Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

3 hours ago, Dule_smor said:

Ahaha, mozda vec ima vec neki film sa buttplugom na netflixu, samo nismo dovoljno trazili!

pa ono sigurno ima kategorija lgbtq+ documentary ili tako nešto, tu je dobra šansa da postoji neki batplag negde 🙂

Link to comment
Share on other sites

On 5/27/2022 at 11:09 PM, Lucky said:

Morbiushttps://www.imdb.com/title/tt5108870/

Screenshot 2022-05-27 at 23.05.05.png

Ju, ju, kakav loš film 🙂 

Mislim, sama radnja "ne postoji", i sad to jeste kao neki problem, plus ovaj Džerad Leto je retko antipatičan ovde a i ovaj Dr.Who je isto još grđi, ali kao nešto se dešava i napravili su neku osnovnu priču, glupa ali postoji. Međutim, glavni problem je toliko rupa, nepovezanih delova, gluposti i iz ugla radnje i iz ugla "nauke" i iz ugla povezanosti sa drugim filmovima iz MCU i nemam pojma odakle bih krenuo. Hteo sam da napišem spisak ali sam onda shvatio da je praktično svaka scena u filmu sa nekim propustom.

Svakako za preskakanje 🙂

da se nadovežem na samog sebe ovde, internet je uspešno istrolovao sony da ponovo vrati ovu sprdačinu u bioskope i naravno flopovali su opet :))

286051431_540494414252871_1574473608092983624_n.jpeg

sad ih naknadno sprdaju... ali koji car je odlučio da poveruje internetu nakon ovako lošeg filma i vrati ga, taj je baš car.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Lucky said:

da se nadovežem na samog sebe ovde, internet je uspešno istrolovao sony da ponovo vrati ovu sprdačinu u bioskope i naravno flopovali su opet :))

 

sad ih naknadno sprdaju... ali koji car je odlučio da poveruje internetu nakon ovako lošeg filma i vrati ga, taj je baš car.

Mimovi i sprdačina sa Morbiusom su nešto njabolje što je internet iznedrio ove godine, leči depresiju i ko zna ša još :D 

Kritičari 117%, publika 220% rejting, zarada dvesta triliona dolara, i najveći car Tajrez što je stvarno poverovao da je Skorseze pohvalio film i zbog kvaliteta iztog povukao svoje negatvino mišljenje o stripskim filmovima :D

tajrez.jpg.bd9e6467699767c1eeac7a8b8e4c4476.jpg

  • Like +1 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, millanče said:

Kritičari 117%, publika 220% rejting, zarada dvesta triliona dolara, i najveći car Tajrez što je stvarno poverovao da je Skorseze pohvalio film i zbog kvaliteta iztog povukao svoje negatvino mišljenje o stripskim filmovima 😄

hahahaha, nisam ni znao za ceo ovaj momenat, tj. nisam ga ispratio :)) još je bolje 🙂

Link to comment
Share on other sites

ef3812394ab607fc6967fceb1498a410.jpg

The Unbearable Weight of Massive Talent

Nikolas Kejdž ponovo zadaje udarac, glumeći samog sebe koji je plaćen da bleji par dana sa španskim krimi bosom i superfanom (Pedro Paskal). Na momente sjajan film, na momente generičko smeće, ali ga svakako vredi gledati zbog Kejdža i Paskala koji su pokidali.

 

Edited by Jose Jimenez
  • Like +1 1
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Jose Jimenez said:

The Unbearable Weight of Massive Talent

Nikolas Kejdž ponovo zadaje udarac, glumeći samog sebe koji je plaćen da bleji par dana sa španskim krimi bosom i superfanom kog glumi Pedro Paskal. Na momente sjajan film, na momente generičko smeće, ali ga svakako vredi gledati zbog Kejdža i Paskala.

 

haha, ovo je ono što smo citirali da se snima kad smo pričali o onom The Pig filmu (videh btw da se na nekim teritorijama drugačije zove). I kad se pojavio odmah sam met'o da se skida, htedoh juče još pogledati ali nisam stigao, no definitivno moram, zvuči obećavajuće, čak i kao smeće :))

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mladenq said:

ja uglavnom citam da je smece, pa se lomim da l da pogledam, posebno nakon piga koji je bio ogromno tracenje vremena

ne mora puno da znači ali 7.3 na imdb u današnje vreme je top film! :)) i metacritic i rotten su na oko 80%

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Jose Jimenez said:

The Unbearable Weight of Massive Talent

Nikolas Kejdž ponovo zadaje udarac, glumeći samog sebe koji je plaćen da bleji par dana sa španskim krimi bosom i superfanom (Pedro Paskal). Na momente sjajan film, na momente generičko smeće, ali ga svakako vredi gledati zbog Kejdža i Paskala koji su pokidali.

 

Upravo to, iskreno mislim da je moglo mnogo bolje i luđe to oko Kejdža da se napravi. Ali da, može da se pogleda.

Edited by millanče
  • Like +1 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, mladenq said:

ali u isto vreme, mislim da se nikad vise nisu placale te ocene, tipa kenobi ima 7.5 :d

uh, onda pada u vodu cela priča, slažem se.

na kraju ćemo doći do toga da moja kategorija filmova ocene 6 zapravo jedina ima objektivnu ocenu :))

Link to comment
Share on other sites

https://www.imdb.com/title/tt8009428/
obavezno ko je fan košarke, poprilično dobro

  • Upvote (+1) 2

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

I Juancho je odličan, neočekivano

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

On 6/10/2022 at 10:28 AM, jasamnepismen said:

Yep, pojavljuje se na pocetku. Pogledah ga i ja upravo. Fin je film, al ne ocekujte nesto preterano mnogo. Adam opet pokazao da ipak ume i da glumi.

Pa nije preterano mnogo, ali solidan film sportske tematike. Ne bih rekao npr da je dosta lošiji od He got game koji je nahajpovan solidno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, manson said:

Pogledao novi Top Gan, meni skroz OK, lepo se zabavio. F14 scene na kraju pobeda, a meni je to i dalje najlepši USA aviona svih vremena 🙂

  

ič se ne razumem u avione, ali def je onako kako zamišljaš da izgleda borbeni avion 🙂 još onako oštre linije one i beše ima ono nešto da mu se rašire neka dodatna krila ili šta god, pravi je robotek! 🙂

Link to comment
Share on other sites

The Unbearable Weight of Massive Talent - bas dobar i zabavan film, ima sve sto treba ako iole varite nik kejdza 😉 ima doziranu količinu omaža kejdžovim filmovima a sam zaplet manjevise nebitan, i pedro paskal koji je predobro funkcionise 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...