Jump to content

Njuz (nije njuz)


Recommended Posts

http://www.pravda.rs...na-sa-hilandara

EКСКЛУЗИВНО: Феликса Баумгартнера док је падао са 39 километара висине чувала православна икона са Хиландара

bas sam se zapitao da li je moguce da jos nemam veze sa nekim svetskim main eventom :D

edit :

nemamo !

Edited by ArktickaLubenica
Link to comment
Share on other sites

Ahahahha:

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/349468/Ceca-Karleusine-uvrede-sam-trpela-godinama-Karleusa-Neprijatno-mi-je-sto-me-tuzi-osoba-s-nanogicom

Ceca: Karleušine uvrede sam trpela godinama. Karleuša: Neprijatno mi je što me tuži osoba s nanogicom

V.Đ. | 24. 10. 2012. - 12:25h 12:32h | Foto: Emil Čonkić | Komentara: 63

Na suđenju decenije, u Višem prekršajnom sudu, danas su se našle najveće rivalke sa estrade, Ceca Ražnatović i Jelena Karleuša.

Svetlana Ražnatović se na sudu pojavila prvi put

U Višem prekršajnom sudu, pevačice su konačno obe došle na suđenje nakon dve godine.

Da podsetimo, u decembru 2010. godine Ražnatovićeva je tužila Karleušu zbog otvorenog pisma objavljenog na društvenoj mreži “Fejsbuk”.

Jelena Karleuša se pojavljivala na ročištima

Karleuša je pismu na vulgaran način vređala Cecinu decu, Veljka i Anastasiju i Ražnatovićevu nazvala saradnicom “zemunskog klana”.

Na dosadašnjim ročištima, u istom sudskom procesu, pojavljivala se samo Karleuša, pa je susret Svetlane Ražnatović i Jelene Karleuše izvao veliku pažnju medija, ali i prolaznika koji su se zatekli ispred suda.

Budući da se neki od svedoka nisu pojavili na ovom ročištu, a da nisu saslušani ni svedoci koji su došli, zbog dužine trajanja samog glavnog pretresa, novo ročište je zakazano za 6. februar u 10 časova.

- Nikada se nisam bavila medijskim prepucavanjima. Nikada nisam odgovarala na uvrede i klevete Jelene Karleuše i godinama smo trpeli moja porodica i ja. Ovoga puta, rešila sam da presavijem tabak i da u ovakvoj ustanovi, koja za to i služi, rešim problem - rekla je Ražnatovićeva.

Jelena Karleuša je u svoju odbranu rekla sudiji:

- Užasno mi je neprijatno, što se nalazim u ovom sudu i što me je tužila kriminogena osoba koja je imala "nanogicu", čiji je pokojni muž bio kriminalac i ratni zločinac. Neprijatno mi je što se njeno ime veliča, a ja se bacam u blato. Stojim iza svake reči koju sam napisala u otvorenom pismu, koje je ujedno bila moja odbrana od višegodišnjeg napada. Ova tužba je uvreda i paradoks i dokazuje kakva je zemlja u kojoj živimo - rekla je Karleuša

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ljudi ja ne mogu da dodjem sebi od smeha

http://www.tarzanija.com/sendi/

Koga mrzi da otvara, neki tekst, plus 77 odabranih komentara na temu Sendi. Nemojte da vas mrzi, urnebesni su.

1. Tamo zive i srbi, stoko seljacka!

2. hvala bogu da je bar hilari klinton ovde kod nas na sigurnom. sramota me je da se zovem srpkinjom zbog ljudi kao sto ste vi.

3. Stidi se srbijo, tako se ne ulazi u evropu, mi moramo pokazati da smo veći od toga da se radujemo tuđoj muci, MOLEBAN ZA MERILEND.

4. Čitam ove komentare i gadite mi se, Srbi. Trebalo je da nas sravne u bombardovanju. Sada ta sudbina čeka jednu od najrazvijenijih zemalja ovog sveta, a vi likujete.

5. Koliko negativne energije! E pa da znate da su Amerikanci (bar ovi koje ja poznajem) pozitivan i optimistican narod i obnovice sve sto je poruseno! A mi koridor 10 necemo zavrsiti pre 3013! OJ SRBIJO MEDJU SLJIVAMA!

