Jump to content

pričajte


Recommended Posts

dajte neku do jaja kafanu/teletinu/jagnjetinu na putu za Kucevo/Majdanpek!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

kod mene niko ne smara na fejsu tako da biste možda mogli da prestanete da se družite sa degenima :D

 

ovaj lajfkouč je besplatan, sledeći naplaćujem 20e po satu uz obavezno overavanje ugovora kod notara!

reče Doca i izrantuje na neko sranje koje je neko okačio na fejsu :p

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

 И ово је врх ако није фотошоп :) 

1070083_536466333156302_4794142515345374

 

pa ovo je legit :( kadar nevera

 

btw, devet kola hitne pomoći pod rotacijom otišla autoputem u pravcu Niša, možda su samo žurili na neki sastanak hitne pomoći ali eto, ako fyi!

Link to comment
Share on other sites

На Географском факсу у Бг, на рангирању за мастер, имају предност студенти тог факса и прво се они рангирају, па тек онда студенти других факултета, макар имали просек 10.00.

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

To je skroz ok. Kod mene na ekonomskom za ove koji dolaze sa drugog faksa ima prijemni, a za nas se gleda prosek i kad smo zavrsili. Mada bi nama vise odgovralo da isto imamo prijemni... Ja sam ove god konkurisala na svom faksu i na poljoprivrednom, na agroekonomiji, i tamo nemam prijemni nego se ocenjuje srodnost fakulteta a ako upadnem polazem razliku u ispotima, pa u startu svi sa poljoprivrednog imaju vise poena od nas sa strane, sto mi je ok jer treba da zastite svoje studente.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...