalne komode za tv 🙂 ja kad sam kupovao pre x godina, to je poslednja stvar koju sam uzeo jer sam i najduže tragao i ništa pametno nisam mogao da nađem 🙂 

na kraju sam mislim uzeo u Emmezeti neku koja je bila da kažemo najmanje ružna od svih 🙂

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, evgeniy said:

i ikein sajt ih naziva komodama, a ne policama, spusti pušku! i daj pokaži šasi kupio

 

Spoiler

ik.thumb.jpg.6b2b8b0ae3e155b8629c1eeec967cf5c.jpg

🙂

  • Like +1 2
  • Sad 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, evgeniy said:

neću tv da kačim na zid, pa mi treba nosivost od 40kg (zapravo 30, ali neću da idem do maksimuma iz očiglednih razloga). ima lesnina neke relativno okej (ali malko skuplje) stvari, ali ko će sad da se jebava do NSa da uživo to pogleda =(

a što nećeš da okačiš tv na zid? 🙂 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, mladenq said:

ovo me podseti na jednu 'razmenu' od prosle godine, kada sam takodje bio u potrazi sa komodom, i iskace neka reklama za komodu na ig, svidelo mi se kako izgleda, reko ae pitam cisto da vidim

image.thumb.png.fc30d4c0ea20789b14b65f99206a73c3.png

top k3k

komoda u pitanju:

  Reveal hidden contents

image.thumb.png.0e046499b995dbb60dd09ffdd5883722.png

 

Bukvalno sam imao istu situaciju pre recimo 6-7 meseci :))))

Na kraju sam ipak shvatio da je IKEA kul, tj da je najbolji odnos cene i kartona, jebiga... Cak i losiji karton bude skuplji u Jysk, Forma Ideale itd...

Tako da moja preporuka je IKEA KALLAX, pa potrazi koja dimenzija/konfiguracija ti odgovara, eo par primera

https://www.ikea.com/rs/sr/p/kallax-tv-komb-za-odlaganje-belo-b-im-hrastovine-s59560674/#content

https://www.ikea.com/rs/sr/p/kallax-spojene-police-s-podokvirom-belo-b-im-hrastovine-bela-s99442674/#content

https://www.ikea.com/rs/sr/p/kallax-spojene-police-belo-b-im-hrastovine-00324518/

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, togFU said:

Tako da moja preporuka je IKEA KALLAX, pa potrazi koja dimenzija/konfiguracija ti odgovara, eo par primera

 

ja kad vidim ovu "natur" boju drveta prva asocijacija mi je forma sociale i opremanje stana za 50 evra.

 

Link to comment
Share on other sites

jbg, ponekad je jak onaj "diminishing returns" trip, gde je skok od nemanja komode do imanja komode mnogo veći nego razlika između komode od 50€ i one od 1360€.

naročito kad ljudi nemaju kintu i opreme celu dečiju sobu za fazon 1k € i šutiraju se u dupe od sreće, ne mogu ni baš da hejtujem takve radnje

Link to comment
Share on other sites

Pazi, ja sam za dečiju sobu kupio komplet orman i krevet sa sve solidnim dušekom u Emezeti za 500 evra, još par ovih nekih Ikea sranja sa strane, čak i sa televizorom dođe ispod 1.000 evra 😄 To što vi kupujete komode od prepečenog oraha je druga stvar [:D] 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ja vec godinama imam nekoliko ovih Besta kutija iz ikee, koje su mi nakacene na zid, i kombinujem neke sa vratima, neke sa fiokama, a neke bez icega. Izmenjali smo im mesta nekoliko puta, kako nam dosadi tako samo izbusim nove rupe i prebacim (i naravno mora krecenje ako su vidljive stare rupe 😄 ).

https://www.ikea.com/ch/de/p/besta-tv-komb-mit-vitrinentueren-schwarzbraun-lappviken-klarglas-sbr-s69411297/#content

Ovo je cena za ovaj paket na slici, ali je skroz konfigurabilno, i moze da se sklepa sta ti treba, zavisno od zelje i velicine sobe/zida.

