Jump to content

Vujosevic vs Covic (B92, Utisak nedelje, 21h)


lancemi3d

Recommended Posts

Drale, ja se manje vise sve slazem sa tobom sta si napisao, nego si uleteo u diskusiju sa pricom da mi podrzavamo ono skraceno coravo govno, sto apsolutno nije istina. I onda si napisao u fazonu kako nije slucajno da smo bas sad prvi, a realno, pa nije slucajno, bolji smo ove sezone:) Ne radi se uopste o tome da li ja pratim sport ili ne, nazalost prinudjen sam da pratim domaci sport :)

Pa zar nije Vucic tu vec par godina, nije tu od juce jebote?

  • Upvote (+1) 1

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

skraceno coravo govno

[roflmao]

 

 

Mislim da gresis Grujane, vecina navijaca podrzava Cokija ili Duleta. Skandira im se na utakmicama and shit.

Istina je da je Zvezda bolja u basketu ove godine, vlike su sanse da ce ostati tako do kraja sezone. Sto se fudbala tice, tu je manje-vise neki egal.

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

 

 

Mislim da gresis Grujane, vecina navijaca podrzava Cokija ili Duleta. Skandira im se na utakmicama and shit.

Duletu da, za Cokija prvi put cujem da mu se skandira, to je besmislica.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Mozda sam lose formulisao pa da se ispravim, ja ne poznajem coveka koji za njega ne misli da je zlotvor, prevarant i koji ga velica kao vi(vi kao vecina grobara) Duleta, bio on navijac Zvezde ili Partizana.

Edited by trn
Link to comment
Share on other sites

dule je trener i ima rezultate iza sebe,covic je who ? sramota je kad ta 2 coveka stavis u istu recenicu,na stranu to sto mu je ponasanje krajnje neprimereno u poslednjih par sezona ali razumem njegovu frustraciju donekle...

Ако ћемо да вадимо тако ствари из контекста Чоки је испред Дулета увелико. Чоки је инжењер и ако мој професор није лагао први је почео да ради са роботиком у Србији. Био је асистент на машинцу и човек је стварно нешто створио за разлику од Дулета који је тренер.

Edited by Kal1mero
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Drale, ja se manje vise sve slazem sa tobom sta si napisao, nego si uleteo u diskusiju sa pricom da mi podrzavamo ono skraceno coravo govno, sto apsolutno nije istina. I onda si napisao u fazonu kako nije slucajno da smo bas sad prvi, a realno, pa nije slucajno, bolji smo ove sezone:) Ne radi se uopste o tome da li ja pratim sport ili ne, nazalost prinudjen sam da pratim domaci sport :)

Pa zar nije Vucic tu vec par godina, nije tu od juce jebote?

 

pa treba sve da se odradi, nije to izglasamo CZ za šampiona kao Vučića za PVa.

 

:)

 

šalu na stranu, znam d ame bije glas da sam žena koja ne prati sport, ali u svoje vreme sam pratio jebeni Partizan čak u rukometu. i dosta. voleo bih da since vodim na zapad, da gledamo Partizan opet, ali šta je tu realno ostalo? jad i čemer... da navijam a znam da će sad CZ da bude miljenče države? da gubim živce oko toga i lomim prste po forumima?

 

ajd'  odo'...

 

:*

Ако ћемо да вадимо тако ствари из контекста Чоки је испред Дулета увелико. Чоки је инжењер и ако мој професор није лагао први је почео да ради са ротобиком у Србији. Био је асистент на машинцу и човек је стварно нешто створио за разлику од Дулета који је тренер.

ali Ćoki se nije dokazao kao mašinski inženjer, nego kao Slobin gradonačelnik i pionir-fabrikant devedesetih, pa onda dvehiljaditih, pa i dan danas.

 

'ajde Kali, pusti me na miru da odem odavde...

 

:)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Па цела прича је глупава. (  другачија и не може бити кад је језуита направио све :) ) Људи извлаче  ствари из контекста ( што си и ти урадио кад си не знам коме објашњавао да нисмо у праву што бранимо Човића а то нико овде није урадио , барем ја нисам прочитао тако нешто ) :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...