Jump to content

pričajte


Recommended Posts

pa pretpostavljam da je tako.. ja nisam ni izvalio jer sa mog radnog stola nista nije nestalo dok se  nije ona vratila kuci skapirala da joj fali laptop pa i ja videh da mi nema novcanika.. a tipa ona je izasla u 10 a ja ustao u 10:40

Link to comment
Share on other sites

znaci prvi komsija je

 

Ne mora da znaci. Ovo je bila varijanta i pre 10tak godina. I ako naleti na nekog ili ga neko izvali ide prica da je promasio ulaz, a krenuo na kafu i slicno. Samo cimaju vrata i vide da li je otvoreno i uzmu odmah sta je najblize. Zacudili biste se kad biste znali koliko ljudi ostavi novcanik u jakni ili kaputu koji okaci blizu ulaza.

 

Smor Dragance... nadam se da ce bar da baci dokumenta blizu. Proveri u zgradi, blizu zgrade da ih negde nisu ostavili.

Link to comment
Share on other sites

jutros zena ode na neki koncert dok sam spavao i ostavi otkljucana vrata, i neko upadne i zabode njen laptop i moj novcanik (posto su bili blizu vrata).. nije nesto puno para uzeo (~7k) al' mi je jebao majku sa dokumentima jer mi je sve bilo tamo (licna, kartice iz banke, saobracajna x2, vozacka itd.).. Jel' zna neko kako da opet izvadim ono obavezno osiguranje za auto/skuter koje se dobija pri registraciji? za sva dokumenta sam skontao osim za taj pa cu sutra da sse bacim na posao...

Ne znam da li se secas, ali meni se desila identicna situacija pre godinu dana. Jos sam ja iz svoje sobe cuo neko koracanje i da je neko tu, kontao da je "taj dan u mesecu kad dodje spremacica" i nastavio da spavam.

Ni meni nije jasno da li je moguce da idu od vrata do vrata, probaju, pa kad ih usere usere. Jedino mi nije jasno sto u takvim slucajevima sigurno mnogo puta i nalete na nekog, kako ih niko ne polomi...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

gledali smo po kraju, kontejnerima okolo itd. i nista.. suspendovao sam sta sam mogao preko telefona pa sutra smaranje u banci i muriji.. sumnjam da je prvi komsija, bili smo 7 dana u pragu pa 5 dana u pesti, da je hteo mogao je tada sve da uzme, a sad se vidi da je uzeto ono sto je bilo najblize vratima i dalje u stan nije ulazio

 

@lesko, setih se aha :(

Link to comment
Share on other sites

720-DR

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Draft Day mi nije bio loš, overi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

danas mi pisali prvu kaznu za 7g vozackog staza.. 75 u nenaseljenom mestu gde je dozvoljeno 70, kazna 3000 a ako uplatim u roku od 7-8 dana 1500 idemooo policija!

 

Je l' su zapisali 75? Ako jesu, idi na ono da se tolerise 10% ili kako vec bese na radaru zbog eventualne lose bazdarenosti. To znam da je moglo ranije.

gledali smo po kraju, kontejnerima okolo itd. i nista.. suspendovao sam sta sam mogao preko telefona pa sutra smaranje u banci i muriji.. sumnjam da je prvi komsija, bili smo 7 dana u pragu pa 5 dana u pesti, da je hteo mogao je tada sve da uzme, a sad se vidi da je uzeto ono sto je bilo najblize vratima i dalje u stan nije ulazio

 

@lesko, setih se aha :(

 

Znam da je Sarma kao klinac nasao tako torbu sa dokumentima u hidrantu u zgradi. Pa ono... :/

Link to comment
Share on other sites

Je l' su zapisali 75? Ako jesu, idi na ono da se tolerise 10% ili kako vec bese na radaru zbog eventualne lose bazdarenosti. To znam da je moglo ranije.

 

Znam da je Sarma kao klinac nasao tako torbu sa dokumentima u hidrantu u zgradi. Pa ono... :/

mislim da su smanjili te tolerancije po novom zakonu

 

pre je bilo i za parkiranje da se tolerise 5 min, a sada se navodno tolerise 3 min pri cemu se svako napustanje vozila smatra parkiranjem, rece covek plavi i napisa mi kaznu jer sam parkirao 8 min u praznoj ulici u 00:01 uvece

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Па није класичан паркинг, као паркинг место, него ако си паркирао на улици, где није дозвољено. :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...