Jump to content

Koji glumac je najbolji Bond (vekovno pitanje)


The Best Bond  

45 members have voted

  1. 1. Ko je najbolji 007?

    • Sean Connery
    • George Lazenby
      0
    • Roger Moore
    • Timothy Dalton
    • Pierce Brosnan
    • Daniel Craig


Recommended Posts

Zaboravih da kažem, Kole me je podsetio kad me je pitao za novog James Bonda. Odavno nisam video nikog ko bi meni vizuelno legao za Bonda, ali ovaj lik što glumi novog Supermena mi za sada deluje kao najbolji izbor (jednog dana)!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Zaboravih da kažem, Kole me je podsetio kad me je pitao za novog James Bonda. Odavno nisam video nikog ko bi meni vizuelno legao za Bonda, ali ovaj lik što glumi novog Supermena mi za sada deluje kao najbolji izbor (jednog dana)!

Idris Elba 

Link to comment
Share on other sites

sad dal je dzhoni mislio da vica treba da se natera da ipak odgleda film do kraja (bolje extended verziju ofc, sa jos vise scena sa natali i leonom) ili nije skontao da je leon profesionalac, sta mislis igzibe?

 

@Bole - ja imam neki issue sa svim tim likovima koji imaju cudne zube ;oP 

tipa taj heri kavil ima kostnerovski stepen iskrivljenosti/prepunjenosti donje vilice...ako oces da si a-lister brate sredi to, ako je mogao tom kruz mozes i ti...

ili ovaj novi iz unbrokena i 71' koji ima "pacovsku heftalicu" itd...

samo zbog toga ne mogu nikako da ih dozivim kao ugladjene spijune (kao sto danijel craig, kolika god je faca, sa nosom talicnog toma nije bond ;oP)

zato je meni ugladjeni kolin firt bio pravo osvezenje kao ugladjeni spijun ubica i scena u crkvi je zaista nesto velicanstveno...

 

od novijih likova koje bih mogao da zamislim kao bonda  - na prvom mestu matthew goode (fassbender je realno bolji al je polu nemac = njega nikad britanci ne bi angazovali za tako nesto =o(( (kod njih su nemci samo kraljevska familija ;oP)), eventualno domnhal gleeson ako bi se islo u komicnijem smeru, a ako ikada odluce da idu u korak sa vremenom ( a to je mlada emo publika ;oP) tu je jonathan rhys meyers ili komplenta postavka filma The Riot Club na celu sa semom klaflinom

Link to comment
Share on other sites

Objektivno Šon je najbolji Bond, jer je to taj Bond. Vremena su se menjala. Mada ne znam kom to vremenu pripada Lodžer, kad malo bolje razmislim!!!

 

ako pod objektivno mislis subjektivno, onda apsolutno da ;o)

 

lazenbi pripada periodu "albert brokoli: hej, konerim nam trazi previse para, on je bio bilder, ajd stavimo manekena u sledeci film"

mur je sedamdesete/osamdesete - period kada je serijal postao parodija samog sebe (da bi posle dosao dalton kao grublji, ubica-bond koji nikom nije legao iako upravo njega najvise kopira krejg)

 

sve zavisi kojoj generaciji covek pripada, ja sam prvo gledao mura u bioskopu (octopussy, for your eyes only) pa konerija na tvu (goldfinger i dr no) i koneri mi jeste postao drazi, ali kad sam bio mladji sumnjam da je bas bilo tako jer sam prvo gledao mura u filmu koji je i pored svega akciona komedija sto mi je nekako bilo blize nego straight retro akcija konerijevih filmova...stavise kada bih morao da biram - covek za zlatnim pistoljem je fantasticno najbolji bond film, al opet bond pre tog, live and let die, mi je verovatno najretardiraniji, a opet mur... ;o))

 

inace kad smo kod starih spijunskih...in like flint i our man flint sa dzhejmsom koburnom...to mi je ko klincu bilo vrhunac zabave...i oni filmovi filpea de broke sa belmondom...omg moram sve to ponovo da pogledam al se bojim da ne budu djubre tesko =oD

Link to comment
Share on other sites

Rekoh objektivno jer je meni omiljeni Bond Pirs. Lodzera sam isto prvog gledao i to A view to a kill u bioskopu Avala!!! Ali na osnovu toga kako su pisani romani i izrazito seksistickog Konerija (sto nije slucaj ni sa jednim drugim Bondom) mislim da je on pravi filmski Bond, jer najvise odgovara svom vremenu. Krejg je vrhunski glumac, ali lučki radnik ne moze da bude Bond.

Mislim da smo o ovome vec pricali dosta puta, ali koga zabole kace vrunski providimo!!!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Cemu bazen, lepo sam vam dao odgovor na pitanje koje vas muci :/

 

Nvm, verovatno hocete da vidite ko je najbolji po misljenju forumasa bez obzira na realnost :D

Edited by ZOLA

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

meni je, moram priznati, lejzenbi ko rodjen za bonda. A i u tajnoj sluzbi je pefektan bond film. Od living daylights, ja sam potpuno razočaran u bond filmove.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...