Jump to content

Stanovi u naselju "West 65", kod Airport City-ja


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

За ове који хоће да се одвоје од западних вредности и труле културе, ево једне чаробне некретнине са шмеком (буквално) соц-реализма:

https://www.kupujemprodajem.com/nekretnine-kupoprodaja/garsonjere/povoljna-garsonjera-soba-na-opstini-palilula-beograd/oglas/161557562?filterId=4252824386

"To je faktički soba jedna od 16m2, sa upotrebom zajedničkog kupatila, po principu samačkih hotela."

:tf:

 

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, SATAN said:

За ове који хоће да се одвоје од западних вредности и труле културе, ево једне чаробне некретнине са шмеком (буквално) соц-реализма:

https://www.kupujemprodajem.com/nekretnine-kupoprodaja/garsonjere/povoljna-garsonjera-soba-na-opstini-palilula-beograd/oglas/161557562?filterId=4252824386

"To je faktički soba jedna od 16m2, sa upotrebom zajedničkog kupatila, po principu samačkih hotela."

:tf:

 

ovo izgleda kao iz nekog horor filma, prvenstveno zbog ovih čudnih uglova i sto nekih kosina u 16 kvadrata. probali su da malo poboljšaju stanje plavom bojom ali nije uspelo.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
3 hours ago, manson said:

a te zgrade su još kao i bile "bolje građene" i još pre 10ak godina ili kad već.

ove sad nove ne sme čovek ni da zamisli.

ali imamo i ovde utiske ljudi, pisao beše wulfi da mu smrdi kad neko drugi kuva ručak, mislim ovo ono.

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Lucky said:

ali imamo i ovde utiske ljudi, pisao beše wulfi da mu smrdi kad neko drugi kuva ručak, mislim ovo ono.

`ел му смрди на вазелин кад му се комшиле гемблају или се навикао на тај мирис?

  • Haha (+1) 1

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Koji citati jbt

Quote

Mislim da se svi u Srbiji plaše oluja i da niko nije bezbedan. Ljudi kad vide da je na Westu otpala fasada, a žive u nekim starijim zgradama ili ovim na brzinu sklepanim novogradnjama ili možda u poluoronulim kućama, treba da očekuju šta, da im krov padne na glavu, da ih bujica odnese sa sve krevetom u sred noći. Plašimo se i mi, koji smo skupo platili svoju bezbednost, ali ovo je pokazatelj mnogo čega. Sramota pre svega!”, naglašava Mirjana, koja sa mužem i ćerkom živi u jednom od stanova, u kompleksu “West 65”.

 

"Ne znamo šta da mislimo. Ako smo mi, ovde, doživeli da nam se ruši fasada i da je nekome deo mogao pasti na glavu i ubiti ga, šta treba da očekuju ljudi koji žive u jeftinijim objektima. Živimo ovde već dve godine, supruga, deca i ja. Platili smo stan, imamo i garažu i za novac koji smo dali, ne želimo da razmišljamo o ovakvim stvarima”, kaže Z. M., inače hirurg zaposlen u jednoj beogradskoj bolnici, koji nije želeo da ga imenujemo.

Ako je njima tako, onda nama sirotinji mora da je 10x gore 😄

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, fuse.buca said:

koja li je tu reklama bila, na tako glupom mestu za reklamu, voleo bih da znam 🙂 ko je uopšte zakupio i treba da mu otpadne :))

45 minutes ago, cali said:

Koji citati jbt

Quote

citati izmišljeni ofc 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ma bre kakva reklama, nema veze sa životom.

 

Pa nisu čupali reklamu bagerom, pa da otpadne fasada. Pogotovo što se i na slikama vidi da su otpadali celi blokovi fasade koji su očigledno bili loše pričvršćeni.

Može reklama da otpadne, fasada nema šanse 😄

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, absolute said:

Ma bre kakva reklama, nema veze sa životom.

 

Pa nisu čupali reklamu bagerom, pa da otpadne fasada. Pogotovo što se i na slikama vidi da su otpadali celi blokovi fasade koji su očigledno bili loše pričvršćeni.

Može reklama da otpadne, fasada nema šanse 😄

ma jasno da nema veze sa reklamom, nego kao ovi što su je skidali loše su je skinuli! 🙂

ali stvarno ja se ni ne sećam da je tu bilo neke reklame 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ali zato investitorima puna usta "novih i naprednih materijala" u građevinarstvu zbog kojih je nova gradnja daleko kvalitetnija i dugotrajnija od stare, osim što zaborave da kažu da štede na materijalu i angažuju šlosere za izgradnju.

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, voodoo_ said:

Ali zato investitorima puna usta "novih i naprednih materijala" u građevinarstvu zbog kojih je nova gradnja daleko kvalitetnija i dugotrajnija od stare, osim što zaborave da kažu da štede na materijalu i angažuju šlosere za izgradnju.

gledajući majstore na gradilištima ja ne znam i dalje kako su zgrade uopšte iole prave :)) ono je bukvalno kao oni klipovi kad pijani majstori ređaju cigle.

oni svi već u sedam ujutru kad krenu da rade ne znaju gde se nalaze, ne znam kako je to moguće :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...