Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ok, zbunjen sam sad, ti si mene dodao

 

skapirao sam,

4 заједничка пријатеља
Предложено од Marko Micanovic
 
kad neko predlozi prijatelja izadje ti kao da si ti meni poslo, isto kao sto je bilo i sa zolom, majebeni marko je kriv
Edited by Ћела

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Šljakam cele nedelje u nekom magacinu u bivšoj fabrici grmeč, izađem iz doma u 7 vratim se u 19,  nije lako ali dve iljade dnevnica je dve iljade dnevnica.

 

 

Edit, bg voz car, em dođe na vreme uvek, em me odveze od karađorđevog do stanice zemun, blizu radnog mesta, za 17 minuta!

Edited by Савовски
  • Upvote (+1) 1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

чекај бре чабке де радиш ти? у неретви?

 

Neretva je onaj magacin pića,  ja radim kad se prođe Neretva, ide se iza Neretve, onom ulicom gde su naređane gajbe, pa levo, ima tu iza prvo neka radnja gde se vrši remont velikih guma, a nakon njih ide taj magacin gde sam ja, beoshoes se zove firma. Sve je u okviru te fabrike.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...