Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

iako rizikujem napušavanje, što ste toliko uvereni da se nije desilo upravo ovo što su zaključili veštaci?

ono, iz jednog ekstrema odlazite u potpuno drugi i zaključujete da je mali bahati vozač samo zato što je sin željka mitrovića. mada to ne opravdava činjenicu da je pobegao sa mesta nesreće, za to mu treba jebati mater.

i da je njegov ćale kupio balavcu od 19 godina sportski tenk sa kojim je taj isti dement ubio dete

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Pre xx dana vracam se kuci sam, nesto sam bio zamisljen ali sam obratio paznju na dve vrane koje stoje na banderi i ispod kojih cu ja proci. 
I u trenutku kad sam bio ispod njih, samo se cuje *trs* - gurnule su neki kamen u nameri da mi padne na glavu!! 

Promasile su me, ali i da su me pogodile kamen je bio mali, eventualno cvorugu bih dobio ali kao bas su me smorile.
Inace sam poceo da se plasim tih vrana, mislim da su jedne od najpametnijih zivotinja a negde sam procitao da se smatraju top5 najpametnijih. 

Ovo sam napisao jer sam danas sreo ortaka, seta kera i isprica mi kako je neka povredjena vrana blejala u travi i njegov pas krenuo da trci prema njoj i laje a u tom trenutku sa drveca gomila vrana krene da brani tu povredjenu vranu tako sto su se sjurile na psa a i na njega?! Kaze da se toliko istripovao, kao odjednom gomila vrana koje pokusavaju njega i psa da kljucaju u glavu.

Inace, sta jos rade, otkinu orahe sa grane pa ih bacaju na pod i tako razbijaju a ne samo to, nego ih i postavljaju na put sa namerom da ih kola zgaze. 

crna_vrana.jpg

"Vrane pamte lica ljudi koje doživljavaju kao potencijalnu pretnju i često reaguju glasnim kreštanjem i prizivanjem drugih ptica kako bi uljeza naučile pameti - pokazuje upravo objavljeno istraživanje britanskog Kraljevskog društva prirodnih nauka. "
 

I jedan klip u trajanju od tri minuta gde vrana resava zadatak, da vam pokaze koliko su zapravo zanimljive vrane
https://www.youtube.com/watch?v=AVaITA7eBZE

Edited by Atelas
  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...