Jump to content

Njuz (nije njuz)


Recommended Posts

Чанак генгста лоооол

Прво сам попиздео, наравно, јер ни мој зен није толки, онда сам након емо епизоде скапирао да заправо ништа не знам о томе шта је било... Правно, треба му јебат матер ако је то истина. Нароцки, не знам. Осим гњева што је сепаратиста (а то знамо и без ове епизоде), не знамо трип. Можда се лик курчио на неки локал патриотизам фазон, па га је овај сачекао, можда га је нешто прозивао као ''види што смо другари'', а нису, то ништа не знамо... Ово је сензационалистички направљено јер се он драо пичко београдска и то је стављено у први план, али здрав разум ми налаже да га овај сигурно није туко зато што је из београда него зато што су се нешто попичкали. А то што се он дерња тако, то му је дефаулт, јер је сепаратистичко говедо, али то је друга прича.

Мени ово мало личи на оно Баровић-Шешељ. Али се надам да грешим и да је лик недужан добио батине и да ће неко Чанку да јебе матер (али нешто не верујем).

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ребел се разоткрио, готиви Чанка, не може да поверује да би он овако нешто урадио. Нисмо ми такав форум друже, врати се на ХепиНовиСад, можеш доћи опет када постанемо као они, до тада ЧИБЕ! [come]

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

лол који геј наслов, ликови рекли да је АП штетна, а не војводина као војводина... шта смо ми овде, веверице

Чек чек барба, да ниси ти онај лик од пре коју годину што је качио фотку са заставом војводине?:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Чек чек барба, да ниси ти онај лик од пре коју годину што је качио фотку са заставом војводине?:)

taj:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Evo jos necega ( kakvi su ovo fasisti ) http://www.b92.net/i...<br /><br />Jedan od komentara: Vojvodina treba Vojvođanima, a vama ako se ne sviđa vratite se u Baniju, Liku, Kordun...ili već odakle ste došli pa vam to neće biti važno.

šta želiš tačno da kažeš ovim ?

da su fašisti oni koji govore to, ili da stvarno treba da se vrate u liku ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...