Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

meni pregotivan dan al sad mi glupo da pišem kad je drugarima teško :c

 

evo ti + (pluscina)

 

@ Lesko

Nema ko drugi osim komsija ili onih koji poznaju vase jutarnje navike a cisto sumnjam da ce tu policija ista uraditi.

Daj Boze al' ne verujem =/

Usput, danas neka akcija Saobracajne policije u Indjiji. Ima ih skoro na svakoj raskrsnici i zaustavili su me sve ukupno 8 puta. Svu opremu su proveravali, kao da su trazili razlog da napisu kaznu a kasnije od kuma saznam da su dobili naredjenje da pisu sto vise kazni mogu.

Tezak jebeni dan.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

izbacio sam jebenog saobracajca iz kanca danas, bio je jako bezobrazan i drao se kao magarac na koleginicu, stoka seljacka! prvo mi je tu pametovao, a onda je krenula svadja, i sa "vi" je presao na "ti". e, tu sam puko i izbacio ga napolje. jebiga, nisam iz vucitrna i nisam sa njim sakupljao ovce po okolnim brdima.

 

kome ne bi proradila sujeta, da ga neko (pa cak i sam saobracajac) izjednaci sa njim samim lol?? :D

 

 

 

verovatno sam popusio vadjenje na sluzbenu, videcemo. malo bleja, malo smrt policiji!

Edited by Benny Blanco

 

 

Link to comment
Share on other sites

ja bih rekao da je leška opljačkao neko od komšija ko može bar donekle da isprati navike (kada keva ide na posao i tako to).

 

možda je to, a možda su prosto overavali sva vrata u zgradi u vreme kad je većina radnih ljudi na poslu. 

astora, zar tebi nije dovoljno da im pokažeš legitimaciju MUP-a pa da iskuliraju?

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da to vise ne vazi, njima je naredba da pisu koliko su ucesnika saobracaja zaustavili i sta su zatekli. Ovo su vecinom bili novi koje ja ne poznajem i koji mene ne poznaju a da vadim sluzbenu necu jer i oni rade svoj posao a isto to me je Kum pitao samo sto je to malo preterano 8 puta jednog zaustaviti al' ajde.

Da je doslo do pisanja kazne, vadio bih sluzbenu odmah :D

Link to comment
Share on other sites

 

samo za vudua druga, ajde idemo lomi gazi vozi karaj

http://www.rlslog.net/euro-truck-simulator-2-going-east-skidrow/

 

Najbolja igra ikada!

 

CiUEYeU.jpg

 

Sednem, odvozam jednu turu negde, ako ga uparkiram u rikverc dupla pobeda! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...