Jump to content

Njuz (nije njuz)


Recommended Posts

ma jebeš i tehničko i informatiku, uvek su bili bulja predmeti i deset novih imena to neće promeniti

meni je ovo gore 
"Ministar prosvete Mladen Šarčević najavio je da će uloga roditelja u školi biti mnogo veća, i da će oni ubuduće ocenjivati i rad nastavnika i direktora."

bukvalno je dao oružje za ucenjivanje roditeljima. mislim kako oni mogu da ocene profesore, šta oni znaju?

Link to comment
Share on other sites

Која лакрдија и спрдња, уводи "промене" да се чисто види како он нешто "ради", па да може комотно и на миру да једе печење у кафани поред рендом магистрале. Како ће то изгледати, није тешко замислити, професори техничког ће добити обавештење да им се мења назив предмета, са минорним примесама у градиву, о коме ће они код куће да се информишу путем јућуба и википедије. Уџбеник боље и да не замишљамо, ако ишта, могли би да се овога пута исцимају и да стварно ставе Николаса Кејџа на кавер.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nije li tako za sve? Ako sam jednu stvar primetio kod ove SNS ekipe to je da znaju da "promovisu" - baš kao i ovo, zamene ime predmetu, nesto totalno deseto i "da ostavi utisak" a ustvari nista ne promene.

a za pecenje, kao da to iovako ne bi radio, pa nije on taj koji obavlja neki posao nego zamenici i saradnici :)

Link to comment
Share on other sites

Лаки, поента је у поетичности, ово твоје је спем : )
Да преведем, знам да се тако ствари раде, и да би свеједно крмњао коленицу и свињске уши поред Ибарске : )

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

zanemarite samu rečenicu, da ne tražim neku bolju, ali ideja je loool :)

Pod parolom "Ko ima bolje pločice?" jedna srpska keramičarska firma je, verovatno u nedostatku normalnije i manje ponižavajuće ideje, koja bi mogla da im poveća prodaju pločica, rešila da baš na ovaj način zaiteresuje ljude za svoje usluge

momci_censored_1000x0.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 8/31/2016 at 1:00 PM, voodoo_ said:

Znaju broj svoje partijske knjižice.

Jebote plaćaću tutora za dete pošto ima da srozaju kriterijume još gore, ako se budem uzdao u napredno školstvo, neće znati tablicu množenja na kraju četvrtog razreda :(

Znaće.... Vutra puta pivo puta pljuga puta puta stanje

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Zwerko said:

ovi jovana i srđan, pa ja ne znam kako su oni i dalje voditelji bilo čega, kako su uopšte bili voditelji na RTSu - kao po kazni da im je neko dao da vode program a njih totalno zabole i za svako jutro se spremaju 10 minuta pre programa zajedno dok piju kafu. plus nula od bilo kakvih "pravila za tv voditelje".

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, voodoo_ said:

Pa gde da pređu, ovde imaju četvorocifrenu platu a na drugim mestima će ih cimati da nešto rade.

pa sa strane toga da ih zabole da se cimaju a dobijaju keš plus "ceo dan im je posle slobodan" realno je super. Ne znam dal' ih uopšte iko i gleda da budem iskren.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...