Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Imam tonu odece koju ne nosim, pa jel ima neko ideju sta da radim s tim? Jel mogu da je odnesem negde ili da samo ostavim pored kontejnera pa ce neko da je pokupi?

 

kod nas u sdu ima kao neki podzemni kontejner za staru odecu, moze tu da se ubaci pa ovi iz crvenog krsta pokupe jednom nedeljno i podele ljudima valjda

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

ja sam ostavio u crveni krst, i tada su mi na ruru rekli da mora hemijsko ciscenje, ali ne mora. dao sam tamo, lepo mi rekli "mmprh" (to je "veliko vam hvala i dovidjenja" u drzavnoj firmi) i to je to.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

crveni krst, bilo koji opstinski ogranak. ja sam ostavio u dugacku zgradu preko puta opstine, n znam tacno adresu, tj verovatno omladinskih brigada nesto

ustvari omladinskih brigada 4, jos se nisam navikao na gugl, mlad sam u it consulting svetu :)

dugačkoj zgradi, ne dugačku zgradu

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ko je izvodjac ovog spota, verovatno onaj SNS pulen reper ne znam kako se zove.

Koliko je samo lose jebote majko moja, sad bih glasao za Djilasa samo zbog ovog spota.

 

Malo tebi treba da glasaš za Đilasa [;)]

 

Ja ne priznajem ništa dok ne vidim Vučićevu sliku iz feketića na kesi smrznutog povrća!

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...