Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

A možda nema veze sa tim nego je standardni brain fart? :) Kao ono kad staviš ključeve od kola u frižider. Ja sam pre neki dan otvorio tost sir i bacio ga u kantu a u ruci ostavio celofan. A nisam bio prek!

 

Možda je to automatska odbrana organizma od loše hrane, ali to je sad druga tema!

Link to comment
Share on other sites

ја малопре отишао до Сремсе Митровице и вратио се, и то без једне таблице

odmah prijavi u muriji, platićeš 5k za nove tablice. ako ne prijaviš odmah (daš izjavu), mogu da te jebu zbog toga.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ма моја тактика, која је до сад успевала, је да се правим мутав и да кажем да су ми је вероватно негде успут отпала и да нисам могао да приметим јер не излазим из комбија свака два минута да проверим да ли су ми таблице на месту

Link to comment
Share on other sites

Ba dum tshh

 

ali ja se zapravo slažem sa tobom da se lakše ustaje, samo se vozim na talasu "mrak u 17h" trenda!

ма моја тактика, која је до сад успевала, је да се правим мутав и да кажем да су ми је вероватно негде успут отпала и да нисам могао да приметим јер не излазим из комбија свака два минута да проверим да ли су ми таблице на месту

 

Pa to možda i može da prođe ako pandur nije neki drkoš.

Link to comment
Share on other sites

meni je svojevremeno otpala tablica u crnoj gori, i vratio sam se u beograd preko bosne. zaustavljali su me ubosni panduri dva puta, prešao sam cg-bih i bih-rs granicu i tek mi je naš graničar na ulazu rekao da nemam prednju tablicu. nije me smarao, samo me je pitao gde mi je.

 

štroki, to svakako treba da središ pre sledeće registracije.

Link to comment
Share on other sites

Stroki vijec vijecamo vec sat vremena dal si retard ili ne zato sto si isao na koncert od doris, aj pojasni molim te sto si isao, sa kim si isao, kolko si se zadrzao i kako si se proveo, hvala.

  • Downvote (-1) 3

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Рашн сајентистс кажу да је сваки сат кунта пре поноћи једнак кунту од два сата:)

 

Значи лежеш у пола једанаест нпр. и устајеш кад ош

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...