Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

lagerta ozbiljna gospodja u love and other drugs

ali nju na stranu, ne znam da l bih rekao da je bas sranje film, jer ono, i ne pretenduje ni na sta spec, klise svakako, ali generalno umeren filmic

in other news, pogledah Adaptation (2002)

cageovi filmovi retko ostavljaju coveka ravnodusnim, obicno ode u jednu ili drugu krajnost

ovaj mi je bio solidan do tipa zadnje cetvrtine, mozda cak i odlican, ima taj originalan i autentican vajb, ali tada postane prenadmen/prenaporan i preocigledan sa poentom, i znacajno pokvari celokupan utisak

cage je odlican, kao i ostatak glumacke ekipe

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, mladenq said:

lagerta ozbiljna gospodja u love and other drugs

ali nju na stranu, ne znam da l bih rekao da je bas sranje film, jer ono, i ne pretenduje ni na sta spec, klise svakako, ali generalno umeren filmic

in other news, pogledah Adaptation (2002)

cageovi filmovi retko ostavljaju coveka ravnodusnim, obicno ode u jednu ili drugu krajnost

ovaj mi je bio solidan do tipa zadnje cetvrtine, mozda cak i odlican, ima taj originalan i autentican vajb, ali tada postane prenadmen/prenaporan i preocigledan sa poentom, i znacajno pokvari celokupan utisak

cage je odlican, kao i ostatak glumacke ekipe

jel to ono gde je Tilda dok još nije bila luda? :))

Link to comment
Share on other sites

The Ledge https://www.imdb.com/title/tt6805938/

Screenshot 2022-02-26 at 21.05.30.png

Gledam film i sve vreme se pitam kako ovakav film može biti deo FEST-a u bilo kom univerzumu i čime je to zaslužio. I onda tek na kraju filma kad su "krenula slova" skapiram da je film sniman kod nas i radili neki naši ljudi itd pa ga je Jugoslav ubacio u program "preko veze".

U suštini, film je apsurd od početka do kraja, a plot kaže - dve ortakinje odlaze u Italiju na Dolmite da se pentraju, skapiraćemo kasnije zato što je momak od jedne od njih dve poginuo upravo ovde kad je hteo da je zaprosi na sred penjanja i okliznuo se i pao! Sad su njih dve došle godinu dana kasnije da obeleže taj trenutak (?) Dok su tu, dolaze još četiri momka, koincidentno (!) takođe iz Amerike! Oni takođe hoće da se popnu, ali su oni slabići pa idu sa one blaže strane dok njih dve hoće sa ove strme! Naravno ne postoji niko drugi na ovom svetu sem njih šestoro.

Zovu njih dve ova četvorica na večernju zabavu uz piće i vatru, ova glavna (što joj je momak zginuo) odlazi gajbi ranije, druga ostaje, kreće da se muva sa jednim od njih, oboje se napiju, ona ode da šora, on je prati, krene da je siluje (!) ugrize ona njega, krene da vrišti i beži, međutim sad je već sustižu sva četvorica, dok joj ortakinja spava gajbi mirnim snom kao Draško ovih dana dok Rusi napadaju! Tri ortaka su na fazon e čekaj wtf se dešava nije kul ovo kako si krenuo da siluješ ovu jel si čitav, međutim ovaj četvrti uzme i udari u glavu ovu ribu (?) i ona padne sa litice (?) jedno 20 metara ispod i izlomi se sva. Siđu do nje, ona je živa, međutim ovaj glavni je dokrajči kamenom (?) jer ga je ujela i samim tim to ne bi mogli da opravdaju pandurima ako bi rekli da je sama pala (??) na opšti šok ove trojice. I tu kreće shit-show od filma. Glavna junakinja se budi, traži ovu, ne nalazi je, međutim vidi ovu četvoricu kako bacaju ovu mrtvu preko litice i snimi ih kamerom koju je sve vreme držala u ruci iz nekog razloga (?)

