Jump to content

Uticaj RURa na vaš život?


Recommended Posts

Kao što sam obećao, evo ga još jedan topic, sve u cilju ubijanja "pričajte" topica :)

 

Dakle, tema je jasna. Može to biti bilo šta, od "na ruru sam pročitao da su Dormeo® jastuci fantastični, pa sam zatim kupio jedan i sad me vrat više ne boli", pa do "išao sam na žurku i tu sam sreo peru lopatu sa rura i sad smo dobri drugari" :)

 

Svestan sam da će se ovo verovatno pretvoriti i u "uticaj INTERNETA na vaš život" topic, ali i to je ok valjda.

 

 

Evo ja ću sad prvo što mi je palo na pamet:

Svaki put kad perem kitu, setim se kojota :D Zašto? Zato što je on svojevremeno napisao nešto tipa "...trljajte kitu jako jako, nije sapun pa da se istroši". I eto, meni ostade "trauma" za ceo život!

 

Kako je rur uticao na TVOJ život?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da nisam najpozvaniji da pričam na ovu temu, ali ako posmatram iz ugla korisnika foruma a ne nekoga na "poziciji", meni je forum sjajno mesto za svakodnevno druženje, smeh, zabavu i saznavanje ponečega novog, što zaista ne bih ispratio na drugi način. Ne samo u domenu igara, već i muzike, filma, događaja pa čak i važnih vesti.

Link to comment
Share on other sites

i ja sam upoznao kojota

 

srsly nao:

 

često skontam da sam najkvalitetnije ljude upoznao u gimnaziji i preko rur-a. iz osnovne nisam više ni sa kim u kontaktu (što i nije neki gubitak), a na faksu i raznim poslovima sam uglavnom nailazio na teletabise. sve u svemu, rur je car.

Link to comment
Share on other sites

RUR je cudno mesto - ima puno socnog hejta, ali i zajebancije. Iako se mnogo svega promenilo za poslednjih 13 godina, RUR mi je drag - lud je taj trip da gledam i citam iz dana u dan kako osnivaci i prvi forumasi odrastaju, zene se, imaju decu, a pri tom jos uvek furaju forice iz rurovskih arhiva :)

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

RuR community je mnogo uticao na moj zivot i nesvesno ste svi vi meni pomogli u najgorem trenutku u mom zivotu od kako sam ovde. Jedno veliko HVALA!

Takodje je uticao na to da ne treba biti dobar sa svima i ocekivati da ces isto to dobiti zauzvrat. Dosta toga sam ovde naucio, saznao. Mnogo vas upoznao, doduse samo ovde a Acu i irl. Nadam se da cu i ostale rur careve upoznati.

Naucio sam i da neke stvari preko interneta ne treba shvatati previse licno i opet sve zahvaljujuci vama.

E da. Takodje je rur uticao dosta da shvatim da je Cela jedna obicna malena glupa bokserska sisica <3.

Salu na stranu, jos malo pa 10 godina na forumu i kad sve saberem i oduzmem, ovo je jedno sjajno mesto sa mnogo kvalitetnih ljudi sa kojima mozes pricati, saliti se i nauciti mnogo toga dobrog.

Aj da se pohvalim... Juce bio na roditeljskom sastanku kod cerke (tromesecje) i ima sve petice sa plusicem. Dobila je jednom 5- i to je odmah sledeci dan popravila u 5+.. (u pitanju je matematika).

Castim na polugodistu ako ostane ovako! :)

  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 5
Link to comment
Share on other sites

Jos da se uozbiljis i manes se navijackih idiotarija i bices pravi roditelj car :) :*


Elem meni je rur do jaja uticao na ceo zivot, prvenstveno sto sam kao i ostali dosta toga skontao oko ponasanja na internetu, recimo kad je troll i kad nije. Upoznao sam licno puno careva uzivo odavde, gde se vec evo 10 godina druzimo. 

Sto kaze neko, interesantno mi je kako sada krecu polako svi da osnivaju porodice i postaju brizni roditelji, a do juce smo ih nosili mrtve pijane sa zurki (de si Stijo :D) 


Pa recimo isto fenomenalni rur exiti, pogotovu 2007., to se ne zaboravlja :D I naravno rur basketi, rur paitball partije, RHH kod stildze, itd itd...  


Divno mesto ovaj rur, lepa komuna postala :)

Link to comment
Share on other sites

dasu dasu!

 

Čini mi se da bi najveća vrednost, ukoliko bi je trebalo odabrati, bila to što se veliki broj ljudi združio, iz čega su izrasla i neka vrh prijateljstva, pa i kumstva, "bratimljenja" i slične stvari :) Da ne zaboravimo i kratkotrajne/dugotrajne veze :)

Link to comment
Share on other sites

Krajem septembra bilo 10 godina jebote. Svaki dan sam tu - iako retko postujem, Interneti su puni smeca, medjutim ovde se tekom godina izbistrila mala verna, inteligentna zajednica. Tu su ljudi popout Voodooa, jebote covek je tokom godina pomogao vise ljudi nego Crveni Krst, sazrevali su ljudi, i postao je jednostavno svakodnevna rutina.

 

Mesto gde dodjes, procitas misljenja i preporuke ljudi koje cenis iako oni ne znaju za to. A i koji drugi forum ima SSI majice o/! Da prodajete van foruma, ovde u Subotici bez zajebancije mi je trazilo 10-ak ljudi u fazonu evo lova samo donesi.

 

Bezte ovce, samo zasluznima.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...