Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ma nhf, ja ne znam koji bi faks sada bio ledžit za upisati :)

na stranu, to pravo, koje se uči na pravnom, ne može nigde da se primeni osim u ovoj državi, što je meni užasno

 

Pa to i jeste tako. Postoji medjunarodno pravo ako vec oces da naucis detalje za pravo u Europe-u i Ameriku. Mada Amerika ima posebno precedentno pravo.

 

Bez razliku sto sam iz Makedonije, i kod nas je isti kurac. Pritom, kod nas ima pun kurac kriminalca i korupciju, i to bas usporuje sam pravni razvoj, mada kapiram i da kod vas je ista situacija :)

 

Edit: Gde nije takva situacija? :)

Edited by toranj-
Link to comment
Share on other sites

koliko sam skapirao, učiti međunarodno pravo ovde je lolrofl

 

svakako uvek možeš da se učlaniš u neku stranku ili NGO :tf:

 

 

mare, lik je iz makedonije

 

znam, peglali smo dotu tugedr, a i nije da mu ne piše ispod avatara :)

 

sori svima koji su se uvredili zbog recikliranog preglupog vica

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Jeste, prva godina, u prvom semestru sam, drzavni univerzitet :)

Nemamo mi latinski kao posebni predmet.

Sta je toliko cudno mi nije jasno? Kao da vi braca niste polozili i ocistili prvi semestar kad ste upisali fax? :)

Bravo, veliki je to uspeh! i ja sam tako poceo ali sam sledece godine malo stao, ali samo guraj i ne uzleci puno :)

  • Upvote (+1) 1

~~

Link to comment
Share on other sites

Poštovani korisniče Akademik,

 

Pre svega želim Vam dobrodošlicu na klan RUR forum.

 

Tema "predstavljanje novih članova" koju pominjete zvanično ne postoji, međutim upravo ova tema je "tema svih tema". Ovde nam se možete predstaviti, pisati o svojim svakodnevnim pobedama i porazima, komunicirati sa drugim korisnicima, postavljati pitanja itd.

 

Druga tema koja takođe služi za predstavljanje je "slike forumaša", čiju svrhu, nadam se, ne moram da objašnjavam korisniku čije je korisničko ime "Akademik".

 

Prijatan boravak na forumu Vam želim, ukoliko imate još neka pitanja ili nedoumice, slobodno mi se obratite, jer - ja sam Vaš vodič.

 

 

Цењени саговорниче,

Хвала Вам на детаљном одговору. Након краће паузе током које сам дошао до необоривих доказа да је цео Балкан, и уопште овај део Европе, прапостојбина Срба укључујем се у све расправе у којима сматрам да имам шта да допринесем. Не могу Вам описати осећај након раскринкавања лажних историјских навода да су се Словени доселили на Балкан током 7. века, али о томе ћу детаљније у некој другој поруци.

Хвала Вам још једном срдачној добродошлици. Надам се да ћете ми једном дозволити да Вас почастим филетом у горгонзоли по жељи у „Мадери“.

С великим поштовањем,

Академик

  • Downvote (-1) 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...