Spoiler


I onda iz potpuno nejasnih razloga koji se pravdaju nekakvim tinejdžerskim "bratstvom" i dilom koji nam nije uopšte jasan (nešto su prebili nekog lika kao tinedjžeri pa se zakleli na ćutanje i tako neki bulšit ali ništa nije objašnjeno ni 50%) ova trojica uopšte ne dovode u pitanje što im je ortak sajko odjednom postao, iako su zajedno 30 godina već ortaci, niko to nije do sad primetio, i nadalje prikrivaju zločin jer je ova ovog ugrizla (a i jednog drugog ogrebala) i sad kako bi to bilo objašnjeno pandurima (?) opet se postavlja pitanje. Takođe iz nejasnih razloga ova glavna junakinja kreće da beži - NA PLANINU? I to da se penje na ovu strmu ivicu planine. Znači od svega gde je mogla da beži na sto strana i kod sto drugih ljudi  ona beži baš tu u sred noći. Naravno ispada joj i mobilni i sve i ona se tako penje dalje, jedan od njih četvorice krene da je juri, međutim padne i polomi nogu. Smeste oni njega nazad u dom, međutim ovaj glavni sajko ostane sam sa njim pod izgovorom da je u kući zaboravio rukvacije za penjanje i ubije ga (?!) što, niko ne zna.

Sad njih trojica jure ribu koja se penje kao luda po strmom delu i onda SVA TROJICA odlaze na vrh planine i dolaze iznad nje? Nije im palo napamet da jedan ostane dole, jedan ode gore i treći je gađa kamenjem :)) I sad ona sedi na litici 3 metra ispod njih, oni kao joj traže da se preda, ona neće i oni tako jedan po jedan pokušavaju da siđu do nje, jedan proba, ona ga zabode nožem u nogu, vrate ga gore i onda kad ovaj treći ne gleda ovaj glavni sajko ubije i tog lika (?!) Pa onda ovaj preostali jedan se takođe spusti, uzme od nje tu kameru (međutim ona mudrica izvadila karticu!) vrati se on gore, ovaj glavni i njega ubije (sad je već očekivano!) jer nema kartice u kameri. Konačno i on sam se spušta do nje međutim ona kaže da je sakrila karticu u neku rupu u steni i ovaj gurne ruku u tu rupu i ujede ga zmija!  Ipak on nastavi da nasrće na ovu glavnu ali ga ona savlada nekim čudom i pre nego što će on da padne aktivira na njegovom satu SOS poziv dugme (?!) I dođe helikopter i spasi je!

Kraj filma!


 

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, mladenq said:

haha, trazim vec pola sata sta da gledam jbno, sad sam u opasnoj dilemi da l ovo da skinem, zvuci kao non-stop akcija i uzbudjenje!

edit: mada... sve si spoileovao, sto uopste nije cool!

hahaha ... sori, evo stavio sam u spojler za slučaj da još neko hoće da pogleda ovaj dragulj!

mislim, pazi, ako hoćeš ti pogledaj, taman je i idealno trajanje od 1:20h!

a i nisam baš sve spojlovao jer realno je da će glavna junakinja da preživi, tako da ono, pogledaj sve te načine kako ona beži a ovi je jure i tako, svašta se tu događa!

e da, izgleda da je sve snimano u nišu, pozdrav za @mohr mada realno ne može ništa da se provali jer deluje kao neki studio ili neko blago brdašce.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, mohr said:

I ti si im verovatno jedini koji je pogledao njihov film a da nije na FEST-u 🙂

neka, podržavam domaću produkciju!

8 hours ago, mladenq said:

na kraju se ipak odlucih za Black Bear (2020)

nije los, donekle originalan i zanimljiv, ali nista specijalno, ocena on-point rekao bih

ovog abbott-a sam upamtio iz catch-22, gotivan glumac

ah da, odgledah ovo. meni ovaj abot kao onaj iz expansa, isti su tj. zapravo kao neki burazeri.

ok je film, ima taj neki trip ali iskreno ja ovu Plazu ne mogu baš da gledam u ovim ozbiljnim filmovima suviše je veliki sajko i tako i izgleda, ono kad je u komediji nekako može da prođe, ovde je da se čovek uplaši 🙂 kao onaj kad baš glumi sajko ribu što se pretvara da je neko drugi da se zbliži onim bogatunima, sad zaboravih kako se zove.

Screamhttps://www.imdb.com/title/tt11245972/?ref_=ttgf_gf_tt

Screenshot 2022-02-27 at 09.10.09.png

Haha, pa ovo je vrh!

