Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

koliko smara brijanje ovo nema smisla

 

morace i danas da me mrzi to da uradim

kad se šišam tad i ovo fejšl paperje skidam

 

 

realno, nisam ni znao da je to "trend" neki postao.

 

laki discovers teh internets :))

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

jel neko ikad koristio grill funkciju kod mikrotalasne? Treba da ispazarim, pa me zanima da li ima poente bacati dodatnih 2-3 soma na ovaj fičr? Ponekad bi to koristio za grilovanje piletine ili tako nekog mesa

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja sam skoro kupio tako neku predrkanu, ali nemam pojma šta sve dugmići rade i redovno promašim program koji mi treba i još redovnije omašim vreme pa radim turu br. 2. Napomena, skroz sam nevin korisnik mikrotalasne, tek sam pre par meseci tom kupovinom skinuo đanu sa istom.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

^ same here.

 

meni se svideo film. prepun simbolike kao i svaki Trirov film i dosta motiva iz prethodnih filmova.

 

Sve u svemu, odgledaću ga još jednom, čisto zbog svih detalja. :)

Edited by lawl_

:v

Link to comment
Share on other sites

Ја имам трип са микроталасном да не могу да хасам месо подгрејано у њој. Оно...није трип да ми је лошији укус, него одма кренем да гагујем (но хомо). Чак је кева покушала да ме зајебе и да ми ували месо подгрејано у МИКРОВАЛНОЈ, али је гаг ефекат био ту.

Ето, морао сам ово рећи!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

jel neko ikad koristio grill funkciju kod mikrotalasne? Treba da ispazarim, pa me zanima da li ima poente bacati dodatnih 2-3 soma na ovaj fičr? Ponekad bi to koristio za grilovanje piletine ili tako nekog mesa

Ja sam bio u situaciji da sam bio kupio tu neku predrkanu s grillom (neki ceo paket uredjaja je bio) , ali su fejlovali i nisu imali da mi je isporuce pa sam uzeo neku bez grila i vratili mi deo para. Po meni to nema smisla ako imas rernu u kuhinji. Ako nemas onda treba razmislitu u smislu da tu mozes zaista nesto i da peces.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

jel neko ikad koristio grill funkciju kod mikrotalasne? Treba da ispazarim, pa me zanima da li ima poente bacati dodatnih 2-3 soma na ovaj fičr? Ponekad bi to koristio za grilovanje piletine ili tako nekog mesa

 

Ne znam koja je razlika u ceni ali ja imam grill funkciju i koristim reeeelativno često i to šljaka korektno ali nikada neće biti kao da je sa rošitlja ili šta god, to ti je valjda jasno. Ali može fino da ispeče štošta, krompiriće čak na primer, piletinu opušteno. Jer u paketu ti stigne i podloga drugačija, kao pleh za rernu ali malo drugačiji i onda verovatno on tu igra isto bitnu ulogu u "grilovanju", nisu samo talasi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...