Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Neki hipster sa previše slobodnog vremena :)

 

http://www.solidsmack.com/fabrication/paper-engineer-creates-complex-star-wars-scenes-from-single-sheets-of-paper/

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Svi gledaoci tu su VIP. Nema tu na Crvenom trgu spontano okupljenih gradjana, samo oni koji su pozvani da tu dodju, tipa sefovi drzava, ministri i sl. Gradjani su mogli da gledaju iz drugih ulica, evo recimo ovaj clanak na tu temu. 

 

a tu je kvaka :) kul, danke. bilo mi je malo čudno ali vidim na kilometre okolo nema ljudi.

Link to comment
Share on other sites

a tu je kvaka :) kul, danke. bilo mi je malo čudno ali vidim na kilometre okolo nema ljudi.

 

Oni su s tim bezbednosnim merama isto malo ludi, tipa kad Putin negde prolazi zatvara se pet kvartova unaokolo, tako da kapiram da je ovde bilo jos gore. 

 

koji je ovo avion na duletovoj slici? bombarder neki?

 

Trebalo bi da je ili Su-30 ili Su-34, jedan od ta dva sigurno, ali ih ne razlikujem bas najbolje, a izgleda da su i jedan i drugi ucestvovali u paradi. Nije bas bombarder, vise lovac-bombarder, dakle visenamenski avion, ali sustinski dalja evolucija Su-27 lovca za napade na ciljeve i na zemlji. Svojevremeno su neki nasi strucnjaci predlagali da mi nabavimo bas te Su-30 zbog toga sto mogu da rade i jedno i drugo, a slabo imamo para (Rusi su ih izvezli i u Kinu i u Indiju i u jos nekoliko zemalja), ali posle bi ona prica da cemo da kupimo modernizovane Migove 29 ali eto i od toga bas nista :(

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

I inace je Su-27 od koga potice cela ta familija zapravo solidno veliki avion, evo jedna slika da razbijemo monotoniju :)

 

F-22A-Size-Comparison-4.png

 

Edit: A evo u poredjenju sa B-17 i drugim avionima, a tamo opusteno staju dvojica. 

 

FEcdf1K.png

Edited by Zwerko
  • Upvote (+1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

i ja pitam koji je jer mi izgleda jako veliko i da ima kabinu sa dva sedišta jedno pored drugog

Има наводно и клоњу у кабини. Дуге мисије.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Занимљиво је и то да се не отвара купола кокпита, како код већине ловаца, него посада улази одоздо.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...