Ko je gotivio Scream i ovo će, kome je Scream bio smešan i ovo će.

Prepuno referenci i na stare Screamove i na horor filmove generalno, neobično malo glupih scena ima 

Spoiler

 

recimo ona sa Djuijem kad ga ubije ovaj u bolnici, to je možda najgluplji, ovo ostalo može da se podnese.


 

Hteo sam reći da se Kortni raspala dodatno iako je sva iovako izoperisana, ali onda sam video da ima 60 godina, pa sam u fazonu ok, to je već baba kategorija, tako da u tom smislu izgleda solidno.

Ali Niv! Svaka čast gospođi! Iako je 10 god mlađa od Kortni, ipak ni 50 više nije mali broj godina ali ja joj preko 40 ne bih dao! 

Nemam pojma ko je ova Melisa Barera što glumi glavnu glumicu ali ona mi je generalno najslabija karika ovde, pojma nemam gde su je našli.

Priča kao priča, povezuje prve Screamove i ovo novo i tako, zabavno i neobavezno.

Nemojte samo da pogledate na konto mog "ovo je vrh" (znam da se ovde nameštam na penal!) pa posle da me hejtujete da je loše, ali ovo je taj Scream fazon, ne očekujte "ozbiljan" horor.

Link to comment
Share on other sites

Nikako da se iscimam da napišem šta sam gledao u prethodnih par meseci...

Mass - https://www.imdb.com/title/tt11389748

Odličan i težak, nama ne toliko bliska tematika.

The Mitchells vs the Machines - https://www.imdb.com/title/tt7979580

Sjajna zabava, smejao sam se glasno više puta, jedan od boljih animiranih u poslednje vreme.

Time - 3 epizode - https://www.imdb.com/title/tt13138834

Sporo ali drži pažnju, standardno dobri i Sean Bean i Graham.

Silent Night - https://www.imdb.com/title/tt11628854
Glupavi praznični film with a plot twist. Traje relativno kratko pa bih ga čak i preporučio ako vam ne smeta setup.

Odgledao sam i neke oskarovce:
Dune - https://www.imdb.com/title/tt1160419

Gledao sam ga 3 puta u 3 meseca od release i svaki put mi je bio odličan. Nisam nikakav kontakt pre toga imao sa celom franšizom, ali posle gledanja filma sam počeo sa čitanjem knjiga (koje su ofc bolje). Vizuelno mi je prelep.


The Power of the Dog  - https://www.imdb.com/title/tt10293406

Baš mi se nije svideo, predug i prespor. Ne znam šta sam očekivao od filma, al' nisam dobio ništa.

Don't Look Up - https://www.imdb.com/title/tt11286314/

Da ne ulazimo u detaljisanje i moralisanje, već su sve prežvakali mladen i hajli. Film mi je bio gledljiv, popljuvao je savremeno društvo, glumci su odradili dobro svoje likove. Ne zaslužuje nominaciju, može da bude popodnevna zabava i da se zaboravi.

Nightmare Alley - https://www.imdb.com/title/tt7740496

Baš mi je bio blah i pored ozbiljne glumačke ekipe. Cate kao da su po završetku snimanja Don't look up, samo prebacili u ovaj, sa sve onom plastikom.

King Richard - https://www.imdb.com/title/tt9620288

Ako vam ne smeta Will Smith koji se grči (kao i obično kad pokazuje da zna da glumi) u svakoj sceni, film je okej. Ima naravno američkog bljuvotizma, ali ništa neočekivano za ovakav film. Traje malo duže for no reason.

Edited by jasamnepismen

.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Lucky said:

neka, podržavam domaću produkciju!

ah da, odgledah ovo. meni ovaj abot kao onaj iz expansa, isti su tj. zapravo kao neki burazeri.

ok je film, ima taj neki trip ali iskreno ja ovu Plazu ne mogu baš da gledam u ovim ozbiljnim filmovima suviše je veliki sajko i tako i izgleda, ono kad je u komediji nekako može da prođe, ovde je da se čovek uplaši 🙂 kao onaj kad baš glumi sajko ribu što se pretvara da je neko drugi da se zbliži onim bogatunima, sad zaboravih kako se zove.

