Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Meni je vise zbog ovoga sto se vidi sve unaokolo, plus nikad nisam ronio s onom fensi disaljkom koja ti gore zacepi dovod kad zaronis, nego sam jos u fazonu onih matorih gde kad izronis napolje ispljunes visak vode :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Sto ja mrzim 26. maj. Licni razlozi. Bog/Ameri/Vanzemaljci se ispisali na Kragujevac, palo 20 litara po metru kvadratnom vode u roku od 15min. Meni poplavio podrum, pao sam niz stepenice, onako bos sam proveo dobrano 4 sata izbacujuci vodu koja nije samo izbijala kroz mokri cvor vec i kroz jedan zid jer je spolja kisna napunila taj deo dvorista. Stoga mrzim 26. maj. Mrzim 26. maj. I dalje ga mrzim i mrzecu ga zauvek. Danasnji dan kad mi neko pomene ima da ga prokunem da mu zena radja zensku a ljubavnica musku decu. Mrzim 26. maj.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Znam da ima ovde ronilaca - da li vam ova prica "pije vodu", odnosno da li bi imalo smisla nabavljati tako nesto ili je samo u pitanju marketing http://www.tribord.com/en/blog/the-decathlon-stores-where-the-easybreath-mask-will-make-its-first-appearance

 

Meni generalno nije problem ronjenje na dah, ali znam da ne vole svi, a i ovo ne deluje mnogo skupo, pominje se negde cena od 39.99 eur, sto je otprilike tu negde kao neki ok komplet maska+disaljka. 

 

Dok ne probas stvarno ne znas. Mada to ti je samo za ronjenje na dah. Prakticnije je imati masku za ronjenje sa kojom mozes da ronis i sa bocom. Mene zanima samo kako ce to da se prilagodi glavi. Deluje mi da ce morati da imaju vise razlicitih velicina.

Link to comment
Share on other sites

ulazi mi u ofis ciga srednjih godina, frizura sinisa mihajlovic, u oridjidji dresu lazija (pogadjate, mihajlovic), facial hair saban bajramovic, ja ga pitam kako se zove, on mi kaze: din martin. 

savio sam se od smeha, ali onda mi je dao taj neki nalog (bez nastavka) i stvarno pise dean martin.... hjebote.

 

 

Link to comment
Share on other sites

a sta ti radis?

@topik

dva dana lomim glavu da li da konkurisem za novo radno mesto u firmi ili da se smirim, s obzirom da bi mi to bilo 4. razlicito radno mesto u poslednjih 5 meseci. kapiram da cu se jesti stagod da odlucim. tesko je :(((

Link to comment
Share on other sites

Jednom u sto godina gledam TV dok jedem, tj. jednom u sto godina se desi na na TV-u bude HRT. I svaki, ali svaki put kad se to desi, oni pričaju o SRBIMA/SRBIJI. Jel moguće da mene jednostavno usere tako, ili su oni baš toliki kompleksaši? Evo sad emisija o tome kako su ih zli četnici napali, pa su se oni herojski odbranili itd...

ovaj fenomen sam primetio još davno, al eto sad nekako imam potrebu da to podelim ovde... nisam gledao vremensku prognozu, ali ne bi me čudilo da je fazon "Danas će biti sunčan letnji dan, nema OLUJE HAHA DESTE SRBI, u primorskim mestima duvaće jak jugo..."

Link to comment
Share on other sites

nisi jedini to promenio primetio.

 

sve nacije su veštačka tvorevina (samo su neke dovoljno stare da njihovim žiteljima deluju prirodno), i svaka ima neku narativnu osnovu procesa svoje izgradnje. osnova hrvatskog nation building process-a je "mi nismo srbi i mi mrzimo srbe".

Link to comment
Share on other sites

Jednom u sto godina gledam TV dok jedem, tj. jednom u sto godina se desi na na TV-u bude HRT. I svaki, ali svaki put kad se to desi, oni pričaju o SRBIMA/SRBIJI. Jel moguće da mene jednostavno usere tako, ili su oni baš toliki kompleksaši? Evo sad emisija o tome kako su ih zli četnici napali, pa su se oni herojski odbranili itd...

ovaj fenomen sam primetio još davno, al eto sad nekako imam potrebu da to podelim ovde... nisam gledao vremensku prognozu, ali ne bi me čudilo da je fazon "Danas će biti sunčan letnji dan, nema OLUJE HAHA DESTE SRBI, u primorskim mestima duvaće jak jugo..."

Нажалост, ово је свакодневни проблем тзв. хрватске нације. Ти људи су једноставно преоптерећени Србима и србском историјом, јер своју немају. Покушавају да ојачају свој лажни национални идентитет медијским кампањама директно упереним против Србије.

Психологија баш и није моја пасија, али бих за ову појаву рекао да је класичан комплекс ниже вредности.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...