Jump to content

NBGD vs Stari grad - again (+suburbs)


Recommended Posts

nije ni ceo nbgd gradjen istovremeno sa istom idejom

 

Ovaj deo gde si ti ziveo i koji je meni perfekcija je oko 1980, kada je vec krenula "#hedonizacija", i jako je prijatno za život. Poseban je osvrt vrhunski kvalitet gradnje. Ne znam kako nije u tvojoj zgradi, sve zgrade tu u tom kraju su jako jako kvalitetne sa dobrom izolacijom, bio sam u zgradi pored tvoje ka hotelu jugoslavija, i u kockama secera, visokim soliterima kod šiša, pa tamo u starim zgradama kd segatrebnda, stvarno su super.

 

Sto se tice kulture, na nbgd nikad nije zazivela. Ipak je centar namenjen tome. 

 

Nesto se ne razumemo. O losoj gradnji sam govorio kad sam pricao o blokovima kod Save. Tamo sam ziveo pre nego sam dosao u tvoj kraj oko Merkatora. Ovo oko opstine NBGD ima normalnu gradnju sa izuzetkom kockica koje su bas dobra gradnja. 

Edited by MikroStalja
Link to comment
Share on other sites

Aj ovo ostalo i mozemo da se slozimo ili ne, ali ovo 

 

ono setaliste pored Dunava je x puta bolje od savskog keja, 

 

Meni je recimo kej na Savi deset puta bolji od Dunavskog, nema toliko guzve, imas zelenila koliko volis, nema fenseraja, mozes da blejis, napravis piknik, stagod, mnogo opustenije u svakom pogledu. 

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

los trol je los

Наравно да не тролујем. Да се разумемо, мени је велики смор што тако (посебно ови из КГ-а) мисле о Београђанима, осетио доста пута на сопственој кожи тај "хејт".

Боле је реално све лепо објаснио :>

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

e, da, i sto se tice ovoga blizina skole i vrtica... ja zivim prekoputa skole i vrtica i kad se budem selila odavde prioritet mi je da mi stan nikako ne bude bar pola kolimetra od skole i vrtica. ceo dan vriste klinci u vrticu i skoli a onda celu noc pijani i drogirani klosari.

mogu da zamislim sta bi tek bilo da je tu i maksi! :D

Edited by mnjah
Link to comment
Share on other sites

ima tu istine! što mene neko ne regrutuje?

- Moj sin je upao u njihove kandže. Na sve moguće načine pokušavam da doprem do njega, ali to kao da više nije moje dete - počinje potresnu ispovest B.P. majka petnaestogodišnjaka kojeg su pripadnici “Junajted forsa” regrutovali u svoje redove, da umesto njih preprodaje i prenosi paketiće sa marihuanom.
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Celo, ja sam jos pre 5-6 godina cuo neku pricu o nekoj ribi u koja je prilazila likovima u nekom parku, kao imas za poruku i slicno, i onda sibne poruku nekim drugim likovima koji dodju i isprebijaju mucenike uz obavezno otimanje telefona, para i sl. I to sam cuo od par ljudi koji su imali priliku i licno da okuse tako nesto, jel to zaista bilo tako tako?

Nigde je nema glasine su tačne,

snaš'o sam se najzad, džaba ni da čačne

Meni želja, ortak hvali svoje seno

A šta ću, volim zeleno !

Link to comment
Share on other sites

Ne ne ne, nije u pitanju "ta" varijanta vec bas ovo, riba pridje, dal pozove ili posalje sms nebitno, dodju likovi i izuju vas. I to je tako trajalo neko vreme...

Nigde je nema glasine su tačne,

snaš'o sam se najzad, džaba ni da čačne

Meni želja, ortak hvali svoje seno

A šta ću, volim zeleno !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...