Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ja stvarno svake godine dam krv da bi se besplatno učlanio u gradsku biblioteku Beograda :(

 

Uštedi se 1500 dinara, nije malo :D

Edited by Савовски
  • Upvote (+1) 1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

doduše, ujedno su bili nahvalili i neki svoj pomfrit koji ručno seku i svež je uvek i šta god, koji mi se nije dopao :(

ovo je vecina ljudi primetila, ali i dalje furaju taj fazon.. meni je ok pomfrit, ako nista, drugaciji je! mada bi mekov pomfrit bio pun pogodak.

samo mi reci, jel taj koji je "hvalio" bio momak sa naocarima, nizeg rasta malo? :) jer ako jeste, onda stvarno nije normalan.. nikako da shvati da ne zele sve musterije da slusaju njegovu pricu o burgeru, dok cekaju narudzbinu ili jos gore, dok jedu. 

 

prenecu im da je burger sad i zvanicno "rur approved" i to od dva admina! :)

Edited by Mitch

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

da... stvarno se najede covek, cak i od malog burgera. 

 

mislim da ce morati da stave klasican pomfrit na kraju, koliko god ovaj njihov bio kvalitetan. previse ljudi im je to reklo, a vidim i vecina ovde na forumu. znaci da vise nije pitanje ukusa, nego je stvarno losiji od klasicnog pomfrita ili onog iz meka naravno.

Edited by Mitch

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

ovo je vecina ljudi primetila, ali i dalje furaju taj fazon.. meni je ok pomfrit, ako nista, drugaciji je! mada bi mekov pomfrit bio pun pogodak.

samo mi reci, jel taj koji je "hvalio" bio momak sa naocarima, nizeg rasta malo? :) jer ako jeste, onda stvarno nije normalan.. nikako da shvati da ne zele sve musterije da slusaju njegovu pricu o burgeru, dok cekaju narudzbinu ili jos gore, dok jedu. 

 

prenecu im da je burger sad i zvanicno "rur approved" i to od dva admina! :)

 

uf, moguće, ne sećam se najbolje jer je bilo kasnije uveče. Ali je zaboravio da mi ubaci slaninicu u burger koju sam tražio, valjda od tolikog hvaljenja proizvoda! :) 

 

A pomfrit mi je ono, očekivao sam "čudo" a ono stiže polu-garavi krompir kao baba moja kad prži u nekom masnom ulju, što je i ona prestala da radi jer je skapirala da to niko ne jede :)

 

pomfri sa resoa iz topolske 18.

 

nisam imao pojma da u topolskoj postoji neki fast food.

 

@ Savke - kakav je bre ovo kružni tok a tramvaji i dalje piče po sred srede ... :))

Link to comment
Share on other sites

Ja sam to primetio s tim kruznim tokom pre dve nedelje dok se jos radio, nije mi bas najjasnije to saobracajno resenje sa tramvajima po sred :)

 

Inace ta zgrada koju su sredili bi valjda trebala da bude neki showroom  izlozbeni prostor za Beograd na vodi ili sam ja nesto pogresno shvatio?

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

keva juce pravila punjene paprike i jeli neku pavlaku iz zlatiborca, za koju smo posle videli da je istekao rok

 

ne znamo tacno od cega ali ona je dobila alergiju, sa sve zatvaranjem kapaka i da ne moze dise

 

a ja kenjam vodu od sinoc na svakih 45minuta

 

ludnica

Link to comment
Share on other sites

Jeo sam skoro u onom Institutu za burger, prase i gulaš. Cene su prilično jake, ali Chili burger je najbolji koji sam ikad jeo. Posle toga sam probao neki Smoked burger za koji sam zažalio što sam jeo posle ovog prvog...

Znaš me, znam te

Link to comment
Share on other sites

 

 

@ Savke - kakav je bre ovo kružni tok a tramvaji i dalje piče po sred srede ... :))

 

Tramvaji imaju prednost tu u celom saobraćaju, oni zvanično ne moraju da stanu, samo piče, a ostatak saobraćaja staje kada ide tramvaj, ali u praksi daleko je od toga :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...