Jump to content

Njuz (nije njuz)


Recommended Posts

Da ne kazem.da je ovaj covek mangup sa asfalta koji ima tuca koliko Canak kila.

Znao sam da je neka mica. Naravno ako je ovo sto kazes provereno. Malo je smesna prica "jadan ja, sedeo sam u kafani pricali smo a onda su me prebili jer sam iz Beograda :(".

A ovo bratanica, porodica, i sta su sve napisali oko cega je to nastalo je prelol. Al za par dana ce se kapiram sve saznati ko je koga i ko je kome.

Da, danas prica masa da je sve nastalo zato sto je gari pricao da je bio sa Enom Popov koja je sada sa nekim Cankovim necakom il tako nesto, mislim omg [roflmao]

Link to comment
Share on other sites

hmm... nema? :)

Svemir ne može posle da dođe ovde i napiše nam "hihihi al sam vas zajebo lol", a to je sastavni deo trolovanja (to naravno ne mora biti napisano posle, poenta je da taj trol to radi sa tom namerom, a da li će stvarno pisati "al sam vas zajebo" ili će sam u svojoj sobi zadovoljno uplitati prste to je nebitno).

Imalo bi smisla ako ti je trolovanje=testiranje (kušanje lol, "svemir nas iskušava"), al ni to nije trolovanje, jer trolovanje nema neku poentu kao što ima to "kušanje" od strane boga, svemira itd... (a to je izvačenje neke pouke za ubuduće itd..)

Jasno je meni da ti imaš neko drugo viđenje o tome šta je trolovanje, mene si recimo zbunio nedavno kad si mi napisao da su mi postovi "trolasti" :) Al ne možeš tako jebi ga, kao kad bih ja sutra istripovo da je "laganje" reč koja znači da nešto radiš sa lakoćom, i dođem sutra kod tebe fazon, gledam kako slikaš sa lakoćom i sabijaš, i kažem ti: "Brate Dule, kako samo lažeš jebote!" :)

чек, чек, јел ти мене зајебаваш или се правиш да ме не капираш?:)

Мислим, наравно да знам шта је троловање, моје објашњавање барбе као трола је шаљив потез јеботе. О јеботе дал је могуће да водимо овакав разговор брате мурате...

Свемир као узо свемир и склопио атоме у барбу и барба отишао на рур и искрено пише ретард постове, а заправо је фазон што га је свемир направио, па је то као да свемир (посредно, БАРБОМ) тролује рур, оно, гледа форум и смеје се (свемир се смеје, а барба је џенуин). Како ти бре није јасно кад се неко зајебава јеботе о брате да ми је неко причо...

За троласте постове. Па јебем му матер, па ајде сад реци ми шта те ту збуњује? И шта се ту не уклапа у појам троловања? Јеботе, ако видим нечији пост, на који направим футурама фрај фацу и кажем ''нот шур иф трол ор нот'', то је мени троласт пост јер личи да је трол (тј. да је написан са функцијом да истролује), али нисам сигуран у детекцију. Шта је ту, ајде кажи, шта је ту збуњујуће?

Svemir ne može posle da dođe ovde i napiše nam "hihihi al sam vas zajebo lol", a to je sastavni deo trolovanja (to naravno ne mora biti napisano posle, poenta je da taj trol to radi sa tom namerom, a da li će stvarno pisati "al sam vas zajebo" ili će sam u svojoj sobi zadovoljno uplitati prste to je nebitno).

ПА ДА, ДА, ЈЕБЕМ МУ ПРАСЕ У ЧМАР, ПА ДА, СВЕМИР СЕДИ СМЕЈЕ СЕ ГЊХХХ И ЗОВЕ, НЕ ЗНАМ, СВОГ ДРУГАРА ДА ГЛЕДАЈУ ФОРУМ И СМЕЈУ СЕ КАКО СЕ МИ ЛОЖИМО, А СВЕМИР НАПРАВИО БАРБУ ОД АТОМА И ТРОЛУЈЕ - ЊИМЕ. КАО ШТО ТИ ТРОЛУЈЕШ ТАСТАТУРОМ ЈЕР ТИ ЈЕ ОНА ЗА ИНПУТ, СВЕМИР ТРОЛУЈЕ БАРБОМ ЈЕР ЈЕ ТАКО У МОГУЋНОСТИ ЈЕР ЈЕ СВЕМИР.

ЈЕБОТЕ, ЗАМИСЛИ СТРИП ГДЕ СВЕМИР ИДЕ ОКОЛО, ИМА ОРТАКЕ, ПЕРСОНИФИКОВАН ЈЕ И ЈЕЛТЕ, ТРОЛУЈЕ И СЕДИ У СВОЈОЈ СВЕМИР СОБИ.