6. Kad mi je Džordž (ortak iz Amerike) javio na mobilni nisam verovao… Pa znači da sam znao, zadnju vodu bi im poslao da imaju, ja bi iz Dunava pio

7. PAZNJA!!! SUTRA U 14:00 SKUP PODRSKE ISPRED AMBASADE USA!!! NEKA SVAKO NAPISE NA PAPIRU TOPLU REC OHRABRENJA ZA DECU NA ISTOCNOJ OBALI PA CEMO SVE TE PORUKE PREDATI NJEGOVOJ EKSELENCIJI! SRBIJO, POKAZI DA SI HUMANA! Udruzenje za negovanje prijateljstva izmedju Beograda i Amerike

8. Ja glasam za LDP, imam člansku kartu biblioteke i vozim ćaletovog Punta. Od sad ostavljam svuda ovaj komentar jer me mrzi da kucam, a vi izgenerišite neki rendom degenerizam

9. BOG JE VELIKI

10. Upoznao sam ja neke Amerikance dobri ljudi ali uglavnom većina nije, ne znaju oni ni gde je Srbija, a mi svi znamo gde je Amerika BOG SVE VIDI

11. Kako siješ, tako ćeš i žanjati. Amerikanac posijaše sijeme zala, stoga zlom mu vrati Usud.

12. SVETA PETKA VS. SENDI

13. ZATO ŠTO STE NAS BOMBARDOVALI ZATO STE I SAMI!

14. Za one koji se raduju obicno usledi kazna. Americkancima je recimo Bog danas poslao ovaj uragan, pre 11 godina Bin Ladena, itd.

15. Oni su pokušali da stave svakom čoveku ŽIG! Nemoš hljeba kupit a taj žig ti je ukoži, i nemožeš izvaditi. To je Bogo naš čuo i morao kazniti.

16. i rimsko carstvo je propalo u pozaru, amerika je treci rim i mora da propadne zato sto je gresni vavilon a to je zapisano jos kod tarabica. bozidar korica, publicista

17. Apokalipsa je pred nama. Svi su znaci tu, ovo je ZNAK TREĆI. KO POGLEDA SNIMKE OLUJE SENDI KOJE JE OKAČILA OPSERVATORIJA MAUNA KEA NA SVOM INTERNET SAJTU DANAS U 18:40h VIDEĆE O ČEMU PRIČAM! NIJE ŠALA MOLIM MODERACIJU DA PUSTI KOMENTAR!

18. starija je jedna nasa taraba od cele amerike, nema tu srijece gdije nema blagosova

19. ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО ПЕКОЛОТ АМЕРИЧКИ СВИЊИ!

20. ALAHU EKSER, GO SANDY !

21. ONI NAMA HILARI PO KOSOVO MI NJIMA SVETOG ILIJU GROMOVNIKA PO NJUROK OPAAA

22. STIGLA VAS JE SVETOSAVSKA KLETVА, KOSOVO STE DIRNULI!

23. bobardujete bobardujete , ali pravi “MILOSRDNI ANDJEO” dodje pa vrati ! ! !

24. Satri, Sendi, zavojevača, epa teli su da budu svecki policajci, ali nema većega policajca odboga i mora sinjega!

25. UDRI KLINKTONA PO GLAVINI, AKO, AKO

26. OVO VAM JE ZA OLUJU

27. Ja, kao politički analitičar i sociolog mogu naglasiti da je veće propraćivanje ove oluje u medijima samo posledica toga da smo u jednoj dugoj i neizvesnog izbornoj godini. Svi znamo da je Bušova administracija zakazala kod uragana Katrina, stoga su sve oči uprte u Obamu, može se toliko daleko ići da se kaže da Sendi može mnogo toga dobrog doneti Romniju.

28. BARAČE REAGUJ!

29. NEVER FORGET 1389

30. Pozdravlja vas vojvoda iz haškog kazamata i šalje poruku SVE SE VRAĆA SVE SE PLAĆA

31. SRUŠILI SMO F117 SRUŠIĆEMO I MENHETN

32. TO IM JAPANCI ZA FUKUSIMU VRACAJU. TAKO I TREBA, DIRNULI SU I SVETU SRBSKU ZEMLJU JAPAN, MAJKU IM IMPERIJALISTICKU!!1

33. Ajde ljudi ne svađajte se da li su im to poslali Rusi ili Arapi, važno je da je neko poslao, a sad ko… nije bitno toliko.

34. HAARP VAM SE O GLAVU OBIJO A?

35. Ma nemojte se zavaravati, to je sve farsa, ovo se sve snima u ogromnim holivudskim studijima, u pozadini je sve led ekran, znam, moj brat radi tamo. Žika, toronto.

