Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

y u do dis lucky. alternativna opcija je trunjenje u srbiji bez perspektive

 

ma zezam te malo, ono, uče ljudi i kineski, šta god, mada je stvarno zeznut mađarski. sa druge strane, nije da tamo cveta cveće, ali ajde, makar ćeš sa pasošem EU moći malo lakše da juriš posao u toj istoj EU, tako da, go for it ako si se na to već opredelio.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, u kojoj mesari da kupim neki ranac za laptop? Znači, bitnije mi je od izgleda da budem siguran da mu se nešto neće desiti (naravno, ne očekujem da izdrži treskanje u zid iz sve snage), ali ako po mogućstvu ima i da je izdržljiv i plus da je oorban, swe pohwale onda 

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam u inostranstvu pre godinu ipo uzeo ovaj model Targus. Svakodnevno maltretiranje nije ostavilo nikakve posledice na njega za svaku je preporuku s moje strane, iako ja zapravo imam 14" laptop a on je za 16", ali uvek nosim i brdo nekih drugih gluposti sa sobom. Trebalo bi da tih Targusa ima i ovde negde, ili da potrazis po netu. 

Edited by Zwerko
  • Upvote (+1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

ranac za laptop je IMHO glupa ideja jer se iz aviona vidi da je unutra laptop pa si onda na meti lopova. ja planiram da uzmem futrolu kao zaštitu, pa da laptop spakovan u njoj nosim u običnom rancu/torbi.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, u kojoj mesari da kupim neki ranac za laptop? Znači, bitnije mi je od izgleda da budem siguran da mu se nešto neće desiti (naravno, ne očekujem da izdrži treskanje u zid iz sve snage), ali ako po mogućstvu ima i da je izdržljiv i plus da je oorban, swe pohwale onda 

 

Ako nešto viša cena nije problem, gledaj u Stilosu Samsonit rančeve za laptop, ja imam jedan koji je baš dobar, ali vodi računa - ranac je, ne torba i pride nije nimalo urban, ali je crn :)

edit: a ovo što kaže ivke, sad veliki broj rančeva zapravo ima i kao dodatni deo za laptop.

Link to comment
Share on other sites

overi bs sport i beosport, oni imaju o'neill rančeve. 

ne mogu biti urbaniji, mogu da posluže za sve i svašta a boga mi i za laptop. jedino što su ružni do zla boga i u ponudi imaju tipa tri sve zajedno.

 

cena je negde oko 6 hiljada.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...