Screamhttps://www.imdb.com/title/tt11245972/?ref_=ttgf_gf_tt

Screenshot 2022-02-27 at 09.10.09.png

Haha, pa ovo je vrh!

Ko je gotivio Scream i ovo će, kome je Scream bio smešan i ovo će.

Prepuno referenci i na stare Screamove i na horor filmove generalno, neobično malo glupih scena ima 

  Reveal hidden contents

 

recimo ona sa Djuijem kad ga ubije ovaj u bolnici, to je možda najgluplji, ovo ostalo može da se podnese.

 

 

 

 

Hteo sam reći da se Kortni raspala dodatno iako je sva iovako izoperisana, ali onda sam video da ima 60 godina, pa sam u fazonu ok, to je već baba kategorija, tako da u tom smislu izgleda solidno.

Ali Niv! Svaka čast gospođi! Iako je 10 god mlađa od Kortni, ipak ni 50 više nije mali broj godina ali ja joj preko 40 ne bih dao! 

Nemam pojma ko je ova Melisa Barera što glumi glavnu glumicu ali ona mi je generalno najslabija karika ovde, pojma nemam gde su je našli.

Priča kao priča, povezuje prve Screamove i ovo novo i tako, zabavno i neobavezno.

Nemojte samo da pogledate na konto mog "ovo je vrh" (znam da se ovde nameštam na penal!) pa posle da me hejtujete da je loše, ali ovo je taj Scream fazon, ne očekujte "ozbiljan" horor.

Neve se bila raskokala u House of Cards i mislio sam da je to to od nje, ali ovde je odlična. Inače, film je skroz zabavan, odgledao sam prethodna 4 Screama pre ovog da se spremim 🙂

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Highl1 said:

Neve se bila raskokala u House of Cards i mislio sam da je to to od nje, ali ovde je odlična. Inače, film je skroz zabavan, odgledao sam prethodna 4 Screama pre ovog da se spremim 🙂

ah svaka čast za posvećenost! čak ni ja nisam to odradio ali bih keca ponovo pogledao pa ću da vidim dal me povuče za ostale.  mada nije ovaj novi loše ispao imajući u vidu da je prvi otkad nemaju Wesa koji je dumro.

moram da dodam i skoro nepostojeći woke lgbt reprezentejšn osim ono na kraju malo sa ovom iz Jeloudžekets!

doduše, moram priznati da je malo riskantno bilo kastovati ovu malu

Spoiler

 

imajući u vidu da je skoro istu takvu ulogu odradila u once upon a time a pored toga nigde sve više nije pojavljivala


 

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Lucky said:

ah svaka čast za posvećenost! čak ni ja nisam to odradio ali bih keca ponovo pogledao pa ću da vidim dal me povuče za ostale.  mada nije ovaj novi loše ispao imajući u vidu da je prvi otkad nemaju Wesa koji je dumro.

moram da dodam i skoro nepostojeći woke lgbt reprezentejšn osim ono na kraju malo sa ovom iz Jeloudžekets!

doduše, moram priznati da je malo riskantno bilo kastovati ovu malu

  Hide contents

 

imajući u vidu da je skoro istu takvu ulogu odradila u once upon a time a pored toga nigde sve više nije pojavljivala

 

 

 

 

 

ortak sa kojim sam gledao je ljubitelj horora, i onda sam morao da ga ispoštujem da idem u bioskop. A tih dana nisam imao šta da gledam dok radim, i iskreno, nisam mogao ni najbliže da se setim 3 i 4 dela. Prvi znam napamet, ko su ubice i šta se dešava, dvojka klimavo, ali treći i četvrti sam morao da ponovim pošteno 🙂 Ono, koliko god bio treš, scream je jedan od filmova "naše mladosti" i zato mi ima neku draž.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Highl1 said:

ortak sa kojim sam gledao je ljubitelj horora, i onda sam morao da ga ispoštujem da idem u bioskop. A tih dana nisam imao šta da gledam dok radim, i iskreno, nisam mogao ni najbliže da se setim 3 i 4 dela. Prvi znam napamet, ko su ubice i šta se dešava, dvojka klimavo, ali treći i četvrti sam morao da ponovim pošteno 🙂 Ono, koliko god bio treš, scream je jedan od filmova "naše mladosti" i zato mi ima neku draž.

zvuči kao da ti je ortak ozbiljan car!

jeste, ali nekako scream je taj META film (da upotrebimo popularnu terminologiju) koji ide svesno na to da je treš ali kao i nije. Ne ide baš da je parodija kao Scary Movie, a opet nije ni ozbiljan kao Halloween itd i onda nalazi taj neki balans.

