Jump to content

pričajte


Recommended Posts

mislim da su smanjili te tolerancije po novom zakonu

 

pre je bilo i za parkiranje da se tolerise 5 min, a sada se navodno tolerise 3 min pri cemu se svako napustanje vozila smatra parkiranjem, rece covek plavi i napisa mi kaznu jer sam parkirao 8 min u praznoj ulici u 00:01 uvece

 

Hm, ja mislim da je i dalje po zakonu da se do 15 minuta smatra zaustavljanjem? Ili zamisli scenu, crkne ti auto ti izadjes van da vidis sta je, a iz Dzbuna iskace drug u plavom i pise ti kaznu zbog nepropisnog parkiranja?! "Ali druze ja sam izasao da vidim sta je i da stavim trougao?" "E pa, nisi smeo - sto nisi dao cigi kroz prozor da ti to uradi za 50 dinara?"

Link to comment
Share on other sites

Pa dobio bi kaznu i da si minut parkirao, ondak

 

Па да, него ти је дозвољено да зауставиш ауто на 3 минута, без напуштања возила, чим напустиш возило то се рачуна као паркирање.

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Nešto ne verujem da možeš u svakom trenutku na bilo kom mestu u gradu da staneš na tri minuta bez izlaženja iz vozila, i da ti ne dotrči neko.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Nešto ne verujem da možeš u svakom trenutku na bilo kom mestu u gradu da staneš na tri minuta bez izlaženja iz vozila, i da ti ne dotrči neko.

 

Ne možeš jer postoji onaj znak na početku ulice koji kaže zabranjeno zaustavljanje i parkiranje :)

Link to comment
Share on other sites

Povodom pandura i kazni, ja sam danas oko pet vozeci od nbgd, airport city do 29. Novembra kod botanicke baste video pomenute na doslovce 8 mesta. Cini se da su u akciji "uzmi pare narodu"

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

uvek me je zanimalo sta bi se desilo da se napravim blesav i uradim ovo:)

 

Ja sam jednom, slučajno, i nije se desilo ništa spec. Doduše, i nije da sam baš projurio, igrom slučaja sam ciljano stao dobrih 300-400m dalje. I valjda je pandur to skapirao i nije ga mrzelo da se prošeta do mene i sačeka me i bio je skroz kulturiška, valjda je skapirao da stvarno nisam namerno prošao. Tipa "pa kako ne vide da ti mašem kao ludak HAHA" i ja kao "gde, šta, kako" i tražio je dokumenta ali bukvalno ih samo pogledao, vratio mi i krenuo nazad tih 300-400m do ćoška na kom je pecao.

Link to comment
Share on other sites

Al ovo prolaze likovi pored pandura, on kao maše da stane, oni ga iskuliraju i on kao maše zapravo onom sledećem, da ne ispadne blam.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...