Jump to content

Njuz (nije njuz)


Recommended Posts

wat ? :)

Evo jos necega ( kakvi su ovo fasisti ) http://www.b92.net/i...<br /><br />Jedan od komentara: Vojvodina treba Vojvođanima, a vama ako se ne sviđa vratite se u Baniju, Liku, Kordun...ili već odakle ste došli pa vam to neće biti važno.

Бан.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

По твојој, ретардираној, логици, не бих смео ни да ти скренем пажњу на граматичке и правописне грешке, које си починио написавши "ocepimo" - само због тога што живиш у Ново Саду и Војводини.

Немој бити глуп, плс.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Ma meni uopste nije jasno kako iko moze da radi protiv grada/drzave gde zivi? Nebitno je da li si gradjanin Novog Sada / Vojvodine jedan dan ili jedanaest godina, radices u korist jer zelis najbolje za NS / Vojvodinu, a samim tim i za sebe. Zasto bih ja kao Novosadjanin ikada radio nesto sto nije korisno za NS jer em tamo zivim em mi zivi porodica i prijatelji? Ja ne znam kako neko moze uopste tako da razmislja...

Link to comment
Share on other sites

kolko je nerealno glup lik. vrati se na cs forum.

+ ovi iz dveri nisu uopste rekli nista priblizno naslovu teksta na, omg b92 sajtu. al previse si ogranicen da bi skapirao.

Izvinii molim te, necu vise nikada. Jel treba i na cirilici da pisem ?

kakav rofl, kako se ti osecas? kao madjar, rumun, rusin, hrvat, austrougar? ili samo imas opasan problem gubljenja nekog nacionalnog identiteta.

in b4 vojvodjanin.

Edited by Diego
  • Downvote (-1) 1

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Meni nije jasno samo zašto trošite jagodice prstiju na kucanje postova u odgovor ovom trolu.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Трол није свако изнето мишљење које својим изразитим одударањем од општег нагони остале да уђу у његово неутралисање. Често се у последње време овом грешком нечија мишљења обележе као трол, па чисто да споменем. Можете наставити : )

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Po toj logici bih ja trebao da puskom proteram brat bratu 2 mil ljudi iz Bga jer sam ja peto koleno ovde a u mom rodnom gradu se pitaju i Crnogorci i ko zna kakve pridoslice ciji je spektar daleko veci od pridoslica u Ns. O krajevima i da ne pricam. Beograd Beogradjanima!

I znam da je Dino srecan i pun podrske za izjave gnusnog gmaza samo ne sme to da napise ovde.

~~

Link to comment
Share on other sites

Трол није свако изнето мишљење које својим изразитим одударањем од општег нагони остале да уђу у његово неутралисање. Често се у последње време овом грешком нечија мишљења обележе као трол, па чисто да споменем. Можете наставити : )

Не, он ЦЕО је трол, капираш:)

Небитно да ли он заправо жели да тролује или не:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Океј ако тако посматраш, ал опет га не бих окарактерисао јавно на форуму као трола, или чак позивао да престане са таквим понашањем, што је прелол акција : )) како сам оно написао, тако сам улетео на УПТ и видео Деиа да позива Протоса да престане са троловањем ако то ради : )))

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Не, он ЦЕО је трол, капираш:)

Небитно да ли он заправо жели да тролује или не:)

Ti onda ne razumeš šta je trol jebi ga. Trol je neko ko se pretvara da je retard da bi iznervirao druge, ili preciznije - da bi izazvao REAKCIJU druge strane (nebitno kakvu).

Poenta trolovanja je u podvučenom delu iznad, dakle, da se pretvara da je retard, neobavešten, glup itd... što ovde nije slučaj, jer je dečko stvarno retard.

Link to comment
Share on other sites

Ti onda ne razumeš šta je trol jebi ga. Trol je neko ko se pretvara da je retard da bi iznervirao druge, ili preciznije - da bi izazvao REAKCIJU druge strane (nebitno kakvu).

Poenta trolovanja je u podvučenom delu iznad, dakle, da se pretvara da je retard, neobavešten, glup itd... što ovde nije slučaj, jer je dečko stvarno retard.

Не него не капираш ти мене.

Да кларификујем - ''Свемир нас тролује Барбом'', јел сад има више смисла?:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Не него не капираш ти мене.

Да кларификујем - ''Свемир нас тролује Барбом'', јел сад има више смисла?:)

hmm... nema? :)

Svemir ne može posle da dođe ovde i napiše nam "hihihi al sam vas zajebo lol", a to je sastavni deo trolovanja (to naravno ne mora biti napisano posle, poenta je da taj trol to radi sa tom namerom, a da li će stvarno pisati "al sam vas zajebo" ili će sam u svojoj sobi zadovoljno uplitati prste to je nebitno).

Imalo bi smisla ako ti je trolovanje=testiranje (kušanje lol, "svemir nas iskušava"), al ni to nije trolovanje, jer trolovanje nema neku poentu kao što ima to "kušanje" od strane boga, svemira itd... (a to je izvačenje neke pouke za ubuduće itd..)

Jasno je meni da ti imaš neko drugo viđenje o tome šta je trolovanje, mene si recimo zbunio nedavno kad si mi napisao da su mi postovi "trolasti" :) Al ne možeš tako jebi ga, kao kad bih ja sutra istripovo da je "laganje" reč koja znači da nešto radiš sa lakoćom, i dođem sutra kod tebe fazon, gledam kako slikaš sa lakoćom i sabijaš, i kažem ti: "Brate Dule, kako samo lažeš jebote!" :)

Edited by Mrzitelj
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...