Jump to content

pričajte


Recommended Posts

у Омладинских бригада снега по коловозу колико хоћеш... а није да баш веје, него их је болео курац да ноћас чисте...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Sinoć, oko pola 1, kroz omladinskih brigada su dva mentola driftovala kroz crveno, u starim nafuranim BMW m3. Ako se izuzme činjenica da ih treba pobiti, zapravo je bio kul prizor

 

ja sam išao iza yuga koji je niz maksima gorkog išao skoro po strance ... ne znam kako je to bilo moguće ali ne kliza se, ali ide "ukoso" ... ne bi mi bilo sve jedno da sam bio ispred njega zapravo.

Link to comment
Share on other sites

Ništa nije očišćeno,potez bežanija - fontana - merceds zgrade.

 

Jutros kada sam iz narodnih heroja usao u malu ulicicu ka peximu, pa isao na parking iza kod stamparije, pošto je sve led, kad sam skrenuo, potpuno sam izgubio kontrolu, krenulo driftovanje. i smotaj kontra, ubaci prvu iz druge, NE KOCI, i carski ne udarim u gomilu paleta, kamion i neke kutije. Jes da sam isao 20 na sat al baš sam car!

 

Drugi utisak jutra : deca ispred obdaništa umesto da ciče i bacaju se u sneg plaču i viču mama meni je hladno, oću kući. Gde se desila ta greška da deca budu debili i kada zapravo?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

radim noc, mrzi me da se cimam peske do trga, pa nocnim do merkatora, pa opet peske do stana i to sve na ovom minusu i po snegu ...  gajbi sam oko 3am

a nemam zimske gume, pa ce biti kriticno, mislim, ne radim bogu iza ledja, sve je to ocisceno i slicno, ali posle ponoci ima da zaledi.. jos ako me panduri zaustave.. a gajbi sam oko 2 i 20 ako idem kolima :D

 

ima jos vremena da razmislim :D

Link to comment
Share on other sites

Mi juče u parku u dva navrata, ukupno viđeno još dvoje dece :(

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

ја једва чекам да изведем клинце вечерас напоље. и они једва чекају. синоћ смо имали тренинг па су кукали како хоће напоље а не на пливање. питају је ли долази данас Деда Мраз, кад је пао снег то је ваљда то.

 

они ти не би ушли па да су помодрели од хладноће. каже ми старији син да купим шаргарепу данас, ја онако на аутопилоту јутрос тилтујем, а паметница ме гледа оним крупним окицама "па за Снешков нос, тата..." разочаран закреченим оцем... ех животе...

 

:)

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Sinoć, oko pola 1, kroz omladinskih brigada su dva mentola driftovala kroz crveno, u starim nafuranim BMW m3. Ako se izuzme činjenica da ih treba pobiti, zapravo je bio kul prizor

 

Meni je retardirano sto su to radili u Omladinskih brigada i prolazili na crveno. Inace sto se samog sporta na snegu tice u nekoj zabacenijoj vecoj ulici (tipa Grcka na Kosi ili tako nesto) u pola noci sasvim odobravam :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

mnogo debilnih roditelja, MNOGO.  

 

Plus naravno uopste nije hladno, zamisli minus 3 i sneg krajem decembra, sta nam rade ti harpovi i kemtrejli.


radim noc, mrzi me da se cimam peske do trga, pa nocnim do merkatora, pa opet peske do stana i to sve na ovom minusu i po snegu ...  gajbi sam oko 3am

a nemam zimske gume, pa ce biti kriticno, mislim, ne radim bogu iza ledja, sve je to ocisceno i slicno, ali posle ponoci ima da zaledi.. jos ako me panduri zaustave.. a gajbi sam oko 2 i 20 ako idem kolima :D

 

ima jos vremena da razmislim :D

 

Nemoj ići letnjim gumama


Meni je retardirano sto su to radili u Omladinskih brigada i prolazili na crveno. Inace sto se samog sporta na snegu tice u nekoj zabacenijoj vecoj ulici (tipa Grcka na Kosi ili tako nesto) u pola noci sasvim odobravam :)

 

To, to, gazi seljane po kosi i budi ih, ko ih jebe!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...