Jump to content

EURO 2016


pirun

Recommended Posts

Kakav car

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ali koliko se ovi pacenici izvinjavaju "gledaocima " odnosno vučicu

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

10629573_741945405888813_335884787408684

Лице са десне стране је Иса Бољетинац, шиптарски терориста са почетка 20. века, познат по изјави ''Косово ћемо прекрити костима Срба''.

lagano Edited by alfa

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

 

 

Orfi Rama, brat albanskog premijera Edija Rame, uhapšen je večeras u VIP loži stadiona Partizana pod osnovanom sumnjom da je organizovao i rukovodio incidentom sa albanskom zastavom posle kojeg je prekinuta fudbalska utakmica reprezentacija Srbije i Albanije, saznaje "Blic".

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Sad sam bas odgledao clip. Sta oni kog djavola ima da brane zastavu? Provokacija koju je trebalo ukloniti i nastaviti sa igrom. I naravno na kraju cemo mi da izvucemo deblji kraj kao i uvek.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Evo ja ću da napišem mini izveštaj brazu iz amerike :D

1. Iznad terena se pojavljuje zastava koju je gore iznad alfy okačio, okačena na neku letelicu na daljinsko upravljanje.

2. publika reaguje bacajući baklje i petarde na teren

3.Igrači to skontaju i kažu sudiji, sudija prekida igru.

4. Sranje se spusti, toliko da Mitrović uspeva da dohvati zastavu, koju kreće da slaže i namotava taj kanap (znači nikakvo cepanje zastave i sl.)

5. dotrčavaju šipusi da "brane zastavu", otimaju mu je iz ruke i tu kreće tuča na terenu, uleću i sa tribina itd... bukvalno mi ne bi bilo žao da je uletelo 300 cigana i da su isekli na komade šiptare, toliko sam se bio iznervirao u tom trenutku....

S jednom razlikom, to nije bila zastava nego albanski ekvivalent linije Karlobag-Ogulin-Karlovac-Virovitica, znaci, cista provokacija i nista drugo.

Link to comment
Share on other sites

S jednom razlikom, to nije bila zastava nego albanski ekvivalent linije Karlobag-Ogulin-Karlovac-Virovitica, znaci, cista provokacija i nista drugo.

jok nego je bila leteća torta sa nacrtanom velkom albanijom... napisao sam "zastava koju je alfy gore okačio", ne "zastava albanije"

Edited by togFU
Link to comment
Share on other sites

  • Lex pinned this topic
  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...