I naravno tv ide na zid, drugacije ne mogu ni da zamislim 😄

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, f4ts0 said:

za vreme DS kupovao versace spavace sobe, DG kuhinje
Sada emezeta.
Plaky

On 5/17/2024 at 2:45 PM, SATAN said:

И теби је тетка из Канаде послала новаца видим.

Corgi Smirk Meme 2023 | TikTok

Dogovorite se! 😄 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Lucky said:

ja kad vidim ovu "natur" boju drveta prva asocijacija mi je forma sociale i opremanje stana za 50 evra.

 

E vidis u tome je fora, ispascu sad IKEA fanboy, ali cak i u takvim detaljima ima razlike - kod forma sociale taj "print" izgleda jeftino, suvise se ponavlja pattern, nijansa boja je takodje takva da se sa kilometar vidi da je fejk, dok IKEA se zaista potrudi da to izgleda bolje...

 

A takodje tu je uvek opcija da se uzme crna/bela boja :DDD

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, evgeniy said:

jbg, ponekad je jak onaj "diminishing returns" trip, gde je skok od nemanja komode do imanja komode mnogo veći nego razlika između komode od 50€ i one od 1360€.

naročito kad ljudi nemaju kintu i opreme celu dečiju sobu za fazon 1k € i šutiraju se u dupe od sreće, ne mogu ni baš da hejtujem takve radnje

nemam frku sa tim da se nešto kupi u formi ideale, imam par stvari i dalje odatle, neke police i komode, možda i neki dvosed, nego prosto baš specifično ta natur varijanta mi je asocijacija za soc - bez obzira što isti takav u beloj boji isto košta, isto je soc, ali kao eto, ima bolji "šmek" 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Mi smo u Formi pre 15 godina uzeli neke ormane za spavaću sobu, ruku na srce eno ih živi i zdravi, pomerili se nisu. Inb4 kad nemaju noge.

 

Šalu na stranu, sasvim sam zadovoljan, pogotovo što su bili baš jefitini.

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

ta komoda ako jeste od punog drveta onda je ok cena (nisam gledao dimenzije). jos ako je drvo dodatno tretirano (usta sumnjam posto je to dugotrajan proces) onda se svakako isplati uzeti od iste takve komode koja bi bila duplo jeftinija a od iverice i sl.

 

apropo Infostana procitajte sta sve placate na mesecnom nivosu pre nego sto se zaltite oko price kredita za zgradu.

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Vratio se u nedelju sa puta i kako je bas lepo vreme uvek drzim otvorene terase, i ka ulici i ka dvoristu, i nisam mogao da ne primetim celodnevno cvrkutanje i povecan broj pticica. Do ove godine su svrake vladale ulicom i jebeno su iritirale i nervirale krestanjem pa sam trosio gomilu stipaljki da ih rasteram pa se bas obradovah kao malo dete. Uzeo odmah da trazim hranilicu i kucice pre nego sto krenu velike vrucine, rekoh da privucem jos koju. Resio da kupim nekoliko za oko ~50e pa da vidim kako ce to da ide, medjutim kako me je pezo napustio ostavih to za kad budem isao sa namerom u grad. Hvala ti boze sto se nisam odmah zaleteo i kupio sa dostavom! Jutros oko 3 krenuo da popusta san i kroz vrata od terase cujem neprekidno cvrkutanje koje odjekuje kao da su na megafonu toliko da je bilo nemoguce da produzim sa snom. Ustao onako krmeljiv da ih gadjam mamu im jebem medjutim bila kisa pa su se sakrile negde nisu mogle okom da se vide. Do 5 ujutru su mi skakale po lobanji za koje vreme sam istrazivao i saznao da ne skacu samo meni i da hranilice i kucice u zarkovu videti nece! Naucio sam vise o pticama i pozivu na parenje u 3h ujutru nego za 39g zivota i kretanja po prirodi!

  • Haha (+1) 2

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...