Jump to content

Kako ste smislili vas nick na forumu?


Recommended Posts

slusao/slusam mnogo Arctic Monkeys-e pa je prvo bilo "ArktickiMajmun" ali su to svi genijalci  koristili kako bi mi se obracali  sa "majmune" , pa sam morao brzo da promenim , i u tom trenutku sam jeo lubenicu :D 

realno od sarme jedino vise volim punjenu papriku... ALI...

kada sam prvi put isao da napravim nalog za dial up imali su previse problema u tehnickoj podrsci posto niko nije znao nista (od korisnika) i bili su na ivici nervnog sloma... zena mi je jedno 20 puta rekla ime/sifra, nemoj slucajno da zaboravis do kuce... cim dodjes gajbi obavezno promeni sifru... i meni prvo padne napamet sarma/rakija...

tada su me i dalje svi zvali koza (posto mi je ime kozomara), a onda smo poceli da razmenjujemo mejlove... :D

Link to comment
Share on other sites

Moj originalni nick sam ustvari "uzeo" od nekog lika iz igraonice kad sam prvi put isao da igram wc3, stajalo je Zerox i jednostavno samo nastavio tako da se potpisujem :P

 

Trenutni nick, kao sto vecina zna, jeste iz drzavnog posla, Cvarkov tako naziva sefa Dobrosavljeva.

~~

Link to comment
Share on other sites

mnogo sam se napio i slusao DJ Rolando - Knights of jaguar, sprzile me emocije, dosao da se registrujem na forum i ujutru umesto Jaguar, video da se registrovao kao Gruja i to je to.

 

Never forget.

  • Upvote (+1) 2

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

during the war.... u gimnaziji profesor srpskog me nesto prozivao forama 1000. policajaca juri dzordza, posto se zovem djordje, i tako se zakacilo george... joe... zorz...  po drustvu i tako kad sam kuckao nick smaralo me George , vec samo G...  i eto ga 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nick sam video od Eugena shtakora iz Vrsca, igrao CS u Syndicate, zna ga Shule, druzio se sigurno sa njegovim pradedom

Nikakav poseban razlog tu nema, samo sto mi je zvucalo kul, a i nemam sta drugo pametnije

 

Jbt ja sve ove godine mislim ti si Eugen, zbog nicka...

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Prezivam se Loncar i uglavnom me prezimenom svi oslovljavaju, cak i bliski prijatelji, none nadimak ikada niti izveden iz imena niti prezimena, i jednom prilikom tokom nekog fudbala posle skole me saigrac oslovi sa Longli i dobijem prvi i jedini nick koji sam posle preneo i u igraonicu gde ti nick postane ime i prezime. I dan danas znam jedno 15 ljudi samo po nicku iz igraone, i tako u gradu se javljas nekome sa de si "Zevse" ili tako nesto :D

Edited by Longli
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...