36. Znam da ovo nećete objaviti ali moram da napišem: ovo ništa nije stvarno sve jer režirano u studiu milionski budžeti su u pitanju. Razlog je očigledan svakom mislećem čoveku: potrebno je skrenuti pažnju sa ekonomske krize koja izeda Ameriku i naći opravdanje za siromaštvo koje nastupa među Američkim narodom. Ja ih lično sažaljevam, ali sami jedu šta su sami zakuvali.

37. Prost narod u Des Moines, IL gde ja zivim oseca sve nedace razvoja HAARP sistema sponzorisanog od strane americke vojske! Niko vise neveruje u zvanicna objasnjenja da se radi o naucnom esperimentu! To je zato sto je u pitanju globalisticka ujdurma multinacionalnih korporacija u sprezi sa tajnim centrima moci! Ali nece to moci jos dugo jer narodu se polako otvaraju oci a onda ce da se digne americka kuka i motika pa ozezi ozezi! Branko, USA

38. brate ja sam to isto za zaveru pomislio. previse oni imaju nerazjasnjenih situacija iz proslosti: 11. septembar, sletanje na mesec, kenedijevo ubistvo….to je zemlja u kojoj su ljudski zivoti nista i sve je izrezirano.

39. NA BI ME ZACUDILO DA SU SAMI NAPRAV ILI OVU OLUJU DA OPTUZE ALKAIDU DA JOS BAMBARDUJU JADNE LJUDE

40. Gi Debor je još pre pola veka rekao da smo društvo spektakla. Alooo, pao jedan kran i srušila se jedna fasada u Njujorku i ceo svet tvituje o tome. Ljudi, izađite malo napolje (ok, nemojte ako živite u Njujorku), udahnite plućima, ne trujte se medijima.

Glavni kreator takozvane oluje pod okriljem noći i rafalne paljbe.

41. Samo ću reći, hvala ti Nikola Tesla.

42. Bože kolko ste naivni…Pa ovo samo Kinezi pokazuju da i oni mogu da kontrolišu vremenske uslove…

43. Čitam i ne verujem koliko ste naivni. Jeste se zapitali zašto “uragan” pogađa baš Njujork i zašto baš sada? Pa zato što počinje NBA, a Niksi najzad imaju tim za titulu. Ovim žele da destabilišu Karmela Entonija da šutira trojke ispod 25 odsto. Sve je to zavera Lejkersa. NY KNICKS FOREVER!

44. Ko ih jebe kad prave kuće od drveta. Da su čitali lepe bajke ko sav normalan svet mogli su od tri praseta naučiti kako treba. Jebali ih kečeri, samo to znaju.

45. Srećna oluja Njujorčanima uz pesmu: “Nosi, nosi sveeeee” :)

46. SENDI SEENDI, VEN VIL DOUZ KLAUDS OL DISAPIAAR

47. LIJTE KIŠE HLADNE VODE, njujork ODE, njujork ODE!

48. DUNI VJETRE MALO PREKO JETRE

49.

50. http://www.youtube.c...h?v=g246x_iilBk

51. Lepo je srpska majka rekla: http://www.youtube.c...h?v=KsphmoymmxA

52. OVA SENDI DA JE STVARNO ZENSKA JA BI JE OZENIO

53. Uh, mora vadim sad roštilj za posebne svečanosti. Nisam ga vadio od 11.9. 2001.

54. zaigrala mecka i pred njiovu kucu jebem im majku judeonacisticku!

55. JEBES LI SE SAMANTA SA SENDI EXEXEXEXEXEXEXEXE (SAMANTA IZ SEX I GRAD)

56. pustite amere nek se jebu sa olujom imal ovde koja rasolozena za dopisivanje

57. PRODAJEM PLAC NA MENHETNU POVOLJNO HEHEHE

58. Neka neko javi Ekremu da u New York stiže Sendi, a ne Vendi … :))))

59. IZRODE JEREMIĆU VUČE, VOLIO BI DA SISAD KOD KUĆE? Slatka plata u UN eeee

60. Da im pošaljemo Mrku opraviće on to sve pre roka hehehe

61. Ma poslao bi im ja sve naše političare da ih upropaste do kraja ko nas što su

62. AJMO SVI DUVAJTE PREMA ZAPADU LOLO

63. nova uzrecica…JEBACU TE KAO SENDY AMERIKU…hahaha

64. NEEEE SENDI, NE JOŠ, NE ZNAMO KO JE TEDOVA KEVA

65. BRATE DALI JE NEKO POMISLIO DA CE MOZDA POGINUTI SASHA GREJ???? NE ZNAM JEL ONA ZIVI U NJUJORKU, AL BOZE SAMO NJU POSTEDI!!!!!