ДАКЛЕ НЕ КУШАЊЕ, ТРОЛ. СВЕМИР УЗО И ТРОЛУЈЕ И СМЕЈЕ СЕ ГАЈБИ.

О јеботе јел си се ти некад шалио у животу

Још ћу се наљутити што ми рече да не знам шта је трол, еј мени, брате ја тролово по ирцу пре бомбардовања:)

Осим ако ме не тролујеш са овим постом, је ли

Jasno je meni da ti imaš neko drugo viđenje o tome šta je trolovanje

Немам брате немам ааааааааааааааа, него правим шалу, јепте се и ти и Даки што ме јебете!:)

Ево рецимо, ја сам мислио да ти тролујеш кад си се јавио, али сад мислим да више не тролујеш јер си превише озбиљан (у ком случају, ако тролујеш, прећеро си, јер ми није добро о чему ми причамо)

Објашњава ми чоек шта је трол, е па стварно, сад сам се усро од страа јер ми је поимање свемира померено и ја не знам шта више смем да пишем, а шта не

Морам да се искулирам, али ово ме стварно збуњује, па да ли је могуће да сам толико нејасан да се два лика истрипују...

Ti onda ne razumeš šta je trol jebi ga. Trol je neko ko se pretvara da je retard da bi iznervirao druge, ili preciznije - da bi izazvao REAKCIJU druge strane (nebitno kakvu).

Poenta trolovanja je u podvučenom delu iznad, dakle, da se pretvara da je retard, neobavešten, glup itd... što ovde nije slučaj, jer je dečko stvarno retard.

Јеботе, о јеботе. Па јел трол мора да указује на особу трола или рецимо на трол пост?

да ли ја, јебо га отац, могу да кажем ''добар трол'', а да не мислим 'даки је добар трол'' него ''дакијев пост је добар трол''? Као кад кажеш неком ''добар кош'' кад да тројку преко лика? Наравно да могу.

Дакле, ''дино је трол'' је у ТОМ контексту, а не у контексту да дино тролује. дино је свемиров трол (као ''дино је свемиров кош''), свемир нас тролује дином док седи на гајби и виче пффффф показујући у екран свом другару кога је позвао да гледају рур како се изложио на свемиров трол. Дакле трол као акт троловања, не трол као тролер.

Мислим, ако не скапирате неку фору, онда је нисте скапирали, можда је лоша, можда је конфузна, није битно, ето, нек ја дебил не умем да напишем фору. Али брате, немој скакат на закључке, што би рекли амери.

Ево, добро је, смирио сам се, сад можете да ми напишете шта оћете:) Извињавам се ако сам реагово прелол, ал брате, дошо гајби, сео, и видео пост упућен мени где се дефинише шта је трол, са све оним ''наравно, не мора он да напише стварно хихихи ал сам вас зезо ал је поента у томе'' и пао ми мрак на очи:)

Мислим, капирам да је то продукт добрих намера, ал оно, мене је то стрефило ко да сам ја написо нешто типа ''лол свемир ме ишутиро данас'', дошо и видо озбиљан одговор који гласи ''нога је оно што ти иде из кука и ходаш тиме, не може свемир то да ради'', тотално сам полудо и ушо у френзи мод ''брате знам шта је нога и шта је свемир јесте ви нормални'':)

Тако да волим ја вас, али су ме постови уватили из заседе:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Па кад сам се испухао, онда сам се смијао свом манитом вотовању:)

Али реко што би едитово нешто што сам написао, то ти је тестамент оф тајм, исто као тет! Ето ти зен!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ahahah pa jebote život :)

Mrzi me da odgovaram na svaku rečenicu posebno, znam da je ovo možda nepristojno, evo izvinjavam se unapred :)

Odgovoriću samo na onaj (ključni) deo o svemiru.

Skapirao sam ja odmah šta si ti hteo da kažeš sa "svemir nas troluje barbom", al mi opet glupo nekako jebi ga. E da, odično si napisao "možda je glupa fora" - e pa upravo to, i tu je onda došlo do nesporazuma. Mislm, mogu sad ja da napišem "NADsvemir nas troluje svemirom iz druge dimenzije, te je ovaj napravio dina koji je njegova produžena ruka za trolovanje, kojim ipak komanduje NADsvemir, koji se smeje iz druge dimenzije i nama i našem svemiru" ili tako neki trip :)

Dakle, my bad je bio što nisam ni obraćao pažnju na tu "foru", već sam bio u fazonu "NE MOŽE SVEMIR DA TROLUJE JEBO TE" :)

Kao ono kad klinci pričaju vic:

- aj da ti ispričam vic

- aj da čujem

- ide zeka šumom i sretne vuka. vuk će njemu: gde si pošo zeko?

