Jump to content

Sbb internet povecena brzina :)


Qwertyu

Recommended Posts

Deluje da mora da bude u toku ona ugovorna obaveza da bi ti povecali brzinu. Jer ja mislim da je meni isteklo ali brzina se naravno ne smanjuje i mi placamo po toj ceni koja je bila, ali se sad nije ni povecalo. Sutra cu da odem do njih, verovatno ce traziti da se potpise novi ugovor na 24 meseca ili koliko vec. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ovo samo ako se potpise novi ugovor?

 

Konacno sam se nakanio da odem do njih - povecavaju brzinu samo ako ti je u tom trenutku aktivan ugovor, tj ugovorna obaveza, ako nije moras da ides da potpises aneks. Posto je meni ugovorna obaveza istekla fazon pre dve godine onda nisu ni povecali :) A aneks moze da ide na 12 ili 24 meseca. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

kako radi, vama koji ste presli/dobili te nove pakete, sada posle 10ak dana testiranja

 

jel stabilna ta brzina, jel se menja uvece kada najvise ljudi koristi ili je sbb podivljao od kad su ih uzeli amerikanci


najbitnije od svega jel radi bez pucanja


sto se UL-a tice, imaju optiku i oni, samo kapiram da je po NBG-u gde je najveca zagusenost po metru kvadratnom!

 

http://www.sbb.rs/Paketi/5545/DIGITALNI+FIBER+TRIO+.shtml/nav_start=0

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...