Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

internet i fb su stvarno cudo. jos samo da moja keva okaci neki strip ili rip za lika koji je modelovao aliene i na konju smo. zanima me koliko od ljudi koji su frapirani njegovom smrcu i kao oh noez, znaju u stvari za njega pre danasnjeg dana. ja nikad cuo, iako sam odgledao sve aliene, cak i prokazani prometej (triput!)

tu mislim i na stanovite rurljane

  • Upvote (+1) 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

internet i fb su stvarno cudo. jos samo da moja keva okaci neki strip ili rip za lika koji je modelovao aliene i na konju smo. zanima me koliko od ljudi koji su frapirani njegovom smrcu i kao oh noez, znaju u stvari za njega pre danasnjeg dana. ja nikad cuo, iako sam odgledao sve aliene, cak i prokazani prometej (triput!)

tu mislim i na stanovite rurljane

realno

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

internet i fb su stvarno cudo. jos samo da moja keva okaci neki strip ili rip za lika koji je modelovao aliene i na konju smo. zanima me koliko od ljudi koji su frapirani njegovom smrcu i kao oh noez, znaju u stvari za njega pre danasnjeg dana. ja nikad cuo, iako sam odgledao sve aliene, cak i prokazani prometej (triput!)

tu mislim i na stanovite rurljane

 

Pa i da nisu culi za njega pre ovoga sad i da zaborave sutra ko je isti, covek je velikan, valja ga makar ispostovati sa rip-om.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

nisi skapirao sta sam hteo reci. malo sam pisano razmisljao o fb i netu i viralizaciji. mislim da su mu matori ljudi (!) koji nisu ni gledali ijedan deo osim mozda alien 2 ripovali, pa mi to smesno. odma posle fore o konciti i krsticu na rip za aliena.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Giger je baš poznat, tako da nema tu razlike matoro i mlado. Ko zna zna, ko ne zna, zna sad. 

Laka mu zemlja. 


Sta bih mogao da kupim ortakovoj cerkici za krstenje? Ima godinu ipo dana

Najvise bih voleo da je to neka kul igracka koja ce joj ostati kul i kada poraste :)

 

Ako je beba, ogromna plišana igračka. Najbolje medo. Najbolje veći od nje. 

Ako ima 3, 4 godine ćelava beba. 

 

Mada meni je super onaj drveni bicikli bez pedala za klince. Neće ostati bicikl ali hoće sećanje i fotke prvih vožnji. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...