Jump to content

Pomoc u trazenju topica


Recommended Posts

Ne znam sto sam tako napisao, tako mi je doslo... realna prica je da u osnovnoj je bilo samo 2 odelenja, 35 nas svih, dok nas je u srednjoj bilo previse, razni ljudi sa raznih strana, koje bi inace mnogo redje sretao bar u tim nekim godinama, nisam tad isao na zurke osim na neke gajba rodjendana kako je i bilo tada...

I onda poceo da pusim, prvi dan skole, probao travu kasnije, belo i ostala sranja nikad nisam uzeo, nisam probao ekser, probao sam spid i nije mi se svidelo, i dan danas varim ali nisam zavisnik i u proseku to radim jednom nedeljno, jer me iscima neko stariji na dotu, ili sa fontane ili iz zemuna, pa je to jednostavno nesto nezaostavno i gotivim takvu bleju... ne gotivim ljude koji vare tu u bloku i posle sede na klupi i ne znaju sta ce sa sobom, mi ili idemo na neku zurku ili igramo dotu...

Najjaca je prica bila kad smo u sred teamfight-a gde smo igrali 5v5 lan, pauzirali game da bi otisli na buksnu... zvuci previse klosarski ali je u stvari dobra bleja kad si sa dobrom ekipom

skrenuo sam sa teme, devojke nove, smuvao sam cetiri ribe na ekskurziji, dok sam ih pre toga imao 2 ili 3, naravno smesne veze sve...

Osetio prvi put zenu, osetio te neke gluposti ponela me glupost i padnem godinu iako sam imao negativnu ocenu samo iz Hemije, profesorka mi je rekla da uzimam vazduh ostalima u ucionici i da bi drzava trebala da daje pare za nekoga drugoga a ne mene besplatno da skoluje...

Tako da sam zavrsio sa 1 kecom ali sam imao 9 nedovrsenih zbog izostajanja iako sam imao pozitivne i ispisao sam se bez da pokusam da polazem 10 predmeta ponovo

Da li sam ispao budala? Jesam. Da li je kraj sveta i bedacim? Ne

qfh

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sto sam tako napisao, tako mi je doslo... realna prica je da u osnovnoj je bilo samo 2 odelenja, 35 nas svih, dok nas je u srednjoj bilo previse, razni ljudi sa raznih strana, koje bi inace mnogo redje sretao bar u tim nekim godinama, nisam tad isao na zurke osim na neke gajba rodjendana kako je i bilo tada...

I onda poceo da pusim, prvi dan skole, probao travu kasnije, belo i ostala sranja nikad nisam uzeo, nisam probao ekser, probao sam spid i nije mi se svidelo, i dan danas varim ali nisam zavisnik i u proseku to radim jednom nedeljno, jer me iscima neko stariji na dotu, ili sa fontane ili iz zemuna, pa je to jednostavno nesto nezaostavno i gotivim takvu bleju... ne gotivim ljude koji vare tu u bloku i posle sede na klupi i ne znaju sta ce sa sobom, mi ili idemo na neku zurku ili igramo dotu...

Najjaca je prica bila kad smo u sred teamfight-a gde smo igrali 5v5 lan, pauzirali game da bi otisli na buksnu... zvuci previse klosarski ali je u stvari dobra bleja kad si sa dobrom ekipom

skrenuo sam sa teme, devojke nove, smuvao sam cetiri ribe na ekskurziji, dok sam ih pre toga imao 2 ili 3, naravno smesne veze sve...

Osetio prvi put zenu, osetio te neke gluposti ponela me glupost i padnem godinu iako sam imao negativnu ocenu samo iz Hemije, profesorka mi je rekla da uzimam vazduh ostalima u ucionici i da bi drzava trebala da daje pare za nekoga drugoga a ne mene besplatno da skoluje...

Tako da sam zavrsio sa 1 kecom ali sam imao 9 nedovrsenih zbog izostajanja iako sam imao pozitivne i ispisao sam se bez da pokusam da polazem 10 predmeta ponovo

Da li sam ispao budala? Jesam. Da li je kraj sveta i bedacim? Ne

samo guraj matori, treba sve u životu da se proba, samo bog može da ti sudi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

jer me iscima neko stariji na dotu, ili sa fontane 

 

[:0]

Pricam konkretno za igraonicu 3D u kojoj cesto provodim vreme, realna prica je da 90% ljudi od 2002 godista(klinci koji dolaze) pa bar do 95, a dodju stvarno i ljudi 90-to sigurno i igraju LoL, retko ko igra dotu, mozda dva coveka, s kojima se druzim ili slicno, dok uglavnom ovi stariji sto igraju dotu 1 se skupe tu iz kraja posto ceo zivot bleje u igraonicama, ko zna kraj zna i za net kafe koji je ranije postojao u 34-om bloku, gde je meni ostalo u secanju da sam ko klinac otisao jednom i igrao aztec na 1.5, dakle bas pre dosta vremena, sigurno pre 10 godina

 

 

Sam post ima dosta pobeda ali je meni ovo ipak vrh 

Realno gledam ljude, u kraju ih je bar troje umrlo od droge, ti ljudi ne rade nista, uvek su na istom mestu u kraju, uvek rade iste stvari, i samo ih ima manje i manje... upali su u tu pricu i uzimaju i ozbiljnije stvari, a najveci problem je sto je to cela generacija jedna(na primer 88+), s druge strane takodje 92-93 ocigledno u bloku planira da zivi isti zivot kao gore pomenuti, skupe se i uvek su u kraju, i jedini problem koji misle da imaju u zivotu je kako da iscimaju vutru... to je po meni bulja prica, ne gotivim pricu da bez vutre ne mozes da zivis, daju zadnje pare da bi se navarili i posle ne rade nista 3 sata bleje na klupici, ja bar na neki nacin provedem to vreme kvalitetno negde, znam sta cu posle toga, oni ne znaju

 

 

Edited by lancemi3d
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...