Jump to content

pričajte


Recommended Posts

eh bre, pa kako prvi put u staroj hercegovini ako si iz beograda i imaš 16+? :)

 

tamo kolenicu moraš da jedeš pre punoletstva! :)

 

Digrejzo je valjda Vranjanac.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

gledam sad prvi put true detective, odgledao tri epizode, jebote misli onog Rasta su toliko jebeno genijalne i inteligentne, svaki razgovor i svaka izgovorena recenica je toliko smislena . . odusevljen sam serijom 

Citaj Nicea.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

au, the winter is coming:(

 

btw, jedno glupo pitanje...otkud u viber folderu na mom telefonu slike koje su moji kontakti slali medjusobno...znaci ne samo slike koje je meni neko slao, nego stotine slika koje nikad nisam video, a nisu samo profil slike, wtf?

 

edit, ok, mozda i jesu ipak sve profil/wallpaper slike, postao sam paranoican izgleda:D

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

jutros zena ode na neki koncert dok sam spavao i ostavi otkljucana vrata, i neko upadne i zabode njen laptop i moj novcanik (posto su bili blizu vrata).. nije nesto puno para uzeo (~7k) al' mi je jebao majku sa dokumentima jer mi je sve bilo tamo (licna, kartice iz banke, saobracajna x2, vozacka itd.).. Jel' zna neko kako da opet izvadim ono obavezno osiguranje za auto/skuter koje se dobija pri registraciji? za sva dokumenta sam skontao osim za taj pa cu sutra da sse bacim na posao...

Link to comment
Share on other sites

e do kurca, baš bedak Draganče

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

jutros zena ode na neki koncert dok sam spavao i ostavi otkljucana vrata, i neko upadne i zabode njen laptop i moj novcanik (posto su bili blizu vrata).. nije nesto puno para uzeo (~7k) al' mi je jebao majku sa dokumentima jer mi je sve bilo tamo (licna, kartice iz banke, saobracajna x2, vozacka itd.).. Jel' zna neko kako da opet izvadim ono obavezno osiguranje za auto/skuter koje se dobija pri registraciji? za sva dokumenta sam skontao osim za taj pa cu sutra da sse bacim na posao...

cekaj bre kako upadne, sta random otvara vrata pa ako prodje prodje? za ovo osiguranje sonty je prava adresa

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...