66. OPA SENDI STAJL

67. Kod tih Amera malo-malo pirka neki tajfunčić.

68. Ma nije to ništa, ja kad sam bio na Torniku na Zlatiboru kad je dunulo suncetijebem dva stada ovaca diže. Ja već zaboravio, nazvo posle tri dana kući u Riđicu da vidim kako moji, kaže keva evo sine ne’š verovati padoše nam malopre dve ovce i noga od čobana u avliju.

69. Pa očekivano… došli Indijanci napokon po svoje.

70. Bik Koji Sedi ustao je i igra kolo od srijeće, pa ničija nije dovijeka gorijela.

71. FELPS DROGERAŠU SAD MOŠ DA TRENIRAŠ PO ULICI XD

72. U SE I U SVOJE RUSE!

73. STA JE GROBARI, RADUJETE SE STO VETAR RAVNA GLUPE AMERE?!1 STICI CE I VAS CRVENO BELA OLUJA, JNA CEMO ISCUPATI IZ TEMELJA. SAMO ZVEZDA I MAIKA SRBIJA. JEBI GLUPE AMERE I GROBARE!!!

74. Moja baba uvek govorila čuvaj se od promaju, hehe ameri čuvajte se

75. PRODUVALO I KOD VAŠIH VRATA

76. AMERIKO ARAPIN BINLADIN (URAGAN SENDI) NIJE TURCIN NO SRBIN MILADIN!!!

77. | SANDY SRBINE |

Edited by ducky
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu, moram

15. Oni su pokušali da stave svakom čoveku ŽIG! Nemoš hljeba kupit a taj žig ti je ukoži, i nemožeš izvaditi. To je Bogo naš čuo i morao kazniti.

Kori je bio odsutan sa foruma:

17. Apokalipsa je pred nama. Svi su znaci tu, ovo je ZNAK TREĆI. KO POGLEDA SNIMKE OLUJE SENDI KOJE JE OKAČILA OPSERVATORIJA MAUNA KEA NA SVOM INTERNET SAJTU DANAS U 18:40h VIDEĆE O ČEMU PRIČAM! NIJE ŠALA MOLIM MODERACIJU DA PUSTI KOMENTAR!

21. ONI NAMA HILARI PO KOSOVO MI NJIMA SVETOG ILIJU GROMOVNIKA PO NJUROK OPAAA

24. Satri, Sendi, zavojevača, epa teli su da budu svecki policajci, ali nema većega policajca odboga i mora sinjega!

25. UDRI KLINKTONA PO GLAVINI, AKO, AKO

I Kal1 je tu:

33. Ajde ljudi ne svađajte se da li su im to poslali Rusi ili Arapi, važno je da je neko poslao, a sad ko… nije bitno toliko.

35. Ma nemojte se zavaravati, to je sve farsa, ovo se sve snima u ogromnim holivudskim studijima, u pozadini je sve led ekran, znam, moj brat radi tamo. Žika, toronto.

Link to comment
Share on other sites

Bračni par iz Pakistana uhapšen je zbog toga što su ubili svoju petnaestogodišnju ćerku bacivši na nju kiselinu, a to su uradili da bi spasili čast porodice nakon što je devojčica pogledala mladića koji je prošao na motociklu.

Mohamad Zafar o njegova supruga Zahen priznali su policiji da su 29. oktobra svesno usmrtili svoju ćerku, jer nisu imali drugog izbora. Oni su u zatvorskoj ćeliji razgovarali sa novinarem BBC i opisali čitav događaj.

Do incedenta je došlo dok su supružnici sa ćerkom išli ulicom i ona se osvrnula za jednim mladićem, koji je prošao pored njih na motociklu.

"Otac joj je odmah rekao da to nikako nije smela da uradi. Odgovorila je da to nije namerno uradila i da se više nikada neće ponoviti, ali sam ja već bacila kiselinu na nju. Takvu smrt joj je sudbina odredila", rekla je majka.

Otac je izjavio da nisu mogli da izbegnu ubistvo, jer su kao porodica već bili žigosani zbog ponašanja starije ćerke, ali je odbio da kaže šta je ona uradila.

Prema podacima državne Komisije za ljudska prava, u Pakistanu su prošle godine u ime odbrane porodične časti ubijene 943 žene, ali je taj broj sigurno neuporedivo veći, jer mnogi takvi zločini u seoskim sredinama ostanu neprijavljeni policiji, prenosi AP.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...