A i ovaj što daje glas ghostfaceu je odličan oduvek bio.

No, dalje sa FEST-a:

OSS 117: From Africa with Lovehttps://www.imdb.com/title/tt7972012/?ref_=nv_sr_srsg_0

image.png

Tek sam kasnije provalio da je ovo zapravo serijal tj. ima tri filma u novijem periodu i gomila nekih u starijem itd, pa sam ga pogledao kao nezavisno ostvarenje.

Šta ga znam, tipičan francuski humor, a sam film je parodija na 007 jasno je iz imena tajnog agenta 117 🙂 ali ne ide tako daleko kao Ostin Pauers, on je baš baš maks parodija, ovo bi bila parodija na 50% u odnosu na to. Znači kao ovaj je neki uspešni tajni agent ali opet i glup u isto vreme, ali ne ono kao glup pa slučajno rukom zakači letvu pa njom udari negativca nego kao zna on da se bije i puca ali opet pola stvari ne kapira ... al' ga objasnih.

Glavni problem je što je nepovezana radnja i ima neke čudne preskoke koje ne možeš lako da ispratiš. I negde od pola filma zapravo kreću baš onako preterano da naglašavaju priču rasizma, francuske kao kolonizatora Afrike itd, ali ono baš u fazonu kao kad nemci snimaju film o Nacistima pa naprave da su retardirani i upucaju sami sebe i tako to, e ovi ovde tako su kao otišli na stranu te samokritike toga kako je Francuska ugnjetavala Afriku a u fazonu niko vas to nije ni pitao 🙂 

 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Lucky said:

zvuči kao da ti je ortak ozbiljan car!

jeste, ali nekako scream je taj META film (da upotrebimo popularnu terminologiju) koji ide svesno na to da je treš ali kao i nije. Ne ide baš da je parodija kao Scary Movie, a opet nije ni ozbiljan kao Halloween itd i onda nalazi taj neki balans.

A i ovaj što daje glas ghostfaceu je odličan oduvek bio.

jeste, fura ono naše!

  • Like +1 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky said:

OSS 117: From Africa with Lovehttps://www.imdb.com/title/tt7972012/?ref_=nv_sr_srsg_0

image.png

Tek sam kasnije provalio da je ovo zapravo serijal tj. ima tri filma u novijem periodu i gomila nekih u starijem itd, pa sam ga pogledao kao nezavisno ostvarenje.

Šta ga znam, tipičan francuski humor, a sam film je parodija na 007 jasno je iz imena tajnog agenta 117 🙂 ali ne ide tako daleko kao Ostin Pauers, on je baš baš maks parodija, ovo bi bila parodija na 50% u odnosu na to. Znači kao ovaj je neki uspešni tajni agent ali opet i glup u isto vreme, ali ne ono kao glup pa slučajno rukom zakači letvu pa njom udari negativca nego kao zna on da se bije i puca ali opet pola stvari ne kapira ... al' ga objasnih.

Glavni problem je što je nepovezana radnja i ima neke čudne preskoke koje ne možeš lako da ispratiš. I negde od pola filma zapravo kreću baš onako preterano da naglašavaju priču rasizma, francuske kao kolonizatora Afrike itd, ali ono baš u fazonu kao kad nemci snimaju film o Nacistima pa naprave da su retardirani i upucaju sami sebe i tako to, e ovi ovde tako su kao otišli na stranu te samokritike toga kako je Francuska ugnjetavala Afriku a u fazonu niko vas to nije ni pitao 🙂 

Pa ti ne znas sta si popustio.  OSS 117 su vrhunski filmovi, a Zan Dizarden je sjajan

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, mikser said:

Pa ti ne znas sta si popustio.  OSS 117 su vrhunski filmovi, a Zan Dizarden je sjajan

ako su blizu ovog, nisam siguran da bih pogledao.

ali ako su bolji, može.

