Jump to content

Marvel Movies & TV - MCU, Fox, Sony, etc


Recommended Posts

pogledao Crnog Pantu, ok je film, zabavan je u globalu, ali daleko od toga da zasluzuje ovoliki hajp koji dobija u svetu/sad...isto tako, jos dalje od toga da je "pakao" =o)
i nije diverzifikovan, veoma je non diverse samo u suprotnom pravcu

muzika je vrhunska, humor je solidan, prica je klise... ima probleme i sa tempom i koreografija borbi i logistika bitaka su ispodprosecni...i da, predvidiv je u smislu da ce samo osobe sa jednocifrenim brojem godina biti iznenadjene bilo chim...ali osobe sa dvocifrenim brojem godina ne bi trebalo da idu da gledaju marvelove filmove da bi se iznenadili shljajmaranovskom obrtu u krucijelnom trenutku =o))

takodje, dzhoni, poenta filma nije to sto si napisao u spojleru uopste, al uopste =o)

Link to comment
Share on other sites

On 2/25/2018 at 7:10 PM, Kole said:

takodje, dzhoni, poenta filma nije to sto si napisao u spojleru uopste, al uopste =o)

Ma ni pod razno majmuni sa crncima, koliko god bili planina pleme ili štagod. Ne znam kako to ispada ikako PC, ne znam. Slobodno prosvetli Kole

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

последњи Тор ми је указао на општи пад квалитета, пре свега у сценарију. мислим да су Пантери још гори, али верујем да ћу их погледати, чисто да бих могао да рентујем, у најгорем случају.

 

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Debeli said:

i tako kažete film o crnačkoj Atlantidi nije loš? ili?

 

On 2/25/2018 at 7:10 PM, Kole said:

pogledao Crnog Pantu, ok je film, zabavan je u globalu, ali daleko od toga da zasluzuje ovoliki hajp koji dobija u svetu/sad...isto tako, jos dalje od toga da je "pakao" =o)
i nije diverzifikovan, veoma je non diverse samo u suprotnom pravcu

muzika je vrhunska, humor je solidan, prica je klise... ima probleme i sa tempom i koreografija borbi i logistika bitaka su ispodprosecni...i da, predvidiv je u smislu da ce samo osobe sa jednocifrenim brojem godina biti iznenadjene bilo chim...ali osobe sa dvocifrenim brojem godina ne bi trebalo da idu da gledaju marvelove filmove da bi se iznenadili shljajmaranovskom obrtu u krucijelnom trenutku =o))

takodje, dzhoni, poenta filma nije to sto si napisao u spojleru uopste, al uopste =o)

post od pre 2 dana na istoj strani kao i tvoj...malo mesta za kulturu

924839_Lepenskipoznati.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

па на твој сам пост и мислио у мом посту позивајући још некога да да своје цењено мишљење.

giphy.gif

 

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, tortky said:

Kole, rekao ti Drale da ceni tvoje mišljenje isto koliko i Zwerkove savete.

primetio sam
pa sam, posledično, skandalizovao 
i sada se, usled duševne rastrojenosti kojoj su zajedničkim snagama doprineli Drale i Džoni Brizina, klackam između ogorčene ucveljenosti i katatoničnog preispitivanja sopstvenog sistema vrednosti

Link to comment
Share on other sites

brate napisao si da ceo film postoji da Zemljani ne bi izgledali totalno useless u fajtu protiv Tanosa, sto je preterano pogresno
jos od prvih avengersa postoji alien tech arms race/sve vishe supersa + n filmova drugih koji prosiruju potencijalni front da je vakanda samo jos jedan deo slagalice

ovo drugo oko jabari tribea je tvoja nesposobnost da se izboris sa konceptom "ja smem da pljujem po svojima, ali kad to neko drugi radi - gresi"
tj da je belac snimio film gde crnci richu ko gorile, to bi bilo jadno i pogreshno, ali kad oni sami to urade radi prikazivanja odredjene grupacije kao nemonolitske/interno fragmentisane ali ipak zajednicke (ne znam dal treba pominjati da je vakanda u filmu metafora za idealizovanu ameriku levicarskih liberala, ne po rasno/polnom sastavu nego odnos moci i pristupa odnosu sa celim svetom, i tcakin pristup je konzervativan, desnicarski, a tcala je na kraju liberal bla bla)

naravno, meni sve to nije bitno, dosao sam da gledam bum tras strip film i zabavio se jer je film dobar gde treba da bude za strip fana...mogao bi da je bolji ofc
crncima taj film mnogo znaci zbog sveg sranja u americi i filmskoj industriji, to je i logicno i razumljivo, ali ja tu komponentu filma ne vidim/ne osecam (kao kad mi neko pokaze dunkirk koji je dobar ratni filma, ali srbinu koji zna za povlacenje srpske vojske iz 1 sv rata taj film ne moze da bude upecatljiv kao englezu (i donekle ameru)) sto ne znaci da je film los, samo da nije dovoljno univerzalan
 

Edited by Kole
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jessica Jones S2, odgledao sve...bolje da nisam =o(

Nakon odgledane cele druge sezone ne mogu da je preporučim kao što je bio slučaj sa S1.
Ima dobrih momenata i easter eggova za strip fanove, ali je razvučeno ko patnja...druga polovina sezone, kad sve konačno dobije neki zamah postaje dobro...da bi kraj bio vrlo slabo izveden

Ah da, serija je u full agressive feminizam modu što, zavisno od senzibiliteta može da bude hiperiritantno, ili smešno do tačke razbijanja ugođaja serije...

Šteta.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Shvatih ja juče da mi pred IW fali Crnja Panter u kolekciji odgledanih filmova, pa sam ga odgledao i ono 7/10 ne bih sa namerom gledao ponovo.
Kilmonger i TČala su carevi. Clawllum with hints of Joker je super dok ga ima. Filmić je na momente zabavan, na momente sjajan, na momente dosadan. Sve ono što sam i mislio da će biti.

A onda sam se zaputio ka bioskopu.

abendzazu.thumb.jpg.7e3de76030288a70a4b396b2493dd42e.jpg

Predivno! Imax 3D sabija. Thanos je potpuni car i navijam za njega, ali i protiv njega u isto vreme. Odnosi između likova (i unutar istih) su sve vreme preslatki i vrcavi i šarmantni. Sve je nekako veselo, a opet do jaja hevi i zajebano. Bukvalno savršena fuzija Marvela i mangi, samo na filmu. Akcija maltene ne staje i baš često je baš dobra. Film se završava i dok mi se sve sleže skapiram da jedva čekam Captain Marvel origin story, a još jedvije!1 Avengers IV.

#teamthanos #abenđaazu #vratiteminuseve

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Iako nisam fan superheroja i cele te DC/marvel, pogledah infinity war pre neki dan u bioskopu i moram priznati da je ubio.. Znac U-B-I-O! Pogledao sam prvi deo kad je izasao i bio mi je meh, pa se sada razmisljam da li gledati filmove izmedju da ne pokvarim utisak... Retko koji film da mi se ovako dopao

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...