Jump to content

Gde kupiti tehniku za stan?


Recommended Posts

segedin, da.

Ja sam sve uzeo u tehnomaniji, iskoristio sam dan kad je popust za penzionere (heh eh), i trazio dodatni popust, i izasli su mi u susret.

 

Ali sveca je sad uzela u segedinu, i da dosta je jeftinije. Ostaje ta nesigurnost oko garancije doduse.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

segedin, da.

Ja sam sve uzeo u tehnomaniji, iskoristio sam dan kad je popust za penzionere (heh eh), i trazio dodatni popust, i izasli su mi u susret.

 

Ali sveca je sad uzela u segedinu, i da dosta je jeftinije. Ostaje ta nesigurnost oko garancije doduse.

 

Jel uzela u Segedinu preko "šeme" ili putovala tamo? Jer me zanima kako ide kad prevoziš veš mašinu i šporet preko granice :)

 

Za kupovinu ovako deluje da može fino da se prođe u Rodi ili Merkatoru ako neko ima Pika karticu jer em ide na rate, em je jeftinije i imaš raznorazne pogodnosti tog tipa.

Link to comment
Share on other sites

nije uzimala belu tehniku, vec elektro-tehniku :) 

 

Čovek ovde donosi, Ne sumnjam da može doneti sve iz kataloga.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Za kupovinu ovako deluje da može fino da se prođe u Rodi ili Merkatoru ako neko ima Pika karticu jer em ide na rate, em je jeftinije i imaš raznorazne pogodnosti tog tipa.

 

Treba imati u vidu da ti hipermarketi odobravaju popuste vikendom i ovo za penzionere kao sto je Igor. Ja sam tako kupio sudo masinu u Rodi, koja je kad se zaracuna 10% popusta vikendom bila tipa 1-2 hiljade dinara jeftinija nego u Tehnomaniji "na akciji". Plus sam dobio jos neko brdo onih nekih nalepnica za posudje ili tako nesto, sreca pa sam uspeo da ubedim zenu da nam to ipak nije potrebno :)

 

Ali mislim da sto se kupovine po domacim prodavnicama tehnike nema nekih pravila, mozda je zapravo najbolja logika ako ti nije frka cekati da uleti neka akcija za nesto, ja tako zavrsih s Samsung kucnim aparatima koje zapravo nisam ni gledao, ali su bili znacajno povoljniji od ostalih u istom rangu.  

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ljudi, da li je neko pratio cene tehnike (veš mašine, frižideri, rerne, rasveta...) kod prodavaca u Beogradu?

Gde su najbolji uslovi?

 

Hvala

техноманија је давала на 12 месеци без камате, ако је "А" класа уређаја, без учешћа, преко Рајфа. ограничење су примања.

 

за кеш је најбоља "сегединска веза", али 'ајде одради гаранцију за веш машину преко те шеме. друго је телевизор, њега ти још и одвезу тамо на поправку, дотле су стигли.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

jos jedan glas za Segedinsku vezu, ima dosta nasih likova koji rade odande robu, 

nedavno sam ortaku iz Vrsca prosledio broj i uzeo je TV veliki neki i eno ga peva,

kaze ustedeo je fazon 30k din kad uporedi sa cenama kod nas....  Ja sam uzeo svoj

tv od istog lika pre 2 godine... LG 3D, 42" ......  radi ko sat....

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

donose sve odande.....  pitanje je samo da li se plasis zbog garancije

al to opwet zavisi od vrste uredjaja.... ako ces da uzimas neki Reebok

frizider onda normalno da treba da brines o garanciji, ali ako kupis solid

sheit onda te boli jaje....

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Zanimljivo. Uzeo sam i ja TV preko te mađarske veze, ustedeo oko 42.000 RSD. 

Sve je u redu naravno, samo to "ako bude bilo problema javi se, ja rešavam sve" je malo tricky :)

 

Dakle može i bela tehnika na ovaj način. To je onda kul, tu mogu ozbiljne uštede da se naprave. Pa čak i ako rikne npr frizider, za tu količinu ušteđenog novca može da se kupi novi/popravi i da se opet ostane u plusu (ako je lik ninja i ne interesuje ga da se cima za garanciju, mada se svi oni kunu da hoće).

 

Hvala za preporuke.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...