Jump to content

General Movie News Thread #3


Recommended Posts

 

Quote

Наставак екранизације Гогољевог дела „Виј“, које је очекивано још током прошле године, али је приказивање одложено из оправданих разлога. Наиме, кинески партнери у сарадњи са којима се снима овај филм толико су се загрејали за пројекат да су инсистирали на дотеривању сценарија и увећању буџета. На крају је из наслова уклоњена реч „Виј“, као и било каква алузија на Гогоља, али се зато појавила алузија на Александра Диму Старијег. Поред тога, у снимању „Путовања у Кину“ ангажоване су и светске филмске звезде Џеки Чен (он је и продуцент филма) и Арнолд Шварценегер. Захваљујући тим допунама филм Олега Степченка у Кини стиче статус националног блокбастера, што ће очигледно побудити интересовање за њега и у другим земљама.

 

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

E ali nije baš tako, tj ima nekih čudnih stvari i sa tom Kinom. Na primer film London has fallen, ono najgori treš ikada i naravno loše je prošao u bioskopima ali je u Kini pokidao najstrašnije. Objašnjenje od ljudi tamo - Kinezi vole Morgana Frimena :) čim su čuli da on igra svi su pohrlili u bioskope i tipa prvi vikend im je bio duplo jači nego u US :) Isto tako imaju likove koji im "ne leže". 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Lucky said:

imam utisak da tim kinezima sve može da se proda kad ubaciš neko zvučnije ime.

kud nije walter tek sad aktuelan pa da se oparimo!

CSB inc

Jedan moj poznanik otišao u Boston da živi i neko vreme imao cimerku Kineskinju. U nekom trenutku njoj iz Kine došla majka u posetu. On u sobi na zidu imao sliku Bate Životinje. Žena u nekom momentu ušla kod njega u sobu, pogledala na zid i rekla: "Walter".

.

Link to comment
Share on other sites

 

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

“The Wave” director Roar Uthaugh has used Instagram to confirm that production is officially underway on the new “Tomb Raider” film.

Alicia Vikander (“Ex Machina”) is set to play Lara Croft in the video game adaptation alongside Walton Goggins (“Justified”) as the main villain and Daniel Wu (“Into the Badlands”) as an ally.

The photo uses the logo of the 2013 reboot of the game franchise which received great acclaim and is said to serve as the basis for the new film. Uthaug will direct from a script by Geneva Robertson-Dworet (“Transformers: The Last Knight”).

“Tomb Raider” will be distributed by Warner Bros. Pictures and MGM with a March 16th 2018 release planned.

tr.JPG

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Lucky said:

ok, izguglao sam, iz aprila prošle godine je, nije baš par godina :)

ne mislim na onog prvog burazera koji je postao žena pre tipa 7 godina, a i to sam saznao sa zakašnjenjem, pre recimo 2 ili kad je već bio onaj cloud atlas.

cloud atlas ove godine puni 5 :(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

On 1/16/2017 at 4:28 PM, Kole said:


Arrival je mnogo dobar film i super je filing u bioskopu, ali mislim da vizuelna komponenta i njegovi cool efekti ne moraju biti u ultra hd rezoluciji i na velikom ekranu da bi bili efektni i da bi se film zgotivio maksimalno. Uostalom, Dule se verovatno uvatio za neku skrnavu verziju od ispod 1gb, navodno da ima sasvim ok verzija od 2 gb koja je dobar dvd scr.
 

jel sam ja blesav ili i dalje na pirate bay ima samo ova skrnavi dvdscreener od 1.8 giga koji je bas los...al nema veze, skinuh silence, tu mi nije bitan toliko kvalitet snimka:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dule_smor said:

jel sam ja blesav ili i dalje na pirate bay ima samo ova skrnavi dvdscreener od 1.8 giga koji je bas los...al nema veze, skinuh silence, tu mi nije bitan toliko kvalitet snimka:)

svako od nas je blesav u odredjenoj meri dule i debata o tome realno nema veze sa kvalitetom filmova na netu ;oP
ne znam cime pushtash ili gde, evo skinucu ovaj hive sto nalazim na prvu pa cu da vidim dal je tako losh....dvd skrineri za stvari kao Loving i LaLa su vise nego gledljivi
ako ocete bdrip cheka se 5-6 meseci od releasea filma, ako ocete azisjski tv stream rip u 1080i to je ~3 meseca, sve pre toga je ili dekranje ili budzhevina neka (tipa ukraden ruski bd + audio iz nekog engleskog bioskopa =o))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...