Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Па то, тим редоследом. Кад је остао без пара остао је и без начина да искаже емоције, а девојке то не воле, па је морала да га остави!

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

ma jok, nije u tom fazonu... uspeo sam da je prevarim, dva puta, da joj to kazem, da joj dam korpu uz "nije problem u tebi, problem je umeni" liniju i da potrosim sve pare na alkohol u pokusaju da utopim tugu u isti sto sam toliki retard. Svakako bio bi jos veci retard da sam joj precutao.

POZ VIKI, STA IMA!

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

ma jok, nije u tom fazonu... uspeo sam da je prevarim, dva puta, da joj to kazem, da joj dam korpu uz "nije problem u tebi, problem je umeni" liniju i da potrosim sve pare na alkohol u pokusaju da utopim tugu u isti sto sam toliki retard. Svakako bio bi jos veci retard da sam joj precutao.

 

 

Pricamo o onoj crvenokosoj? 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

da o crvenokosoj, mare, sad kad je slobodna, posto nemas problema sa tim da ti ortaci budu sa sestrom/bivsom, posto bolje sa nama nego sa nekim random likom, sibni njen broj na pm, ljubi te brat [ok]

  • Downvote (-1) 1

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Марко, размисли да ли ћеш икад волети, јер волети значи жртвовати, у твом случају, коитус са другим рибама супротног пола.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...