Jump to content

pričajte


Recommended Posts

Do oprljenosti sustine sam razumeo i validno je razmisljanje, ali ne bih rekao da ima dovoljno jak uticaj.

Posle toga nista ne razumem.

Edit

Ovo "jamacno sam dobar.." cu da prenebregnem za sada da vidim da li mozemo da iznedrimo praksu.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Do oprljenosti sustine sam razumeo i validno je razmisljanje, ali ne bih rekao da ima dovoljno jak uticaj.

Posle toga nista ne razumem.

Edit

Ovo "jamacno sam dobar.." cu da prenebregnem za sada da vidim da li mozemo da iznedrimo praksu.

да славимо како год је боље него да не славимо. 

 

ово што је Вуки написао, а Ћави подржао, је негде основна ствар. ја чак не идем у нормирањем, кажем, нека се у славу свеца направи и рејв, па нека се прави и 10 година тако, можда 11те године један од рејвера каже "можда да се не пуцамо спидом за славу, јебига", па то је револуција. спасити једну душу је исто што и спасити свет.

дакле, сматрам да пут до циља, а нека је циљ слављење славе како ваља и требује, и то понајмање појавно (пребранац версус буткица), а понајвише суштински, може да буде било какав. битно је да знамо шта је циљ и да у сваком тренутку знамо не само шта је ци, него шта је правилно и неправилно, и поготово да ли постајемо бољи и ближи циљу или не.

  • Upvote (+1) 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...