Jump to content

pričajte


Recommended Posts

 

a čekaj, to _nije_ voštana figura? ja mislio kao fazon slika a fotka iz onog muzeja u jagodini npr :) dao miško neke pare pa dobio i figuru.

 

Ja mislim da je ovo troo, izlazi mi neki mladi lidfer u people u may kno na LinkedIn-u.

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

e da, pricao sam o bubasvabama na gajbi jednom vec. ranije sam ih vidjao tipa 2 u nedelju dana, nista tad nisam uradio i nestale su same od sebe bukvalno. nisam video nijednu vise od 4 meseca. je l' se desilo cudo ili treba da ih ocekujem opet na prolece fazon? :c

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Sve je ok sa Dakijem, bio je na odmoru sada radi.

 

Upravo, zanima me da li postoji neka alternativa?

Bez para ne da ja znam. Mozda ako ima nekoga da ga zaposli, da mu pomogne oko papira i da ga pomaze dok ne stane na svoje noge. 

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Jesi video ti te figure iz Jagodine?

 

a jest, u pravu si :(

 

e da, pricao sam o bubasvabama na gajbi jednom vec. ranije sam ih vidjao tipa 2 u nedelju dana, nista tad nisam uradio i nestale su same od sebe bukvalno. nisam video nijednu vise od 4 meseca. je l' se desilo cudo ili treba da ih ocekujem opet na prolece fazon? :c

 

zimi ih nema toliko, kad dođe toplije vreme krenu.

Link to comment
Share on other sites

minđuše, recimo Svarovski, ili neke zlatne/srebrne. ako hoćeš da joj taj poklon traje, a to se obično uzima za prvi rođendan. uvek možeš da uzmeš neke igračke ili garderobu, ali preporučujem nakit, s obzirom na bliskost.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

pa onda nek joj kupi nešto što nije zlato, nakit i igračka, a dete može svesno da uživa u tome iako ima jednu godinu, siguran je da niko drugi to neće kupiti i idealno bi bilo da ima ga ovde a u norveškoj ne.

 

eto, rur uvek nađe rešenje, pitajte sve što vas zanima!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...