Jump to content

Heroes of the Storm - slobodna diskusija


Grotar2

Recommended Posts

GqVS3li.png

Ne znam kad su izmenili ovaj telenat posto dugo nisam igrao Raynora i nije mi bio zanimljiv. Ali od kad sam spazio ovu promenu stalno ga biram i mnogo je dobar.

fin fin...

inače, digao sam TLV na peti nivo, zadovoljan sam svojim performansom, možda smo igrali protiv nekih nubova al' nisam previše ginuo ni u jednoj od tih partija, čak mislim da mi je W/L sa TLV dobar, mogao bih da proverim ... :)  Sad još samo brajtvinga koju partiju da podignem na peti i kul sam sa ovom rotacijom :)

Link to comment
Share on other sites

ako ne mozes da ih pobedis - pridruzi im se :D uzeh li-ming i pewpew 2 dana bez prestanka :D imba govno, uvek sam top u svim kategorijama osim ako u suparnickom timu ima zeratul koji ume da igra i da me hard counteruje.. nadam se da ce pasti nerf ovih dana :D

Link to comment
Share on other sites

ako ne mozes da ih pobedis - pridruzi im se :D uzeh li-ming i pewpew 2 dana bez prestanka :D imba govno, uvek sam top u svim kategorijama osim ako u suparnickom timu ima zeratul koji ume da igra i da me hard counteruje.. nadam se da ce pasti nerf ovih dana :D

Ja sam igrao protiv ukupno jednog dobrog li-ming igrača, ovi ostali bacaju one magije kao konfete okolo, al' dobro, ima smisla, svi živi su je uzeli.

Link to comment
Share on other sites

nećeš se izvući, "duguješ" mi Choa na petom levelu!

pls spare me [B)]

Mora zeratul vs ming. Ja ga odma biram kao counter ako sam medju prvim pick-ovima. Mada biram i Azmodana i onda je zakucavam, sa +200 dmg-a vec je ostavljas na 80% hp-a. Mnogo smesno izgleda, tako pocne da trcka i da se teleportuje i onda bam, mrtva [roflmao]

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

nećeš se izvući, "duguješ" mi Choa na petom levelu!

pls spare me [B)]

Mora zeratul vs ming. Ja ga odma biram kao counter ako sam medju prvim pick-ovima. Mada biram i Azmodana i onda je zakucavam, sa +200 dmg-a vec je ostavljas na 80% hp-a. Mnogo smesno izgleda, tako pocne da trcka i da se teleportuje i onda bam, mrtva [roflmao]

ne može, kad smo počeli zajedno, zajedno ćemo da ga i izlevelujemo!

btw, malopre sam izneverovao, pokušavam da izlevelujem brajtving i mislim da mi bukvalno fali 10 xp za peti level :))

Link to comment
Share on other sites

Ja digao TLV na lvl 5, bas ih je trip igrati..svaki put sam imao osecaj da umirem non stop ko budala (sto se neosporivo desavalo :D ) i onda na kraju pogledas score i vidis ~4 smrti za 20-25min i XPa kao skoro ceo ostatak tima.. jako sam se odvikao od mikrovanja i uopste od truda da bukvalno non stop gledam mini mapu.. that said, kontam vise nikad ih necu igrati :D

Link to comment
Share on other sites

Ja digao TLV na lvl 5, bas ih je trip igrati..svaki put sam imao osecaj da umirem non stop ko budala (sto se neosporivo desavalo :D ) i onda na kraju pogledas score i vidis ~4 smrti za 20-25min i XPa kao skoro ceo ostatak tima.. jako sam se odvikao od mikrovanja i uopste od truda da bukvalno non stop gledam mini mapu.. that said, kontam vise nikad ih necu igrati :D

meni su bili zabavni kad se drzis u drugom planu pa onda uletis. sta vise, mislim da sam u "debelo" pozitivnom skoru w/l sa njima, jedino mora pazljivo da se igra jer su od papira.

ako slucajno proleti ulti od hammer pored tebe, onaj sto luta po mapi, mrtva su ti dva od tri vikinga.