Jean jeste super, tu nema zbora, ali pored njega, svi drugi likovi su kao da su imali 10 minuta da osmisle kako izgledaju 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky said:

ako su blizu ovog, nisam siguran da bih pogledao.

ali ako su bolji, može.

Jean jeste super, tu nema zbora, ali pored njega, svi drugi likovi su kao da su imali 10 minuta da osmisle kako izgledaju 🙂

Ovaj je na 5,9, a prethodni na 6,8 i 7,0 ocenama. Meni i zeni su su se ta dva  svidela, lepo smo se zabavili i ismejali. Od mene preporuka za prvi i drugi deo. 

 

Au, sad vidim da je raspon 12 godina izmedju 2 i 3...

Edited by mikser
Link to comment
Share on other sites

On 3/1/2022 at 6:04 PM, mikser said:

Ovaj je na 5,9, a prethodni na 6,8 i 7,0 ocenama. Meni i zeni su su se ta dva  svidela, lepo smo se zabavili i ismejali. Od mene preporuka za prvi i drugi deo. 

 

pa to jeste značajna razlika, slažem se, možda pogledamo onda i te 🙂

Još sa festa...

A taste of hunger https://www.imdb.com/title/tt11188560/

ukus_gladi-161118090.jpeg

Film u suštini ima dva opisa, ovaj sa imdb kaže - A couple who sacrifice everything to achieve the highest possible accolade in the culinary world - a Michelin star.

Ovaj sa FESTa kaže- Megi i Karsten se vole, imaju dvoje divne dece i vode sopstveni restoran Malus. Oni žele sve i imaju skoro sve. Nedostaje im željena Mišlenova zvezda. To je njihov san, za koji bi prokockali sve da je dobiju. Međutim, jednog dana Karsten prima pismo u kojem piše da njegova supruga voli drugog...

I sad taj dodatak oko pisma u kojem piše da supruga voli drugog jeste bitna stavka kako ćete shvatiti šta će se dalje dešavati u filmu. 

Fina je fotografija, na momente ima neke artsy tripove koji se nisu loše uklopili u film, ali generalno imam utisak da nije jasno ni režiserima i scenaristima šta bi hteli da film bude.

Na momente je drama, na momente je "romantična komedija", na momente se javljaju ti elementi spremanja fensi hrane u restoranu, onda pomalo ima neke turobne teme, onda opet neke totalno vesele a ništa od toga ne bude zapravo dovoljno zastupljeno da kažeš ok, ovo je takav i takav film. Brzo on prođe jer drži pažnju, stalno se nešto događa ali kao da se "traži" sve vreme.

I gluma je u skladu sa tim - neka ono vikend gluma kao da su snimili sve za 5 dana i ajmo dalje.

Mislim da je 6,3 ocena zapravo sasvim precizna u ovom slučaju.

p.s. vrhunska scena iz FEST-a u kombanku, ovaj film je kasnio jedno 15 minuta zato što se prethodno emitovani film ODUŽIO :)) Kao, sam je odlučio da se produži za dodatnih 20 minuta pa nisu imali informaciju koliko će da traje. Ono, you had one job.

Link to comment
Share on other sites

haha, jesam, tj znam da sam negde ovde video film pre par dana, tj klip/trailer o njemu, i ubacio ga u watchlistu, delovao kao da moze biti iole zabavan

i nakon sto sam odgledao, usao bas u ovaj podforum za filmove da vidim gde sam to nasao, i nema nigde, reko sta koj k, jesam li izlapeo u mladim godinama!

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mladenq said:

haha, jesam, tj znam da sam negde ovde video film pre par dana, tj klip/trailer o njemu, i ubacio ga u watchlistu, delovao kao da moze biti iole zabavan

i nakon sto sam odgledao, usao bas u ovaj podforum za filmove da vidim gde sam to nasao, i nema nigde, reko sta koj k, jesam li izlapeo u mladim godinama!

nisi držiš se, pričali smo o opasnosti wolt i glovo likova po ulicama grada tamo na speedu pa je džanki linkovao 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...