Jump to content

General Movie News Thread #3


Recommended Posts

kakv si Dule lazhni fan pa to je strasno kad moraju drugi da ti serviraju ono sto ima na netu

uvodna scena je skoro pa preslikana, sa sve muzikom, jedno nema bradavaja...pg 13 je valjda

i zato sto je forum sux kao i moj embed skillz pejstuj ovo na yt =o)

youtube.com/watch?v=F5amv-vqUFo

 

Link to comment
Share on other sites

kole pls, sad si me smrtno uvredio, naravno da sam video da su pola trejlera preslikane scene iz originala, tim pre nije trebalo da stave ovu usranu obradu enjoy the silence kao glavnu muzicku temu trejlera...al dobro, ne ide onaj gits ost sa ovim scenama u trejleru, tako da ajde

edit, evo ocigledno da nisam jedini kome je to zasmetalo kad se odmah isti dan pojavio editovani trejler sa soundtrackom koji je ipak legendaran...iako se ne uklapa u trejler najezim se kad ga cujem, moracu da prestanem da jedem memberberries:)

https://www.youtube.com/watch?v=rkaUKaeVgME

 

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 11/11/2016 at 11:28 AM, Kole said:

ne da mi forum da postujem trejer za novi film Lika Besona, Valerijan po istoimenom Moebiusovom stripu...go to yt and see it =o)

nadam se da ce biti kao peti element, ali me strasno brine izbor delevinj kao glavne glumice jer je bash bash losha glumica (realno, svaki film koji sam pogledao a da je sa njom mi je ostavio utisak - ok, dobra je picka, manekenka je pa se lepo slika, ali zasto je toliko guraju ?!?!) i ne deluje kao da ima hemiju sa partnerom u filmu (mada ok, samo je trejler u pitanju)

 

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Dule_smor said:

kole pls, sad si me smrtno uvredio, naravno da sam video da su pola trejlera preslikane scene iz originala, tim pre nije trebalo da stave ovu usranu obradu enjoy the silence kao glavnu muzicku temu trejlera...al dobro, ne ide onaj gits ost sa ovim scenama u trejleru, tako da ajde

edit, evo ocigledno da nisam jedini kome je to zasmetalo kad se odmah isti dan pojavio editovani trejler sa soundtrackom koji je ipak legendaran...iako se ne uklapa u trejler najezim se kad ga cujem, moracu da prestanem da jedem memberberries:)


https://www.youtube.com/watch?v=rkaUKaeVgME

 

 

Ma jesi li pogledao uopšte ovo što je Kole postavio? :))

Evo ti sa laganim clickom - Ghost in the Shell (2017) - Shelling Sequence Clip

Evo ti i ovo u znak večnog memberberisanja - Kenji Kawai - Cinema Symphony - Ghost In The Shell OST

Meni ne smeta što će biti preslikanih scena iz GITS-a i Inosensa, ukoliko ono što je novo bude na nivou. Ali se plašim da će biti kao Hobit ili čak LOTR. Dok preslikavaju može da se gleda, čim krenu da izmaštavaju nešto svoje poželim da se bacim u Planinu Usuda.

 

2 hours ago, iguana said:

nadam se da ce biti kao peti element, ali me strasno brine izbor delevinj kao glavne glumice jer je bash bash losha glumica (realno, svaki film koji sam pogledao a da je sa njom mi je ostavio utisak - ok, dobra je picka, manekenka je pa se lepo slika, ali zasto je toliko guraju ?!?!) i ne deluje kao da ima hemiju sa partnerom u filmu (mada ok, samo je trejler u pitanju)

 

 

+1, čak i ono nesretno njihanje pri kraju Škvadre za Samoubistvo me i dalje progoni u noćnim morama.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

lol da, zaista deluje da nije pogledao link...a snimak, iako je cam, je sa kawaijem koji uzivo diriguje orkestru na tom tokijskom eventu gde je bio main trailer reveal u nedelju....
mamba tachikoma? i memba ;oP

za Valeriana, lol blasf sram me bilo za brainfart, nije Mebijus nego Mezjer (koji je radio za Besona art design za 5th element)
slazem se i za Delavinj...jedino se nadam da ce Beson kao bolji reziser od svih sa kojima je radila do sada moci da izvuce malo vise...tipa da joj neko nadje manju ulogu u nekom sodebergovom filmu, ako je covek naucio cheninga tejtuma da ne bude cepanica, mozda moze i nju =o)

Link to comment
Share on other sites

Ahaha, pa nisam ni video link u Koletovom postu, ne znam kako mi je promaklo, zaslepljen sam bio! Ok, kul je sto ce biti tog soundtracka u filmu, ja sam samo rekao da su mogli da ubace makar delic i u trejler nekako:). A sto se tice price, ja se nesto nadam da ce ispostovati original i da nece ubacivati svoje "ideje" i usrati poentu

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

9 hours ago, Kole said:

lol da, zaista deluje da nije pogledao link...a snimak, iako je cam, je sa kawaijem koji uzivo diriguje orkestru na tom tokijskom eventu gde je bio main trailer reveal u nedelju....
mamba tachikoma? i memba ;oP

za Valeriana, lol blasf sram me bilo za brainfart, nije Mebijus nego Mezjer (koji je radio za Besona art design za 5th element)
slazem se i za Delavinj...jedino se nadam da ce Beson kao bolji reziser od svih sa kojima je radila do sada moci da izvuce malo vise...tipa da joj neko nadje manju ulogu u nekom sodebergovom filmu, ako je covek naucio cheninga tejtuma da ne bude cepanica, mozda moze i nju =o)

mozemo da se nadamo, jer je i mila jovovic bila glumica. Ali kara ima bas mrtvu facu, to jest, da budem malo posteniji, ima bash nesuptilnu facu - ili joj je faca "uh sto sam jebeno kul" ili "prestrasena sam i umirem". Valjda ce da shvati da gluma nije i sto i hodanje modnom pistom

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ok, necu vise da smaram sa member forama, sad ponovo pogledah originalnu animu i podsetih se da mi je ovaj soundtrack pored glavnog omiljen:)

https://www.youtube.com/watch?v=4FsA3wlCjcA

mozda je za onaj anime topik ovo pitanje, al kad vec pricamo ovde...ali kakav je onaj GitS New Movie sto je izasao prosle godine? Gledao sam Innocence i Stand Alone Complex filmove kad su izasli naravno, ali nisam bio nesto odusevljen, tako da mi je ovaj treci promakao

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

iz istih razloga kao Alek Ginis u Ratovima Zvezda - nije joj se svidela uloga i nije razumela scenario - mrmljala je stvari koje nije razumela. Mada, ruku na srce, pricha Eon Flux-a je gluplja u odnosu Ghost in the SHell

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ImbaQQ said:

Pogledao sinoc zadnjeg Borna i pitam se koja je poenta filma. Dobar finalni fajt i to je to. Gledas film od 2h da bi na svakih 5min slusao WHY WHY WHY.

Мени су сва три дела одлична, једна маестрална трилогија добре акције и трилера.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...