Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

pa rebel je bio na pajdu 4 godine, rekao mi preko skajpa ...

 

Добро, брате, чему сад ово? Причао сам ти то у поверењу. Био сам ти добар кад ти је било тешко што те Астора обрисао са фб.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

vise nikom neverujem sa rura, promenio sam se posle okrsaja sa zolom, mogu da me povrede al ne i da me povrede

 

da, a kad vidimo vas sa banjice odma' postajemo i pederi, pa brze bolje trazimo chmakicu (banjichku) da premostimo :D

 ok, ako vam lizanje banjickih cmakica pomaze da se osecate bolje zbog svoje seksualnosti, onda ja nemam nikakvih problema sa tim

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Kod kakvih smo slepaca 6 sati neprekidno jutros čistili dvorište zgrade, ceo komšiluk se nije setio ni čašom vode da nas posluži. A svi su se setili u prolazu da nam napomenu šta još treba da uradimo.

Edited by Савовски
  • Upvote (+1) 1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Za koji dinar tu i tamo, jebiga :c

  • Upvote (+1) 1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Volim da pomognem, al ne baš u nedelju ujutru random ljudima iz random zgrade u Beogradu.  [:D]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...