Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

drži se komšo

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ау брате минли, get well bro

Неко са рура му прорекао будућност на жалост.

Сам је скоро рекао да га је лудачка срећа служила јер га нико није покупио до сада... пакао

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

a možda ni nije poslao mail nego je preko sajta napisao poruku u "konakt" polju, pa to vama stiže u inbox, ali on ne zna koji je e-mail u pitanju, niti može preko te kontakt forme na sajtu da pošalje attachment.

 

Gospodin je na kraju na imejl adresu koju sam mu dao *istu onu na koju mi je vec pisao* odgovorio uredno kao da se nista nije desilo. A inace, nije forma sa sajta jer ne bi stiglo sa njegove privatne imejl adrese vec nase koja salje upit. U svakom slucaju, cudno.

Link to comment
Share on other sites

Jebote čitam topic i mislim neki trol voz, kad ono... brz oporavak Ivane!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

jel zna neko dobrog/povoljnog vodoinstalatera, pukla mi cev u kupatilu sad...i zivim u zarkovu...fml...

 

e i sad tek citam za ovu saobracajku, ne znam ivketa, ali sto pre da se oporavi, i on i devojka, a ovom liku sto je pobegao sa mesta udesa neku adekvatnu kaznu...a to sigurno nece biti dugogodisnja robija, koju zasluzuje, posto je ovo srbija, vec neka bogovi smisle neku primerenu kaznu, npr neka dobije najgore moguce hemoroide na svetu i da svaki put, do kraja zivota, kad kenja umire od bolova. A da pri tom kenja bar 2 puta dnevno.

Edited by nikola kralj
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...