Link to comment
Share on other sites

Ja digao TLV na lvl 5, bas ih je trip igrati..svaki put sam imao osecaj da umirem non stop ko budala (sto se neosporivo desavalo :D ) i onda na kraju pogledas score i vidis ~4 smrti za 20-25min i XPa kao skoro ceo ostatak tima.. jako sam se odvikao od mikrovanja i uopste od truda da bukvalno non stop gledam mini mapu.. that said, kontam vise nikad ih necu igrati :D

meni su bili zabavni kad se drzis u drugom planu pa onda uletis. sta vise, mislim da sam u "debelo" pozitivnom skoru w/l sa njima, jedino mora pazljivo da se igra jer su od papira.

ako slucajno proleti ulti od hammer pored tebe, onaj sto luta po mapi, mrtva su ti dva od tri vikinga.

Ja sam odigrao 1 bot game a u QM sam Imao 2:2 sa njima. Sad nesto gledam talents & abilities jer razmisljam kako se ne secam da sam imao da biram onaj sprint talenat. Tek sam sad skontao da im je to mount lol, I nisam ga ni jednom iskoristio za 5 gameova, ju faila..

Link to comment
Share on other sites

Ja digao TLV na lvl 5, bas ih je trip igrati..svaki put sam imao osecaj da umirem non stop ko budala (sto se neosporivo desavalo :D ) i onda na kraju pogledas score i vidis ~4 smrti za 20-25min i XPa kao skoro ceo ostatak tima.. jako sam se odvikao od mikrovanja i uopste od truda da bukvalno non stop gledam mini mapu.. that said, kontam vise nikad ih necu igrati :D

meni su bili zabavni kad se drzis u drugom planu pa onda uletis. sta vise, mislim da sam u "debelo" pozitivnom skoru w/l sa njima, jedino mora pazljivo da se igra jer su od papira.

ako slucajno proleti ulti od hammer pored tebe, onaj sto luta po mapi, mrtva su ti dva od tri vikinga.

Ja sam odigrao 1 bot game a u QM sam Imao 2:2 sa njima. Sad nesto gledam talents & abilities jer razmisljam kako se ne secam da sam imao da biram onaj sprint talenat. Tek sam sad skontao da im je to mount lol, I nisam ga ni jednom iskoristio za 5 gameova, ju faila..

hahaha, ja sam imao sličan trip tamo prvih dana HotSa kad sam birao Flastada :)) Kao, on leti, nema mount, to je to - vidim ovi što doleću, rek'o to mora da je heroic :))

Link to comment
Share on other sites

Lmao :))))
Trebao bih ove nedelje da izleveluje Greymanea, a mogo bih i Galla dici na lvl5, nisam bas imao prilike da ga igram. 
Malo pre sam imao game sa Tassadarom solo sup sa samo healing wardom od talenata, u fazonu dosta vam je sta hocete od mene :D
A ja sonya, i imamo graymanea :D. Slag na tortu je bio stiches koji je igrao kao da je najkrtiji heroj u igri sa purtrid bile i slam buildom, ono stoji full u pozadini i mashi hookove, i zagara sa nydus canal..koji slepci leptejebo

Link to comment
Share on other sites

Lik je bio majstor da stoji nazad, ne radi nista tj mashi kukove, i kad naravno umremo greymane i ja a oni wastuju sve CDove, uleti sa ultom i baca slamove i kajtuje ih, i pumpa sebi hero dmg a ni ne prismrdi da ikog ubije. Tako smo izgubili bossa i 2 cursa. Na kraju je bio najpametniji jer je napravio najvise dmga :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Lik je bio majstor da stoji nazad, ne radi nista tj mashi kukove, i kad naravno umremo greymane i ja a oni wastuju sve CDove, uleti sa ultom i baca slamove i kajtuje ih, i pumpa sebi hero dmg a ni ne prismrdi da ikog ubije. Tako smo izgubili bossa i 2 cursa. Na kraju je bio najpametniji jer je napravio najvise dmga :D :D :D

Ne moras da mi pricas, sve sam to proziveo 100 puta, takav je skoro svaki Stitches. Cim vidim da mi je Stitches tank najezim se.. 

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Ma koja je logika igrati HL i onda ici AFK :D   nego jednostavno igrati s herojima koje znas i stalno u partiju s nekim za kog si siguran da je dobar igrac i to je jedina solucija od AFK-a niko ne profitira

ili jednostavno isprobavaš neke taktike i varijante, različite komboe...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...