- ali čekaj, VUK NE MOŽE DA GOVORI!!1

:)

E sad, kad sam skapirao ovo, moram dalje lol:

Ako nas svemir troluje barbom kako ti kažeš, onda barba ne može biti trol, već neki "instrument za trolovanje", a svemir je TROL koji svira taj instrument. Barba ne može biti trol, jer trol ima mozak i smišlja šta će sledeće da uradi, a to ovde nije slučaj, jer je odsustvo mozga očigledno. Ajde sad lepo priznaj da sam što se ovoga tiče u pravu, čisto da vidim kako dule zen piše nekome da nema mozak :)

Link to comment
Share on other sites

Ниси, а зашто ниси, имаш у мом посту, а не знам како си то омашио кад је то директ одговор на твој пост баш о том аспекту:

Јеботе, о јеботе. Па јел трол мора да указује на особу трола или рецимо на трол пост?

да ли ја, јебо га отац, могу да кажем ''добар трол'', а да не мислим 'даки је добар трол'' него ''дакијев пост је добар трол''? Као кад кажеш неком ''добар кош'' кад да тројку преко лика? Наравно да могу.

Дакле, ''дино је трол'' је у ТОМ контексту, а не у контексту да дино тролује. дино је свемиров трол (као ''дино је свемиров кош''), свемир нас тролује дином док седи на гајби и виче пффффф показујући у екран свом другару кога је позвао да гледају рур како се изложио на свемиров трол. Дакле трол као акт троловања, не трол као тролер.

Дакле, барба је трол као ''еј човече, добар ти онај трол од јуче'', а не ''који си трол''. Дакле, трол као троловање, продукт троловања не трол као ''онај који тролује''.

Заборави оно поређење барба-тастатура, њега са, ставио само да скапираш да је свемир трол (у смислу онај ко тролује), а не барба.

Дакле, свемир оће да тролује рур и направи барбу и пусти га на рур. Барба је трол у смислу ''човече, добар ти онај трол од јуче'', а свемир је трол као ''који си ти трол''. Ево овако рецимо:

форум - планета земља

корисник који тролује - свемир

трол пост - барба

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ok, kapiramo se u principu, al opet moram malu ispravku, sa ovim ćeš se valjda složiti:

форум - планета земља

корисник који тролује - свемир

алат (инструмент) за троловање - барба

трол пост - продукт троловања

jel može ovako? mislim, to si i napisao u postu, tako da to je to.

Link to comment
Share on other sites

Па може тако, рецимо, може то да буде варијација. Али заправо сам ја мислио баш на оно како сам написао:)

Али може то, мислим, концепт је исти.

Оригинално, ја сам баш ишао на то да је барба тај трол пост, продукт троловања. А инструмент би био, лупам, свемирова машина за градњу ликова од основних атома или тако нешто:)

Дакле, мени је баш барба био то што је теби последња ставка. Оно, као кад покажеш на неког лика са пет руку и кажеш ''грешка природе'' или ''свемир има чудан смисао за хумор'', тако покажеш на барбу и кажеш ''лол, свемиров трол пост'':)

Јер ''поље троловања'' је ''планета Земља'' или рецимо ''Србија'', а не ''рур''. Тако да је барба тај трол пост и кад не оде на рур јер, не знам, видиш га на улици, покажеш руком и кажеш ''види свемиров трол пост'':)

У смислу да је он као ентитет, биће, већ тај ''трол пост'', не мора ништа ни да ради, довољно је да седи и мисли овако како мисли, не мора то ни да каже:)

Дакле, верзија три:

форум - планета земља

корисник који тролује - свемир

алат (инструмент за троловање) - свемиров сименс генератор бића од рандом атома, купљен на бувљаку за свемире

трол пост - барба (активност није неопходна, самим постојањем трол пост чини своје)

:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

meanwhile in usa

http://www.index.hr/black/clanak/novi-morbidni-trend-opijanja-butt-chugging-ili-guzno-cuganje/639040.aspx

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Klasican naslov sa Njuza...

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/345197/Antigej-aktivistima-smeta-duga-na-tetrapaku-mleka

How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pa ja ne znam

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/aktuelno.289.html:398381-Spijunka-Djilas-u-parkicu

OD mnogobrojnih obaveza i žestokog tempa koji mu nameće funkcija “kormilara” Beograda, Dragan Đilas najbolje se odmori uz svoje najmilije.

Tako je bilo i u nedelju. Predivan sunčani dan Đilas je proveo u parkiću na Banovom brdu, sa suprugom i ćerkicom. Za te retke trenutke uživanja gradonačelnik je skinuo odelo i razvezao kravatu, pa se u luna-parku pojavio u ležernoj sportskoj odeći. Svoju mezimicu stavio je u autić i vožnja je mogla da počne.

Porodičnu idilu ubrzo je pokvario zvuk telefona. Velika vrteška se okretala, a Đilas je seo na klupu i otkucao poruku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...