Jump to content

Kako ste smislili vas nick na forumu?


Recommended Posts

Ja sam u stvari fejlovao za nick :(

To je lik/maskota iz moje omiljene igre, ali mu je zapravo ime Vault Boy i nalazi se na ilustracijama koje opisuju statsove, perkove, skillove, statuse i drugo. Pip-Boy 2000 (kako se u stvari pravilno piše) je naziv za journal uređaj u igri, i zapravo ime još jedne, druge maskote u igri.

 

Pip-Boy 2000

Pip-Boy_2000.png

 

Vault Boy

VaultBoy.png

 

Jedna od velikih misterija univerzuma je da li su zaprvo Pip-Boy i Vault Boy ista stvar...

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ništa bolje mi nije palo na pamet pa sam izabrao svoje ime iz realnog života. Jedino je problem što izgleda ima još njih na forumu koji se tako zovu, pa nas ljudi mešaju.

ime u realnom životu ti je voodoo_nbgd ? :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Uf. Pre nekih 12-13 godina bila je jedna igraonica u YUBC. Prva igraonica u koju sam isao. Pikali smo UT tamo i jos neku WW2 strategiju. Tamo sam se potpisivao kao Staljin jer sam u toj WW2 strategiji igrao Ruse i vise sam ubijao svoje trupe prijateljskom vatrom nego protivnike. Posle smo igrali puno WC3 u Vavilonu i meni se svidjala ta prica o mikro menadzmentu jedinica a i svidjalo mi se sto ja ni na koji nacin, nikad, nisam bio mikro. Spojio sam to dvoje da budem MikroStalja i ostalo. Sad me i zena zove Staljo s vremena na vreme (obicno u kontekstu - kad Stalja krene da se dere... - opet po svojima najzesce - jbg...)

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da je ovaj topik već bio pre par godina, al šta sad, tri burazera, Nikola, Vukašin, Dušan, kako smisliti jedinstvenm, poseban dialup user kod Beotela daleke 1997, ćale se javi sa NikVuD, ja ga malo modernizovao i eto ga. Ovo je zapravo porodični nick, al meni ostao jer sam bio dobar sa tim kompovima kao mlađan, burazere je bolelo dupe

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Ložio se na Q3 nekada i kao igrao malo. Beše ruja, klinac, Unkind tada jako dobar. Overkind da odam počast majstoru, slično ali kao drugačije. Danas me samo Sima povremeno zove tako :)

Edited by overkind
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

svojevremeno mi bio nick u kanteru prota. tad se kanter još igrao isključivo u lanu, a tad smo se svi znali po nickovima u igricama i meni prota postao rl nadimak. kad sam se registrovao na rur još sam bio duboko u cs priči, pa je logično bilo koji ću nick da stavim.

nikad nisam nešto potencirao na tom nadimku, al on me prati kroz gradove.

Link to comment
Share on other sites

Kada sam se registrovao nista mi nije padalo na pamet za nick a taj dan sam prvi put isao u Zul Farak na prvom wow liku ikad. Tamo je padao Flask of mojo. Samo sam promenio j u y.

Edited by moyo
  • Upvote (+1) 1

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...