Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ne primiše me u Beč na Masters. Miran sam sa te strane što sam se baš potrudio oko završavanja nekih sertifikata i jurnjave generalno oko toga.

 

Ništa, već sam ovde na EKOFu na masteru, to da završavam pa kod ćaleta posao.

Edited by Veljok
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ne primiše me u Beč na Masters. Miran sam sa te strane što sam se baš potrudio oko završavanja nekih sertifikata i jurnjave generalno oko toga.

 

"master" je kolokvijalni naziv za akademsko zvanje (master of sciences, master of arts itd); "masters" je crtać i strip sa hi-menom i skeletorom.

Link to comment
Share on other sites

"master" je kolokvijalni naziv za akademsko zvanje (master of sciences, master of arts itd); "masters" je crtać i strip sa hi-menom i skeletorom.

Možda je mislio da ode na Masters sa Novakom Đokovićem?!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ne znam na kom topicu je bilo priče o Lenovo ThinkPad stari vs novi modeli... ali setio sam se te rasprave jer mi se danas dogodilo ovo

Imnxdp8.jpg

 

Znači iz čista mira, niti sam fazon lupio pesnicom, niti mi je palo nešto na tastaturu... dobio ga pre 6-7 meseci... toliko o tome.

Link to comment
Share on other sites

"burek preko puta ulice" [roflmao]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Jel sad možda nije sezona lešnika ili tako nešto, pošto sam se sablaznio kada sam video koliko košta lešnik - pre samo mesec-dva sam bio kupovao badem za 1500din/kg, lešnik je bio slične cene, pre neki dan pogledam, preko 3000 košta kilogram lešnika. wtf?!

Link to comment
Share on other sites

treba puno da izrastu, a mislim da je bilo price da su italijani bili zaintetresovani da zasade velike povrsine lesnicima ovde i da otkupljuju iste.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Meni je s ovom kucom najbolja fora da opisuje sobe i kuhinju u podrumu, jbt das 250k eur za kucu i onda tu neko zivi u podrumu :(

 

A to za lesnike sam i ja cuo prosle godine, a pogotovu sam se iznenadio podatkom da se cetvrtina ukupne svetske produckije lesnika ide za pravljenje Nutele :) Plus se 70% svih lesnika proizvodi na crnomorskoj obali Turske, i kad je njih strefilo lose vreme eto problema. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...