Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne znam šta da mislim o ovoj fotografiji. ne to što kao fotka mobilnim a ima aparat, možda snima video ili nešto deseto, nego ako je profi fotograf, kako mu nije žao da sedi na aparatu čak i ako je siguran da će izdržati, osim ako ovo nije neka fejk aparat stolica (kao što ima oni termosi u obliku objektiva) ili pak ima pokvaren objektiv pa kao for d lulz.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, OTAC said:

verovatno montaza. ili ako nije, onda ne sedi full tezinom, tj pazljivo sedi.... ili nije pravi 'objektiv i fotoaparat'... jer ovo sto se vidi na fotki, kosta mnogo hiljada :D weird

a možda je prosto čovek lud :)

a možda je i viralna fotka nikona :)

Link to comment
Share on other sites

Oprema koja toliko košta je pravljena da bude kao tenk, ovaj mršavko ne može tek tako da joj naudi. To i jeste jedna od bitnih razlika između profi DSLR-ova i consumer aparata. Pravi profi aparat radi i na severnom polu ako treba, može slon da ga zgazi i radiće i dalje.

Mada jeste dobra Nikon reklamica ;)

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

Pričao sam skoro sa nekim investitorima što su pazarili plac od nekih roma, svi se potpisuju palcem, postoji čitav novi nivo problematike kod takvih situacija, mora još jedna osoba da bude tu da "potvrdi potpis palcem" i tako to. Tako da je Brusli još kul!

Link to comment
Share on other sites

A ako ta osoba isto potvrdi palcem, onda mora jos jedna da potvrdi da je palcem potvrdio za palac, a ako i taj potvrdi palcem onda......

 

 

:tf:

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...