Jump to content

General Movie News Thread #3


Recommended Posts

ihihi sansa soliter ftw =oP
also ororo izgleda 10x bolje nego sto je hale beri ikada izgledala =o)

A ja sad da pitam nešto "sa pola terena" - ako smo imali onaj future past xmen i znamo šta je bio past a bogami i šta je future, a ovaj se događa između, znači da već sada znamo da će oni pobediti zlo a ujedno i koje će to cene imati po broj mrtvijeh sa strane xmena jer znamo koji su ostali živi za nadalje, ili kako? :)

Ovo je reboot, tj nastavak elegantnog reboota koji se dogodio u prošlom filmu, Days of future past, tako da sve ono što je bilo, nema, ne postoji. Jean Grey neće umreti od strane Vulverina, bar još par filmova, a i ko zna ko će tada biti Vulverin

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je ovo ona vrsta timetravela gde odlaskom u proslost stvaras alternativni timeline. Samo mi nije jasno, kad se Wolverine budi, jel to u novom timelineu, samo u buducnosti, ili u starom, koji je nekako promenjen dogadjajima u onom drugom i cela ekipa je ziva, ukljucujuci one koji su umrli u X- men 3? Posto znamo da je upao u vodu 1970 i neke i tu se njegova prica zavrsava (ako se secam ima jedna scena kada neko dolazi da ga izvadi na samom kraju filma).

Edited by Thunderstorm

It’s better to burn out than to fade away

Link to comment
Share on other sites

Budi se u budućnosti koja je sada promenjena. Tj bio je na dva mesta sa istom svešću istovremeno, tj svest iz budućnosti, 2015. je bila u prošlosti. Kako je skenjan budući timeline, on se budi u novom ne znajući šta se dešavalo od kako je zabo u vodu pun šiljaka do buđenja. Time travel u filmovima 101

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

ahahahahaa umirem od smeha =oD

hejt ka emerihu sto nije nasao nacina da stavi vila smita u ovaj film, nego je izgleda njegov lik nekako poginuo u medjuvremenu (also, pored zhive mae whitman koja je u medjuvremenu postala car, oni uzimaju neku c/p blonde za predsednikovu cerku...roflkopter) 

naravno, brain /off i popcorn ludilo =o)

Link to comment
Share on other sites

hehe Dendi samo ostro i bez kompromisa ;o)
meni je prvi jj-ev st bio ok, drugi je uvreda epskih proporcija, zato me treci raduje u smislu "bice zabavan, a ionako cekamo seriju koja ce da se vrati u alfa timeline x godina nakon voyagera, pa zasto da filmove uopste dozivljavam kriticki i kao deo kanona?"  =o))

 

nego....haris poter spinof

 

a meni omiljena filmska vest danas je da WB pravi dugometrazni film o spidi gonzalesu! \o/ a svi znamo da gde je spidi tu je i moj omiljeni slopwoke! (koga su pc smaraci proglasli za rasistickog i uvredljivog ua! =o))

 

 

Link to comment
Share on other sites

AV Club objavio listu top 20 filmova iz 2015. Ne znam dal mi je čudnije prvo mesto ili pola drugih odabranih filmova ili ona druga polovina za koju nisam ni čuo :)

1. "Mad Max: Fury Road"
2. "Phoenix"
3. "It Follows"
4. "The Duke of Burgundy"
5. "The Look of Silence"
6. "Sicario"
7. "The Assassin"
8. "Carol"
9. "Brooklyn"
10. "Anomalisa"
11. "Inside Out"
12. "Bridge of Spies"
13. "Hard to Be a God"
14. "45 Years"
15. "Crimson Peak"
16. "The Forbidden Room"
17. "Approaching the Elephant"
18. "The Martian"
19. "Mustang"
20. "James White"

Link to comment
Share on other sites

Svi oscar-bait filmovi manje više procure na DVDScr, e sad, zapitaj se jel to način na koji želiš da vidiš taj film? :tf: (Stvarno je loš rip, i dalje mi ne ide u glavu za koji kurac se filmovi ripuju da stanu na 1 CD - onako je baš čmuljavo i to već na 24" ekranu, mogu da zamislim na šta će da liči kad rastegne na 40" tv)

  • Upvote (+1) 2

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...